لوگو تخفیف هات

کد تخفیف پارس پک

کد تخفیف پارس پک

معرفی مجموعه و کد تخفیف پارس پکشرکت پارس پروا سیستم که ما آن را با نام پارس پک می شناسیم یکی از شرکت های پیش رو در ارائه خدمات سخت افزار و شبکه قدرتمند است

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 2 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف parspack ویژه 7% خرید انواع خدمات

کد تخفیف parspack ویژه 7% خرید انواع خدمات

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد تخفیف پارس پک از 7% تخفیف خرید سرور های مجازی بهره مند گردند. این کد برای دوره ماهانه قابل استفاده نخواهد بود. برای استفاده از این تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

7% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف پارس پک تا 5% ویژه خرید گواهینامه ssl و سرور مجازی

کد تخفیف پارس پک تا 5% ویژه خرید گواهینامه ssl و سرور مجازی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 5% تخفیف سرور مجازی پارس پک بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت پارس پک برای شما اعمال شود.

5% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفيف پارس پک تا 30% ویژه خرید سرویس های CDN

کد تخفيف پارس پک تا 30% ویژه خرید سرویس های CDN

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد تخفیف پارس پک از 30% تخفیف اولین خرید سرویس CDN بهره مند شوید. به منظور خرید سرویس CDN و بهره مندی از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف شامل حالتان شود.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد هدیه پارس پک تا 10% ویژه خرید هاست

کد هدیه پارس پک تا 10% ویژه خرید هاست

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد هدیه پارس پک از 10% تخفیف خرید انواع هاست ایران و اروپا بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف ریالی بهره مند شوید. به منظور خرید و استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در وبسایت پارس پک برای شما اعمال شود.

10% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف پارس پک تا 10% ویژه خرید سرور های هیبریدی

کدتخفیف پارس پک تا 10% ویژه خرید سرور های هیبریدی

کاربران تخفیف هات می توانند با استفاده از کد تخفیف پارس پک از 10% تخفیف خرید سرورهای هیبریدی بدون محدودیت سفارش اول و بدون سقف ریالی بهره مند گردند. به منظور خرید سرورهای هیبریدی و استفاده از تخفیف می بایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
هاست رایگان پارس پک بدون محدودیت

هاست رایگان پارس پک بدون محدودیت

کاربران تخفیف هات می توانند بدون نیاز به کد تخفیف و بدون محدودیت سفارش اول از هاست رایگان پارس پک بهره مند شوند. به منظور سفارش هاست رایگان می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برایتان اعمال شود

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

معرفی مجموعه و کد تخفیف پارس پک

شرکت پارس پروا سیستم که ما آن را با نام پارس پک می شناسیم یکی از شرکت های پیش رو در ارائه خدمات سخت افزار و شبکه قدرتمند است. این شرکت اولین ارائه دهنده ابر کامپیوتر یا رایانش ابری در ایران است. با تهیه خدمات ابر کامپیوتر شما می توانید انرژی، زمان و هزینه های تمام شده را به کم ترین و سرعت و قدرت ارائه خدمات را به حداکثر برسانید. یکی از ارزش های این مجموعه رضایت مشتری است. از همین رو ست که می توانید اهمیت به مشتری و خواست او را در مراحل خدمات رسانی مجموعه مشاهده کنید. به دلیل پشتیبانی قدرتمند کادر فنی استفاده از خدمات مجموعه برای کاربران بسیار راحت و مناسب خواهد بود. حالا که کمی با این شرکت پیشگام آشنا شده اید، می توانید با تهیه کد تخفیف پارس پک با بهترین قیمت ها از خدمات آن ها بهره مند شوید.

 

ثبت دامنه در پارس پک

ثبت دامنه یکی از گام های اولیه و یکی از قدم های اول به راه انداختن یک سایت است. اگر می خواهید سایتی راه بیاندازید باید بدانید که انتخاب دامنه مناسب یکی از فاکتور های تاثیر گذار در رشد و دیده شدن سایت و به دنبال آن کسب و کار شما است. دامین یا دامنه در واقع همان نامی است که شما را در دنیای مجازی اینترنت به بازدیدکنندگان معرفی می کند. شما می توانید با ورود به سایت پارسپک، در قسمت ثبت دامنه از شرایط ثبت دامنه با خبر شوید تا بهترین دامین را برای سایتتان پیدا کنید. بعد از اطمینان از قابل تهیه بودن آن می توانید دامنه خودتان را به صورت ملی و یا بین المللی ثبت کنید. قیمت دامنه ها با توجه به سطح و ارزش و همچنین جغرافیا و دیگر فاکتور ها متفاوت است. شما می توانید با استفاده از کد تخفیف پارس پک بهترین قیمت ها را تجربه کنید.

 

خرید سرور مجازی در parspack

امکان خرید و تهیه سرور مجازی یکی دیگر از خدمات مجموعه پارسپک می باشد. مشتریان و کاربران این مجموعه می توانند سرور های مجازی لینوکس و یا ویندوز در قیمت های مختلف را از سایت تهیه کنند. سرور های مجازی ارائه شده توسط این شرکت علاوه بر سیستم عامل های مختلف در کشور های متنوعی ارائه می شود. همه این سرور ها دارای آپ تایم و کیفیت های مناسبی هستند. اگر نمی دانید دقیقا چه سرور مجازی مناسب شما است، می توانید راهنمای خرید سرور مجازی را در سایت مطالعه کنید. اطلاعات کامل درباره هر محصول در سایت این شرکت قابل دسترسی می باشد. سرور مجازی تنها سرور ارائه شده در این سایت نیست و شما می توانید سرور های اختصاصی و ابری متنوعی را از سایت تهیه کنید.

لازم به ذکر است که کد تخفیف سایت یخچال ، تخفیف مبین نت ، کد تخفیف نظافت آچاره ، کد تخفیف شتابان هاست و ... را بدون پرداخت هزینه می توانید از سایت تخفیف هات دریافت کنید.

 

نظر مشتریان درباره مجموعه و کد تخفيف پارس پک

از آنجایی که پارس پروا سیستم یا parspack یکی از شرکت های مطرح و سرشناس در دنیای وب و طراحان آن است، شما می توانید نام شرکت ها و ارگان های معروفی را در میان مشتریان مجموعه پیدا کنید. این خود نشانه ارائه خدمات مناسب توسط این شرکت است. همچنین در سایت امکان مشاهده نظر مشتریان مجموعه امکان پذیر است. یکی از نکات مشترک و برجسته در نظرات مشتریان پارسپک رضایت از پشتیبانی و کادر فنی این مجموعه می باشد. شما همچنین می توانید در سایت تخفیف هات، ارائه دهنده کد تخفيف پارس پک، تجربه افراد مختلف از این کد تخفیف را ببنید.

 

استفاده از خدمات با کدتخفیف پارس پک در تخفیف هات

حالا که با قسمت کوچکی از خدمات مجموعه، اعم از خدمات هاستینگ و ارائه سرور، آشنا شده اید؛ خوب است بدانید می توانید با ارزان ترین قیمت ها از این خدمات استفاده کنید. با تهیه کدتخفیف پارس پک در تخفیف هات می توانید با کم ترین و بهترین قیمت ها از خدمات با کیفیت پارس پروا سیستم استفاده کنید. قبل از خرید و استفاده از خدمات، تهیه کد تخفیف پارس پک جدید و اختصاصی تخفیف هات را فراموش نکنید.

 

 

ارسال نظرات
عکس-کاربر
ابوالفضل زیارت بان
/
پنجشنبه , ۸ مهر ۱۴۰۰
قیمت منصفانه
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد