کد تخفیف تا 50 هزار تومان از خشکشویی پاکلین

 پاکلین

*توضیحات سایت اینترنتی پاکلین ، خشکشویی آنلاین:

لباس های کثیف خود را به صورت اینترنتی با 20% تخفیف پاکلین  و سقف 50 هزارتومان برای سفارش های بالای 50 هزارتومان خود را به  خشکشویی آنلاین پاکلین  بسپارید. 

*خصوصیات  خشکشویی آنلاین پاکلین:

همه ی ما مخصوصا خانم های خانه دار،  در بسیاری از مواقع با سبدی پر از لباس های کثیف که روز به روز روی یک دیگر انباشه شده اند، مواجه شده ایم. شاید خانم هایی که شاغل هستند فرصت شستن این همه لباس را نداشته باشند و در عین حال دوست داشته باشند که هر چه سریع تر این لباس ها شسته شود. این سایت یکی از سایت های اینترنتی است که شما به راحتی میتوانید لباس های کثیف خود را به تیم این خشک شویی بسپارید. به راحتی با وارد شدن به سایت این خشک شویی میتوانید زمانی را خود شما تعیین کنید و در این زمان تیم این خشک شویی لباس های شما را دریافت میکند.
لباس های شما با بهترین دستگاه ها و مواد شوینده تمیز و اتو کشیده میشود و در صورت لزوم لباس شما لکه گیری نیز میشود و هر چیزی را که در بخش توضیحات سفارشتان برای لباس خواسته باشید انجام میشود. پس از اتمام شستشوی لباس شما و اتو کشی و اتمام مراحل کار، این تیم لباس شما را در زمان تعیین شده باز میگرداند. لباس های خود را با تخفیف هایی ویژه به دست این تیم  بسپارید. 
تخفیف هات
درصد تخفیف 20
نوع تخفیف کد تخفیف
ارائه دهنده / فروشنده پاکلین
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
SHANBE20
نحوه استفاده با وارد کردن کد تخفیف SHANBE20 می‌توانید از %20 تخفیف پاکلین با سقف تخفیف 50 هزار تومان برای سفارش‌های بالای 50 هزار تومان بهره‌مند شوید. برای ورود به وبسایت پاکلین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  • تولیدکننده: پاکلین
  • مدل کالا: پاکلین
20% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, خانه و بهداشت, خدمات خشک شویی, پاکلین, 20%