خرید لامپ ال ای دی با 79% تخفیف

معتبر تا 4 روز بعد
خرید لامپ ال ای دی با 79% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید لامپ ال ای دی با 79% تخفیف

  79%
  2588 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید"میتوانید خرید انواع لامپ ال ای دی را از سایت دیجی کالا تا 79% تخفیف ویژه خریداری کنید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع لامپ ال ای دی:

  خریدانواع لامپ و لوستر نظیر لامپ ال ای دی 7 وات   با نور دهی فوق العاده در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 79% تخفیف ویژه و یا با کد های تخفیف دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات لامپ ال ای دی:

  لامپ ال ای دی مزیت های بسیار زیادی نسبت به لامپ رشته ای سنتی دارد.لامپ ال ای دی از لحاظ مصرف انرژی بسیار پایین تر و دارای طول عمر بالاتر میباشد حتی هزینه نگهداری لامپ ال ای دی نسبت به لامپ رشته ای کمتر و با ایمنی بیشتری میباشد.همچنین شما با توجه به قیمت لامپ ال ای دی از مزیت کاهش مصرف انرژی برخوردار می شوید که قیمت لامپ ال ای دی را جبران می کند و همینطور ضمانت تعویض لامپ ال ای دی در صورت بروز مشکل از بزرگترین مزایای آن میباشد. در لامپ های ال ای دی از مواد نیمه هادی به جای رشته یا گاز استفاده میشود که این باعث میشود استحکام این لامپ از بقیه ی لامپ ها بیشتر شود.

  لامپ های ال ای دی تقریبا هیچ گرمایی تولید نمی کند بنابراین خطر آتش سوزی و سوختگی در این لامپ کاهش پیدا می کند.لامپ ال ای دی بازده نور بسیار بالایی دارد که این بازده بین 74 تا 120 لومن بر وات را دارا می باشد.طول عمر این لامپ موجود در فروشگاه دیجی کالا ارتباطی با تعداد دفعات خاموش و روشن شدن ندارد و میتوان این لامپ ها را میلیون ها بار خاموش و روشن کرد بدون اینکه آسیبی به آن وارد شود.با یادگیری اصول تعمیر لامپ ال ای دی میتوانید در صورت بروز مشکل تمامی لامپ ها را تعمیر کنید و کسب و کار جدیدی را برای خود راه اندازی کنید.لامپ ال ای دی 7 وات با شکل ظاهری حبابی و بازه توان مصرفی 5.5 تا 10 وات در سایت اینترنتی دیجی کالا با 79% تخفیف ویژه وجود دارد.


  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%