لوگو تخفیف هات

کد تخفیف ماکسیم

کد تخفیف ماکسیم

تاکسی اینترنتی ماکسیم با ارائه امکانات جدید کار را برای مسافران و رانندگان آسان کرده است.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 5 رای)
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف ماکسیم 15 هزارتومانی

کد تخفیف ماکسیم 15 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید وارد اپلیکیشن ماکسیم شده و در قسمت کد تخفیف، کد را وارد نمایید و مبلغ 15 هزارتومان حساب شما شارژ خواهد شد و هنگام پرداخت باید فقط از طریق حساب پرداخت نمایید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت تاکسی" کلیک نمایید.

15,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف ماکسیم 10 درصدی

کد تخفیف ماکسیم 10 درصدی

با ثبت کد تخفیف در اپلیکیشن ماکسیم میتوانید از 10% تخفیف تا سقف 15 هزارتومان برای سفرهای خود استفاده نمایید. برای دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت ماکسیم" کلیک نمایید.

10% تخفیف
منقضی
کدتخفیف

با اپلیکیشن ماکسیم میتوانید تاکسی مورد نظر خود را رزرو نمایید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد