کد تخفیف فیلیمو تا 50% ویژه تماشا و دانلود سریال و فیلم سینمایی

معتبر تا 6 روز بعد
کد تخفیف فیلیمو تا 50% ویژه تماشا و دانلود سریال و فیلم سینمایی
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات وب سایت filimo، فروشنده انواع اشتراک سریال و فیلم سینمایی:

  برای استفاده از، ویژه اشتراک سریال و فیلم سینمایی می توانید از سایت فیلیمو تا 50% تخفیف تهیه کنید و از خدمات این وب سایت نظیر تخفیف  فیلم های سینمایی فیلیمو به صورت رایگان و غیره، بهره مند شوید.

  خصوصیات کد تخفیف فیلیمو:

  سایت filimo ،محصول جدید آپارات است که فضایی برای اشتراک فیلم می باشد. آپارات،آرشیوی از بهترین فیلم ها در انواع و اقسام مختلف ،مثل فیلم سینمایی، سریال و ... را ارئه می دهد. یکی از مزیت های استفاده از سایت فیلیمو،این است که کیفیت پخش فیلم سینمایی و یا سریال با سرعت دانلود فیلم اینترنت شما قابل تنظیم است تا بدون توقف بتوانید فیلم سینمایی موردعلاقه خودرا تماشا کنید. با استفاده از این سامانه، اشتراک آپارات را تهیه کنید و توی تاکسی،در راه سفر و در هر شرایطی حتی بدون اینترنت، فیلم رایگان ببینید . ایرانسلی‌ها ،بدون خرید اشتراک می‌توانند به دانلود فیلم رایگان بپردازند. اما در هنگام تماشای آنلاین فیلم‌ هزینه حجم مصرفی اینترنت، محاسبه می‌شود. چنانچه اشتراک رایگان ، داشته باشید و با ایرانسل اینترنت فیلیمو ببینید حجم مصرفی شما نیم‌بها محاسبه خواهد شد.


  مزایای استفاده از کد تخفیف فیلیمو: 

  خدمات این وب سایت اینترنتی، شامل جستجوی فیلم سینمایی در ژانر های  گوناگون،به همراه توضیحات کامل فیلم و گالری تصاویر نیز می باشد. همه فیلم ها  رابا،می توانید از طریق کلیه دستگاه های موبایل،صفحات وب و تلویزیون هوشمند دریافت و یا دانلود کنید. کاربران می بایست در آپارات، مبلغی را جهت اشتراک و عضویت بپردازند بنابراین خوب است بدانیم که برای دریافت کد تخفیف این سامانه،می توانید به آپارات فیلیمو،مراجعه کنید و از خدمات بی نظیراین وب سایت بهره مند شوید.با کد تخفیف فیلیمو، می توانید مبلغ اشتراک فیلم آپارات را ارزان تر تهیه کنید همچنین از تولیدکنندگان و صاحبان اثر درآپارات ،نیز حمایت کنید تا بتوانند محصولات سینمایی و سایر خدمات را با کیفیت بیشتری ارائه دهند. همچنین لازم به ذکر است که دانلود فیلم و سریال،روی همه ی دستگاه‌ها نظیر تلفن همراه، تبلت، لپ تاپ ، تلویزیون و کنسول بازی قابل مشاهده است. امکان جست‌و‌جوی فیلم‌ها براساس دسته‌بندی‌های ژانری نیز موجود است.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت:
  بسیاری از کاربران از دانلود فیلم رایگان، به دلیل کیفیت پخش فیلم های سینمایی با هر سرعت اینترنت ، راضی بوده اند.
  نقاط ضعف: برخی از کاربران بیان کرده اند که سریال و فلیم ها،کمی دیربه روزرسانی می شود.
  جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری از کاربران از این سامانه، به لحاظ خدمات پشیبانی 24 ساعته وقیمت مناسب آن رضایت کافی داشته اند و آپارات فیلم را به کسانی که طرفدار تماشای فیلم در یک فضای امن هستند، توصیه می کنند وهمچنین استفاده از، را به سایر کاربران ،پیشنهاد داده اند.  

  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهفیلیمو
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف فیلیمو تا 50% ویژه تماشا و دانلود سریال و فیلم سینمایی

  50%
  2781 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : Mobobax


  نحوه استفاده :
  شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد از 50% تخفیف خرید اشتراک سه ماهه و 30% تخفیف خرید سایر اشتراک ها از فیلیمو بهره مند شوید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی " خرید کنید " کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم: Z99 شامل 50% تخفیف خرید اشتراک سه ماهه و 30% تخفیف خرید سایر اشتراک ها از فیلیمو می باشد
  کد تخفیف سوم: BAHAR99 شامل 50% تخفیف خرید اشتراک سه ماهه و 30% تخفیف خرید سایر اشتراک ها از فیلیمو می باشد.
  کد تخفیف چهارم: Fr30nua شامل 50% تخفیف خرید اشتراک سه ماهه و 30% تخفیف خرید سایر اشتراک ها از فیلیمو می باشد.
  کد تخفیف پنجم: A99 شامل 50% تخفیف خرید اشتراک سه ماهه و 30% تخفیف خرید سایر اشتراک ها از فیلیمو می باشد.

  خرید کنید

  برچسب ها: %50