معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف چیلیوری تا 30% برای سفارش آنلاین غذا

آخرین و جدیدترین کد تخفیف چیلیوری تا 30% را به صورت تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف چیلیوری تا 20% ویژه سفارش آنلاین غذا

با سفارش غذا از سایت چیلیوری از تخفیف های ویژه این سایت برخوردار شوید و نیز از طعم و کیفیت بالای غذاهای این سایت لذت ببرید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف چلیوری تا 15% ویژه شرکت ها

با سفارش غذا از سایت چیلیوری از تخفیف های ویژه 20درصدی این سایت برخوردار شوید و از طعم و کیفیت بالای غذاهای این سایت نیز لذت ببرید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف چیلیوری تست شده و رایگان

درباره چیلیوری

چیلیوری (chilivery ) یک سایت سفارش آنلاین غذا می باشد که انتخاب های بسیار خوبی را برای مشتریان خود دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن نشان دادن مدت زمان ارسال غذا است که  میتوانید از بین 3000 رستوران فعال در آن  انتخاب کنید.سایت و اپلیکیشن سفارش غذا چلیوری در طی 2 سال فعالیت خود به مجموعه ی بزرگی از رستوران های ایران  در سایت و اپلیکیشن سفارش غذا خود دست یافته است.

خدمات چیلیوری

این روزها بخاطر مشغله کاری و روزهای پر از تراکم و ترافیک و ... زمان زیادی نمیتوانیم به رستوران ها یا فست فود ها و ... سر بزنیم برای همین سایت ها و اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا به راحتی برای شما انتخاب های متعددی برای سفارش غذا داده اند.چیلیوری (chilivery ) به شما این امکان را می دهد تا نزدیکترین رستوران خود را پیدا کنید و حتی از دورترین مسیر نیز بین 35 الی 51 دقیقه پیک غذای شما را تحویل خواهد داد.شما  می توانید در این اپلیکیشن سفارش غذا، بهترین و پرطرفدارترین غذاهای خوشمزه هر رستوران را با عکس و نظرات مربوط به آن غذا ببینید و سپس در چلیوری آن غذا را سفارش دهید تا برایتان ارسال شود.
سایت و اپلیکیشن سفارش غذا طرفدار زیادی برای انتخاب انواع غذاهای ایرانی و خارجی دارد چون راحتی استفاده از آن، تنوع بالا، پشتیبانی در دسترس و سریع باعث شده است تا هر روز کاربران زیادی به این سمت برای خرید غذا بیایند.البته رستوران دارها، کافه ها، فست فودها هر روز بیشتر به سایت های معرفی کننده و سفارش دهنده ی غذا برای ارائه و فروش غذا ملحق می شوند.غذاهای خوشمزه، نظرات کاربران، امتیاز های مختلف، تخفیف های فراوان، رستوران های مختلف و ارسال سریع در این سایت منتظر شماست تا غذایتان را سفارش دهید واز آن لذت ببرید.

نظر کاربران و مشتریان در خصوص خدمات چیلیوری

قطعا این سایت باید تلاش بیشتری برای جذب کاربران خود داشته باشد اما اگر قصد سفارش آنلاین غذا را دارید به سایت chilivery  سربزنید. رستوران های بسیار زیادی در این سایت منتظر سفارش غذا از سمت شما هستند.

ارائه کد تخفیف های ویژه چیلیوری در تخفیف هات

تخفیف هات برای سفارش غذا از سایت chilivery تخفیف های ویژه ایی برای شما در نظر گرفته است تا لحظات بسیار خوبی را در کنار دوستان و خانواده تان از صرف غذا همراه خانواده تان داشته باشید.