لوگو تخفیف هات

تا 10 برابر مکالمه رایگان ایرانسل

0
204
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف خدمت
راهکار اول: فعلا معتبر

کاربران تخفیف هات میتوانند با شماره گیری کد بالا از مکالمه های 10 برابری ایرانسل بهره مند شوند.لازم به توضیح است که شما میتوانید با هر 2 دقیقه تماس از ساعت 6 صبح تا 12 ظهر 20 دقیقه بعدی را رایگان مکالمه کنید.برای دریافت اطلاعات بیشتر بر روی "خرید کنید" کلیک کنید.

*4444#
خرید کنید
راهکار تخفیف خدمت
راهکار دوم: منقضی

با پرداخت 5 هزارتومان از 5 ساعت مکالمه ایرانسلی به مناسبت اعیاد شعبانیه از ایرانسل بهره مند شوید. جهت دریافت این بسته میتوانید #5* را شماره گیری نمایید. برای اطلاع از جزییات بر روی "بسته‌های ایرانسلی" کلیک نمایید.

*۵#
بسته‌های ایرانسلی
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه
جدید ترین کوپن ها و کدهای تخفیف

کد های رایگان ایرانسل را از سایت تخفیف هات دریافت کنید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد