کد تخفیف رایگان چیلیوری

درباره چلیوری

چلیوری (chilivery ) یک سایت سفارش آنلاین غذا می باشد که انتخاب های بسیار خوبی را برای مشتریان خود دارد یکی از ویژگی های منحصر به فرد آن نشان دادن مدت زمان ارسال غذا است که  میتوانید از بین 3000 رستوران فعال در آن  انتخاب کنید.سایت و اپلیکیشن سفارش غذا چلیوری در طی 2 سال فعالیت خود به مجموعه ی بزرگی از رستوران های ایران  در سایت و اپلیکیشن سفارش غذا خود دست یافته است.

خدمات چلیوری

این روزها بخاطر مشغله کاری و روزهای پر از تراکم و ترافیک و ... زمان زیادی نمیتوانیم به رستوران ها یا فست فود ها و ... سر بزنیم برای همین سایت ها و اپلیکیشن سفارش آنلاین غذا به راحتی برای شما انتخاب های متعددی برای سفارش غذا داده اند.چلیوری (chilivery ) به شما این امکان را می دهد تا نزدیکترین رستوران خود را پیدا کنید و حتی از دورترین مسیر نیز بین 35 الی 51 دقیقه پیک غذای شما را تحویل خواهد داد.شما  می توانید در این اپلیکیشن سفارش غذا، بهترین و پرطرفدارترین غذاهای خوشمزه هر رستوران را با عکس و نظرات مربوط به آن غذا ببینید و سپس در چلیوری آن غذا را سفارش دهید تا برایتان ارسال شود.
سایت و اپلیکیشن سفارش غذا طرفدار زیادی برای انتخاب انواع غذاهای ایرانی و خارجی دارد چون راحتی استفاده از آن، تنوع بالا، پشتیبانی در دسترس و سریع باعث شده است تا هر روز کاربران زیادی به این سمت برای خرید غذا بیایند.البته رستوران دارها، کافه ها، فست فودها هر روز بیشتر به سایت های معرفی کننده و سفارش دهنده ی غذا برای ارائه و فروش غذا ملحق می شوند.غذاهای خوشمزه، نظرات کاربران، امتیاز های مختلف، تخفیف های فراوان، رستوران های مختلف و ارسال سریع در این سایت منتظر شماست تا غذایتان را سفارش دهید واز آن لذت ببرید.

نظر کاربران و مشتریان در خصوص خدمات چلیوری

قطعا این سایت باید تلاش بیشتری برای جذب کاربران خود داشته باشد اما اگر قصد سفارش آنلاین غذا را دارید به سایت chilivery  سربزنید. رستوران های بسیار زیادی در این سایت منتظر سفارش غذا از سمت شما هستند.

ارائه کد تخفیف های ویژه چلیوری در تخفیف هات

تخفیف هات برای سفارش غذا از سایت chilivery تخفیف های ویژه ایی برای شما در نظر گرفته است تا لحظات بسیار خوبی را در کنار دوستان و خانواده تان از صرف غذا همراه خانواده تان داشته باشید.

نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف چیلیوری تا 20% جهت سفارش از فست فود شیلا

*توضیحات chilivery، سفارش آنلاین غذا:شما مشتریان عزیز میتوانید انواع فست فود شیلا و فست فود های دیگر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف چلیوری تا 15% ویژه شرکت ها

*توضیحات سایت اینترنتی چلیوری، فروشنده انواع غذا:  شما میتوانید با کپی کردن کد تخفیف چلیوری از ..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف چیلیوری تا 5 هزار تومان جهت سفارش غذای آنلاین

*توضیحات سایت چیلیوری، سفارش آنلاین غذا:با وارد کردن کد تخفیف، از 5 هزار تومان تخفیف اولین خرید اینت..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف چیلیوری تا 50% برای سفارش آنلاین غذا

*توضیحات سایت اینترنتی چیلیوری ، ارائه دهنده آنلاین غذا :با استفاده از کد تخفیف چیلیوری و کد تخفیف ر..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان