کد تخفیف پاکلین تا 30 هزارتومان برای خشکشویی لباس و ...

معتبر تا 21 ساعت بعد
کد تخفیف ویژه پاکلین
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف پاکلین تا 30 هزارتومان برای خشکشویی لباس و ...

  40%
  881 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : TAKHFIFHOT30


  نحوه استفاده :
  شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف برای سفارش های بالای 50 هزار تومان، سقف تخفیف 30هزار تومان بهره مند شوید.برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی پاکلین ، خشکشویی آنلاین:

  لباس های کثیف خود را به صورت اینترنتی با استفاده از کد تخفیف پاکلین با 30 هزار تومان تخفیف به  خشکشویی آنلاین پاکلین  بسپارید. 

  خصوصیات  خشکشویی آنلاین پاکلین:

  همه ی ما مخصوصا خانم های خانه دار،  در بسیاری از مواقع با سبدی پر از لباس های کثیف که روز به روز روی یک دیگر انباشه شده اند، مواجه شده ایم. شاید خانم هایی که شاغل هستند فرصت شستن این همه لباس را نداشته باشند و در عین حال دوست داشته باشند که هر چه سریع تر این لباس ها شسته شود. این سایت یکی از سایت های اینترنتی است که شما به راحتی میتوانید لباس های کثیف خود را به تیم این خشک شویی بسپارید. به راحتی با وارد شدن به سایت این خشک شویی میتوانید زمانی را خود شما تعیین کنید و در این زمان تیم این خشک شویی لباس های شما را دریافت میکند.
  لباس های شما با بهترین دستگاه ها و مواد شوینده تمیز و اتو کشیده میشود و در صورت لزوم لباس شما لکه گیری نیز میشود و هر چیزی را که در بخش توضیحات سفارشتان برای لباس خواسته باشید انجام میشود. پس از اتمام شستشوی لباس شما و اتو کشی و اتمام مراحل کار، این تیم لباس شما را در زمان تعیین شده باز میگرداند. لباس های خود را با تخفیف هایی ویژه به دست این تیم  بسپارید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف40
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهپاکلین
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %40