هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف چنگال تست شده و رایگان

درباره چنگال

چنگال (changal ) با تیم بزرگی از ایران و افراد خبره از کشورهای دیگر کارش را شروع کرد و پس از آن تیم خود را برای سفارش آنلاین غذا گسترش داد تا تبدیل به یکی از رقبای اصلی  سفارش غذا آنلاین تبدیل شود. در شهرهای تهران، کرج و کیش فعالیت دارد و به زودی به شهر مشهد و اصفهان هم خواهد رفت.

خدمات چنگال

چنگال تمرکز خود را در استفاده از بهترین افراد مجموعه ها گذاشته است تا ارزنده ترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد. دسته بندی های خوب این سایت سفارش غذا از مزیت های آن می باشد در واقع شما انواع دسته بندی در انتخاب غذایتان را به راحتی مشاهده و براساس آن می توانید انتخاب بهتری داشته باشید. شاید نداشتن زمان کافی برای انجام امور مختلف یکی از بزرگترین مشکلاتی است که در دنیای امروز دست و پای آدم ها را گرفته تا جایی که حتی زمان کافی برای رفتن به رستوران و صرف زمان در رستوران را هم نداشته باشیم. این موضوع در کلان شهرها زمانی بدتر می شود که ترافیک هم مانع از رفتن به رستوران، فست فود و یا کافه مورد علاقه مان را می شود پس در سال های اخیر اپلیکیشن سفارش غذا آنلاین راه حل جدیدی است که شما می توانید در آن انواع رستوران ها و یا فست فود ها را ببینید و به صورت آنلاین سفارش غذا داشته باشید تا برایتان ارسال کنند.پس سفارش آنلاین غذا راه حل خوبی برای صرفه جویی در زمانتان است که می توانید در عین حال به کارهای مختلفتان برسید و هم اینکه در کنار عزیزانتان یک غذای فوق العاده را میل کنید.سفارش آنلاین غذا (changal)  یکی از مجموعه های خوبی است که در حال رشد و ورود به شهرها دیگر است پس همین الان این  اپلیکیشن سفارش غذا را نصب کنید.

نظر کاربران و مشتریان در خصوص خدمات چنگال

از نقاط قوت (changal) میتوان به دسته بندی و طراحی زیبای آن اشاره کرد ولی در مقابل تمامی رستوران عکس مناسبی از غذاهای موجود در منو خود ندارند.

ارائه کد تخفیف های ویژه چنگال در تخفیف هات

البته چنگال تخفیف های ویژه ایی را برای ثبت سفارش و خرید در سایت و اپلیکیشن سفارش غذا خود قرار داده است با این حال تخفیف هات کد های تخفیف ویژه ای را در اختیار کاربران خود قرار داده است تا خدمات آن را تکمیل کند.