تخفیف 1% خرید لوازم ماهیگیری

معتبر تا 3 روز بعد
1%ماهیگیری
.

 •    سایر

 • تخفیف 1% خرید لوازم ماهیگیری

  1% ( سود شما در این خرید : 330 تومان )
  2637 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 33,000 تومان
  • 32,670 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید لوازم ماهیگیری را از سایت دیجی کالا با تخفیف 50درصدی انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا/فروشنده لوازم ماهیگیری:

  انواع لوازم بدنسازی نظیر قلاب ماهی گیری ،لنسر ماهیگیری و تور ماهیگیری در دیجی کالا موجود می باشد که 1% خریداران این محصولات احساس رضایتمندی داشته اند که این کالا ها را می توان تا 1% تخفیف از این فروشگاه خریداری کرد. 

  خصوصیات قلاب ماهیگیری:

  انواع قلاب ماهیگیری در بسته های چند عددی را تا 1% ارزان تر می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بدون نیاز به کد تخفیف دیجیکالا  تهیه کنید. از نقاط قوت این محصولات می توان به پایه بلند بودن، پشت خاردار بودن و سایزهای مختلف آنها اشاره کرد. گونه های زیادی ماهی در آب های شور و آب های شیرین وجود دارند که با قلاب قابل صید می باشند. قلاب های پایه بلند برای ماهی های مهاجم مثل قزل آلا، اردک ماهی و... مناسب می باشد و قلاب های پایه کوتاه برای ماهی هایی مانند کپور بسیار مناسب است. صید ماهی با قلاب شیوه ی رایج در ورزش می باشد و در بحث تجاری عمدتا صید با تور صورت میگیرد. قلاب اسکار پایه بلند ابعاد 10*7 سانتی متر دارد.

                

                            

                                                                                                                               

  خصوصیات لنسر:

  یکی دیگر از لوازم ماهیگیری مورد نیاز لنسر ماهی گیری است. قلاب معمولا به نخ متصل است و نخ هم به چوب یا همان لنسر ماهیگیری متصل است. لنسر ماهیگیری به راحتی قدرت پرتاب قلاب تا مسافت های طولانی را به ماهیگیر می دهد و باعث تسهیل در انجام این کار می شود. برای صید بهتر باید به رنگ قلاب هایی که از آنها استفاده میکنید توجه کنید، قلاب های براق ممکن است باعث فراری دادن ماهی شوند. قلاب ماهیگیری هایی وجود دارد که دارای  رنگ مشکی است و باعث می شود که شما نتیجه مطلوب را به دست آورید. قلاب پایه بلند در 8 سایز مختلف موجود می باشد که شما می بایست با توجه به نوع طعمه ای که استفاده می کنید سایز آن را انتخاب کنید. از طعمه های طبیعی می توان به کرم ها، حشرات، زالو و حتی میگو اشاره کرد.


  نظرات کاربران برای این محصول:

  نقاط قوت: خریداران این محصول به خاردار بودن، رنگ مشکی و برجستگی روی قلاب اشاره کرده اند.

  نقاط ضعف: برخی از کاربران به این مورد اشاره داشته اند که نوک قلاب نسبت به پایه آن مقداری کج است.

  جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به خاردار بودن و رنگ مشکی این قلاب ها انتخاب مناسبی برای ماهی گیری با نتیجه ی بهتر می باشد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%