خرید فن کویل با تخفیف ویژه

معتبر تا 2 هفته بعد
2%خرید فن کویل با تخفیف ویژه
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع فن کویل سقفی، دیواری و زمینی:

  قیمت فن کویل سقفی، دیواری و زمینی و لوازم تهویه هوا در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا دارای تخفیف های ویژه و باور نکردنی می باشد. برای بهره مندی از این تخفیف ها می توانید از طریق وب سایت تخفیف بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا اقدام به خرید نمایید.

  خصوصیات انواع فن کویل زمینی، سقفی و دیواری:

  امکان خرید انواع فن کویل دیواری، سقفی و زمینی برای استفاده در تمامی مکان ها به صورت آنلاین وجود دارد. این محصولات ظرفیت های متفاوتی دارند که با توجه به نیاز مصرف کننده باید انتخاب شوند. برخی از این کالاها توکار هستند و باید در جای مشخص نصب شوند. برخی دیگر تو کار نیستند و به صورت متحرک قابلیت استفاده دارند. این محصولات دو نوع کاربرد دارند و قبلیت گرمایش و سرمایش را دارند. جهت خروجی هوای این دستگاه ها از روبرو است و جهت مکش هوا از پشت دستگاه می باشد. برخی از از این دستگاه ها قابلیت تنظیم خروج هوا را دارند که برای بالا، پایین، چپ و راست قابل تنظیم می باشد.


  این محصولات را می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا تهیه کنید. اگر از طریق وب سایت تخفیف هات اقدام به خرید نمایید بدون نیاز به کد تخفیف می توانید از تخفیف ها بهره مند شوید.
  نظرات کاربران در مورد فن کویل دیواری، سقفی و زمینی:
  نقاط قوت: صدای کم، قابلیت خنک کردن به خوبی و... از ویژگی های مثبت محصولات است که کاربرانی که این دستگاه را خریداری کرده اند به آن اشاره نموده اند. همچنین برخی از کاربران اشاره نموده اند که قیمت دیجی کالا از نمایندگی ارزان تر بوده است.
  نقاط ضعف: هیچ نقطه ی ضعفی توسط کاربران دیجی کالا برای این دستگاه ها که قابلیت سرمایش و گرمایش را دارند ثبت نشده است.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران فروشگاه اینترنتی دیجی کالا از خرید این نوع محصولات از این فروشگاه رضایت کامل داشته اند. همچنین خرید این دستگاه ها با قابلیت سرما و گرما را به کاربران دیگر نیز پیشنهاد نموده اند. درصد بالایی از کاربران از قیمت فن کویل به شدت راضی بوده اند و این مورد را ذکر نموده اند که از این دستگاه ها برای تمامی اتاق های منزل خود خریداری کرده اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیف10
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  خرید فن کویل با تخفیف ویژه

  2% ( سود شما در این خرید : 48,880 تومان )
  922 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 2,444,000 تومان
  • 2,395,120 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع فن کویل را از سایت دیجی کالا با تخفیف ویژه انجام دهید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 10%