معتبر همه
نمایش:
مرتب کردن براساس:

کد تخفیف استخر و پارک آبی از پول تیکت تا 20 درصد

آخرین و جدیدترین کد تخفیف استخر از پول تیکت تا 20% تخفیف را تست شده و معتبر از سایت تخفیف هات رایگان دریافت نمایید.

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف پول تیکت جهت رزرو بلیط استخر تا 5 هزار تومان

بلیط استخر,پول تیکت,استخر تهران,استخر مشهد,استخر اصفهان

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

کد تخفیف پول تیکت تا 30%هزار تومان برای خرید بلیط استخر

پول تیکت,استخر تهران,استخر مشهد,بلیط استخر,استخر اصفهان

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

کد تخفیف پول تیکت [تست شده و رایگان]

درباره پول تیکت

پول تیکت سامانه اینترنتی اطلاع‌رسانی و معرفی مجموعه‌های آبی ایران است که امکان رزرو یا خرید اینترنتی بلیت استخر و پارک‌های آبی سراسر کشور مانند استخر تهران و استخر مشهد را به‌صورت سریع، مطمئن و با تخفیف‌های ویژه برای کاربران خود فراهم کرده است. کاربران پول تیکت در هر نقطه‌ای از ایران می‌توانند با انتخاب استخر یا پارک آبی موردعلاقه خود در این سامانه به کلیه اطلاعات موردنظر خود اعم از آدرس، قیمت، ظرفیت، تصاویر، سانس ها، امکانات و… دست یابند و بلیت موردنظر خود را نیز برای هر تاریخی که می‌خواهند با تخفیف استخر پول تیکت به‌صورت آنلاین رزرو یا خرید نمایند.

خدمات پول تیکت

برنامه پول تیکت این امکان را فراهم آورده تا کاربران بتوانند به لیست استخر و پارک‌های آبی شهر خود دسترسی داشته باشند و به صورت آنلاین نسبت به رزرو بلیط استخر تهران یا استخر مشهد و پارک آبی دلخواه خود اقدام نمایند.

نظر مشتریان  در خصوص خدمات پول تیکت

اپلیکیشن پول تیکت امکان دسترسی به لیست استخر و پارک آبی شهرهای مختلف را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای رزروبلیط استخر نخواهند داشت و می‌توانند به راحتی و تنها با استفاده از گوشی هوشمند خود نسبت به رزرو بلیط استخر و یا پارک آبی دلخواه خود اقدام نمایند و از تخفیف استخر ها بهره مند شوند..
پس از اجرای برنامه پول تیکت کاربران می‌توانند با استفاده از کادرهای موجود در قسمت فوقانی استخر مورد نظر خود را انتخاب نمایند و یا به جستجوی نام استخر دلخواه خود بپردازند. با انتخاب هر یک از استخرها، کاربران می‌توانند تصاویر استخر مورد نظر را مشاهده کنند و به آدرس و شماره تلفن آن دسترسی داشته باشند. همچنین امکان نمایش موقعیت استخر بر روی نقشه نیز فراهم آمده است.

ارائه کد تخفیف های ویژه پول تیکت در سایت تخفیف هات

شما میتوانید با استفاده از کد تخفیف موجود در فروشگاه اینترنتی تخفیف هات رزرو انلاین بلیط استخر و پارک ابی مورد نظر خود را با تخفیف های ویژه انجام دهید.