کد تخفیف 30% پست تیپاکس

معتبر تا 23 ساعت بعد
پست تیپاکس
.

 • دیگر تخفیف های : تیپاکس

 • *توضیحات سایت اینترنتی تیپاکس ، ارائه دهنده پیک اینترنتی:

  با کدتخفیف سایت تخفیف هات میتوانید از پیک آنلاین تیپاکس تا 30%تخفیف بگیرید و مرسولات پستی خودرا با خیالی راحت با پست پیشتازو... به مقصد ارسال کنید.

  *خصوصیات پست تیپاکس و سایت تیپاکس:

  شرکت تیپاکس اولین شرکت خصوصی پست بین‌ المللی و داخلی در کشورمان می‌باشد، که دارای بیش از ۱۰۰ شعبه فعال در سراسر کشور می‌باشد. ماموران ماهر و متخصص سایت تیپاکس با اولین تماس تلفنی در اسرع وقت به محل فرستنده مراجعه و محمولات را از فرستنده دریافت می‌کنند، و آنها را با نهایت دقت و مطابق با استانداردها و ضوابط خاص شرکت بسته‌بندی می‌کنند و در کمترین زمان ممکن به گیرنده در هر نقطه‌ای از کشور تحویل می‌دهند.سایت پست تیپاکس یکی از سرویس های پستی است که همه مرسولات پستی را با سرعت زیادی به دست مشتری می رساند. شرکت تیپاکس یکی از شرکت هایی است که با سابقه بیشتر از ۵۰ سال در زمینه ارسال مرسولات در حال فعالیت است.

  یکی از بارزترین ویژگی های سایت پست تیپاکس این است که همه مرسولات را پیش از ارسال، بیمه می کند تا در هنگام وقوع حوادث طبیعی و غیرطبیعی برای مرسولات، دو طرف فرستنده و گیرنده متحمل زیان نشوند.متوسط زمان ارسال کالاها توسط پست تیپاکس بین ۱۲ تا ۴۸ ساعت است.معمولا برای ارسال کالاهایی مانند موبایل و تبلت و لپ تاپ از پست تیپاکس استفاده می شود چرا که از سرعت و همچنین امنیت زیادی برخوردار است.هزینه پست تیپاکس ۱۴۰۰۰ تومان است و همچنین روش پرداخت آن در محل می باشد به این صورت که مشتری می تواند هزینه موردنظر را در محل به مأمور پست پرداخت کند.و امروزه پست پیشتاز تیپاکس در بیشتر شهرها مانند آبادان – آستارا – آمل – ابهر و خرمدره – اسلام آباد غرب – اراک – اردبیل –ازنا –  ارومیه – اصفهان – انزلی – اهواز و... در حال فعالیتاست


  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهتیپاکس
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف 30% پست تیپاکس

  30%
  496 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : 81114608


  نحوه استفاده :
  برای استفاده از کد تخفیف 30%، کافیست کد را به تیپاکس‌یار هنگام مراجعه جهت تحویل بسته ارائه کنید تا بصورت خودکار 30% از هزینه کسر شود. همچنین برای سفارش و ارسال مرسولات، می‌توانید با مراجعه به لینک "خرید کنید"نزدیکترین شعبه را پیدا کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, سایر خدمات اینترنتی, خدمات پستی, تیپاکس, 30%