هیچ کالای در لیست وجود ندارد.

10%  20%  30%  40%  50%  بالای 60 درصد  

تخفیف خرید لوازم آشپزخانه فونیکس

درباره فونیکس:

برند فونیکس، تولید کننده لوازم آشپزخانه در ترکیه است. برند فونیکس به دلیل نو آوری،کیفیت و ایده های خلاق در طراحی محصولات لوازم خانگی و لوازم آشپزخانه همچون انواع کتری و قوری، قاشق و چنگال و... به دلیل کیفیت و مرغوب بودن محصولات ،توانسته است رضایت و اطمینان را برای خریداران و مصرف کنندگان ، به ارمغان آورد . این برند، 15 سال هست که در ایران توسطه مدیران با تجربه، مدیریت می شود .

خدمات فونیکس:

محصولات و خدمات برند فونیکس، شامل لوازم و وسایلی نظیر کتری و قوری،عینک شنا،قاشق و چنگال،روان نویس و ... می باشد. برای تهیه  یک چای با طعم و رنگ مطلوب یک ست کتری و قوری، نیاز هست . کتری و قوری فونیکس بسیار باکیفیت  و از نظر ظاهری زیبا است که در مدل چینی و هم استیل موجود می باشد . سرویس قاشق و چنگال فونیکس ، زیبا وساده هستند و با هر ظرفی هماهنگ می شود مدل استیل آن ترکیبی از استیل مات و براف می باشد می باشد . اگر به دنبال یک سرویس قاشق و چنگال مرغوب و سایر لوازم خانه و آشپزخانه همچون کتری و قوری و...  هستید می توانید برای تهیه و خرید تخفیف دار و ارزان این خدمات به تخفیف هات، مراجعه کنید و از خدمات بی نطیر آن بهره مند شوید . 

معرفی خدمات برند فونیکس:

به جز محصولات خانگی مثل کتری و قوری و ...از دیگر محصولات فونیکس می توان به روان نویس و عینک شنا اشاره کرد . روان نویس فونیکس بسیار خوش دست و روان است و به دلیل اندازه وسایزی که دارد قابل حمل  می باشد و یکی از محصولات پرطرفدار محسوب می شود . عینک شنا فونیکس از نظر کیفیت ساخت ، عینک شنا فونیکس مقاومت در برابر نفوذ آب است .عینک شنای فونیکس انواع و اقسام مختلف در رنگ بندی متفاوت دارد و قیمت آن مقرون به صرفه است  . 

نظرمشتریان یا مخاطبان درخصوص فونیکس:

بسیاری از کاربران از لوازم خانگی فونیکس از لحاظ جنس ، ایمنی،کارایی، آن رضایت کافی داشتنه اند و استفاده ازاین محصولات را به افرادی که به دنبال خرید هدیه، جهزیه با قیمت ارزان هستند ، پیشنهاد داده اند. 

ارائه کد تخفیف خرید لوازم آشپزخانه فونیکس:

شما میتوانید با کپی کردن تخفیف خرید لوازم آشپزخانه فونیکس نظیر کتری و قوری، قاشق و چنگال و...از فروشگاه اینترنتی تخفیف هات جهت خرید ارزان محصولات مرغوب و با کیفیت به صورت تخفیف دار ،اقدام نمائید .