لوگو تخفیف هات

کوپن ها و کد های تخفیف مشابه

کد تخفیف 20% ویژه سرویس الو وانت

این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
88
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: منقضی

از طریق سایت تخفیف هات می توانید با وارد کردن کد، از تخفیف 20% الو وانت الوپیک بهره مند شوید. برای ورود به وبسایت الوپیک بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

mopon1
خرید کنید
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

توضیحات سایت اینترنتی الوپیک،ارائه دهنده خدمات پیک موتوری:

با استفاده از اپلیکیشن الو پیک و کد تخفیف الوپیک می توانید با خیالی راحت و آسوده و قیمتی ارزان مرسوله های خود را به پیک موتوری های الوپیک بسپارید و از به موقع و سالم رسیدن آن ها اطمینان داشته باشید.

 

خصوصیات الو پیک:

 

برای همه ی ما پیش آمده که زمانی احتیاج به ارسال یک بسته داشته ایم اما پیک موتوری مورد اطمینانی پیدا نکرده ایم یا قیمتشان برایمان زیاد بوده است. مدتی است که پیک آنلاین در ایران باب شده است و شرکت هایی مانند اسنپ باکس و الوپیک در این زمینه فعالیت میکنند، اما الوپیک ادعا میکند که بهترین اپلیکیشن پیک موتوری تهران و سایر شهرهای ایران است.اما چرا الوپیک ادعا میکند بهترین اپلیکیشن پیک موتوری تهران و حتی ایران است و از رقبایی مانند اسنپ باکس برتر است؟ اولین ویژگی پیک موتوری الو پیک قیمت های بسیار مناسب آن و کد تخفیف الوپیک است که باعث صرفه جویی زیاد در هزینه های شما میشود. همچنین پیک موتوری الوپیک بنابه تجربه مشتریان مرسوله هارا سریع تر و به موقع تر از شرکت های دیگر پیک موتوری تهران مثل اسنپ باکس تحویل میدهد و این ویژگی مهمی برای یک پیک موتوری آنلاین است.

 


 

 

شما با اپلیکیشن الو پیک میتوانید مسیر ارسال مرسوله خودرا به صورت آنلاین چک کنید و در شهرشلوغی مثل تهران این ویژگی حتی به تنهایی باعث می‌شود که پیک موتوری آنلاین الوپیک بهترین پیک موتوری تهران وبرتر و با داشتن کد تخفیف الوپیک از رقبایی مثل اسنپ باکس باشد.الوپیک همچنین مرسوله های پیک آنلاینخودرا بیمه میکند و باعث میشود شما با خیال راحت بتوانید حتی اشیا قیمتی خودرا به جای هر اپلیکیشن دیگری مانند اسنپ باکس به پیک موتوری آنلاین الوپیک بسپارید.از دیگر دلایلی که پیک موتوریی الو پیک را بهترین پیک موتوری تهران و حتی ایران میکند خدمات 24 ساعته این اپلیکیشن است و شما میتوانید در هرساعتی از شبانه روز از مرسوله های خودرا به پیک آنلاین الو پیک بسپارید. این اپلیکیشن پیک آنلاین از نظر همیشگی بودن و دردسترس بودن 24ساعته رقبایی مانند اسنپ باکس را پشت سر گذاشته است و به بهترین پیک آنلاین موتوری تهران تبدیل شده است.

 

شما میتوانید با اپلیکیشن پیک موتوری الو پیک مرسوله های خودرا با هروزن و نوعی بدون محدودیت به چندمقصد ارسال کنید و حتی بعداً مرسوله را مجدداً ارسال کنید. از دیگر دلایلی که باعث میشود این اپلیکیشن بهترین پیک موتوری تهران باشد امکان ثبت آدرس های منتخب، پرداخت به صورت اعتباری و نقدی در محل است که بسیاری از این ویژگی هارا اسنپ باکس و دیگر رقبایش ندارند.شما با استفاده از این اپلیکیشن پیک آنلاین میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز و هرروزی از هفته مرسوله های خود را با هروزن و هرشکلی به پیک بسپارید. فرقی نمیکند ی مقصد داشته باشید یا چند مقصد. حتی می‌توانید یک مرسوله را به محلی بفرستید و درخواست دهید مجددا برای شما از آن محل مرسوله را بازگردانند.

 

همچنین پس از دریافت شدن مرسوله در مقصد برای شما اسم و امضای گیرنده به صورت آنلاین فرستاده می‌شود تا شما از سلامت مرسوله مطمئن باشید و نگرانی ای نداشته باشید، علاوه بر این تمامی مرسوله های شما توسط پیک موتوری الوپیک بیمه میشوند و این ویژگی اطمينان خاطر کاملی برای شما به وجود می آورد. با این اپلیکیشن با قیمت بینظیری از خدمات مسئولانه ی پیک موتوری در تمامی شهرهای ایران در هرزمانی بهره مند میشوید و علاوه بر این کدتخفیف الوپیک از تخفیف هات نیز استفاده از این اپلیکیشن را دلچسب تر و مقرون به صرفه تر میکند.

 

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد