تخفیف 35% خرید کرم ضدآفتاب

کرم ضد آفتاب

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده  انواع کرم ضد آفتاب:

خرید کرم ضد آفتاب سان سیف ضد چین و چروک از پوست شما در مقابل آفتاب و اشعه های مضر هوا پیشگیری میکند این محصول در سایت اینترنتی دیجی کالا  با 35% تخفیف ویژه فراهم شده است.

*خصوصیات کرم ضدآفتاب: 

هر فردی فارغ از جنسیت چه خانم و چه آقا باید از کرم ضد آفتاب استفاده بکند. فرق چندان خاصی ندارد تنها شما باید مدل پوست خود را بشناسید و بهترین کرم ضدآفتاب که به پوست شما سازگار باشد را انتخاب کنید. حتی در روز هایی که آفتاب نیست هم باید از ضد آفتاب استفاده کرده چرا که یک محافظ برای پوست شما در مقابل اشعه و آلودگی های موجود در هواست. مارک های مختلفی از قبیل ضد آفتاب الارو, ضد آفتاب پریم و... را میتوانید تهیه کنید و از آن ها استفاده کنید. یکی از بهترین ضدآفتاب های موجود در بازار ضدآفتاب سان سیف میباشد که علاوه بر محافظت از پوست شما از بروز چین و چروک نیز جلوگیری میکند. این محصول دارای 35% تخفیف است که شما میتوانید بسیار به صرفه تر و ارزان تر خرید کنید. این محصول مناسب برای انواع پوست ها است و باعث به وجود آمدن جوش و مشکلات پوستی دیگر نمیشود.  این ضدآفتاب کاملا بی رنگ میباشد و شما میتوانید بهترین کرم ضدآفتاب را نیز از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.
نظرات مشتریان در مورد این محصول:
نظرات مثبت: به عنوان ضدآفتاب عملکرد بالایی دارد و مناسب پوست های خشک هم میباشد. بسیار مقاوم و مدت زیادی روی پوست میماند. رنگ بژ کاملا طبیعی دارد. روی پوست چرب نیست. محافظت بالا در مقابل آفتاب.
نظرات منفی این محصول: جنس کرم براق است.
جمع بندی نظرات مشتریانی که این محصول را استفاده کرده اند: این محصول ارزش خرید کردن را دارد. 

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده
  • تولیدکننده: سان سیف
  • مدل کالا: سان سیف
35% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: ورزش،سلامت و پزشکی, لوازم بهداشتی, مراقبت پوست, دیجی کالا, 40%