تخفیف 58% خرید کرم ضد آفتاب

معتبر تا 3 روز بعد
58%تخفیف 58% خرید کرم ضد آفتاب
.


 • تخفیف 58% خرید کرم ضد آفتاب

  58% ( سود شما در این خرید : 32,360 تومان )
  1139 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 56,020 تومان
  • 23,660 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع ضد آفتاب های مختلف را تا 58% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده  انواع کرم ضد آفتاب:

  خرید کرم ضد آفتاب و ضد چین و چروک از پوست و کرم برای زیبایی پوست صورت  شما در مقابل آفتاب و اشعه های مضر هوا پیشگیری میکند این محصولات در جشنواره دیجی کالا  با 58% تخفیف ویژه فراهم شده است.

  خصوصیات کرم ضدآفتاب: 

  هر فردی فارغ از جنسیت چه خانم و چه آقا باید از کرم ضد آفتاب استفاده بکند. فرق چندان خاصی ندارد تنها شما باید مدل پوست خود را بشناسید و بهترین کرم ضدآفتاب که به پوست شما سازگار باشد را انتخاب کنید. حتی در روز هایی که آفتاب نیست هم باید از ضد آفتاب استفاده کرده چرا که یک محافظ برای پوست شما در مقابل اشعه و آلودگی های موجود در هواست. مارک های مختلفی از قبیل ضد آفتاب الارو, ضد آفتاب پریم و... را میتوانید تهیه کنید و از آن ها استفاده کنید. یکی از بهترین ضدآفتاب های موجود در سایت دیجی کالا ضدآفتاب  محافظ میباشد که علاوه بر محافظت از پوست شما از بروز چین و چروک نیز جلوگیری میکند. این محصول دارای 58% تخفیف است که شما میتوانید بسیار به صرفه تر و ارزان تر خرید کنید. این محصول مناسب برای انواع پوست ها است و باعث به وجود آمدن جوش و مشکلات پوستی دیگر نمیشود.  این ضدآفتاب کاملا بی رنگ میباشد و شما میتوانید بهترین کرم ضدآفتاب را نیز از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.
  نظرات مشتریان در مورد این محصول:
  نظرات مثبت: به عنوان ضدآفتاب عملکرد بالایی دارد و مناسب پوست های خشک هم میباشد. بسیار مقاوم و مدت زیادی روی پوست میماند. رنگ بژ کاملا طبیعی دارد. روی پوست چرب نیست. محافظت بالا در مقابل آفتاب.
  نظرات منفی این محصول: جنس کرم براق است.
  جمع بندی نظرات مشتریانی که این محصول را استفاده کرده اند: این محصول ارزش خرید کردن را دارد. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 60%