خرید لامپ ال ای دی با 50% تخفیف

معتبر تا 1 ماه بعد
50%خرید لامپ ال ای دی با 50% تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : پارس شهاب

 • *توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع لامپ ال ای دی:

  خرید لامپ ال ای دی 7 وات   با نور دهی فوق العاده در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 50% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است.

  *خصوصیات لامپ ال ای دی:

  لامپ ال ای دی مزیت های بسیار زیادی نسبت به لامپ رشته ای سنتی دارد.لامپ ال ای دی از لحاظ مصرف انرژی بسیار پایین تر و دارای طول عمر بالاتر میباشد حتی هزینه نگهداری لامپ ال ای دی نسبت به لامپ رشته ای کمتر و با ایمنی بیشتری میباشد.همچنین شما با توجه به قیمت لامپ ال ای دی از مزیت کاهش مصرف انرژی برخوردار می شوید که قیمت لامپ ال ای دی را جبران می کند و همینطور ضمانت تعویض لامپ ال ای دی در صورت بروز مشکل از بزرگترین مزایای آن میباشد. در لامپ های ال ای دی از مواد نیمه هادی به جای رشته یا گاز استفاده میشود که این باعث میشود استحکام این لامپ از بقیه ی لامپ ها بیشتر شود.

  لامپ های ال ای دی تقریبا هیچ گرمایی تولید نمی کند بنابراین خطر آتش سوزی و سوختگی در این لامپ کاهش پیدا می کند.لامپ ال ای دی بازده نور بسیار بالایی دارد که این بازده بین 74 تا 120 لومن بر وات را دارا می باشد.طول عمر این لامپ موجود در فروشگاه دیجی کالا ارتباطی با تعداد دفعات خاموش و روشن شدن ندارد و میتوان این لامپ ها را میلیون ها بار خاموش و روشن کرد بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود.با یادگیری اصول تعمیر لامپ ال ای دی میتوانید در صورت بروز مشکل تمامی لامپ ها را تعمیر کنید و کسب و کار جدیدی را برای خود راه اندازی کنید.لامپ ال ای دی 7 وات با شکل ظاهری حبابی و بازه توان مصرفی 5.5 تا 10 وات در سایت اینترنتی دیجی کالا با 50% تخفیف ویژه وجود دارد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  خرید لامپ ال ای دی با 50% تخفیف

  50% ( سود شما در این خرید : 20,000 تومان )
  798 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 40,000 تومان
  • 20,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید خرید انواع لامپ ال ای دی را از سایت دیجی کالا تا 50% تخفیف ویژه خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: لوازم خانه و آشپزخانه, دکوراسیون منزل, لوستر، آویز و نور پردازی, دیجی کالا, 50%