فروش ویژه بالش با تخفیف

معتبر تا 2 هفته بعد
56%فروش ویژه بالش با تخفیف
.

 • دیگر تخفیف های : رویال

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ،فروشنده انواع بالش طبی:

  انواع تخت خواب دو نفره و بالش مستطیلی رویال مدل mos تا 50% تخفیف و رضایتمندی 80% از مشتریان در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد.
  خصوصیات بالش طبی:

  بالشت مناسب یکی از مهم ترین موارد برای یک خواب راحت و مهم تر از همه بدون آسیب گردن است. اگر بالشتی که شما زیر سر میگذارید مناسب نباشد باعث آسیب گردن میشود و حتی ممکنه خون به درستی به مغز شما نرسد و نتوانید به راحتی بخوابید. جنس نوع پارچه بالشتی که زیر سر میگذارید و کوتاه و بلند بودن آن بسیار مهم است. کوتاه بودن زیاد و بلند بودن بیش از حد بالشت آسیب به گردن و ستون فقرات شما وارد میکند. قیمت انواع بالش طبی در اینترنت است و میتوانید قیمت بالش طبی مناسبی را در اینترنت مخصوصا سایت دیجی کالا پیدا کنید. همچنین خانم هایی که باردار هستند باید بالش بارداری مخصوص استفاده کنند تا برای مادر و فرزند آسیب و مشکلی پیش نیایید. یکی از محصولات بسیار با کیفیت موجود در سایت دیجی کالا بالش مستطیلی رویال مدل mos  است. این بالش دارای 81 % رضایتمندی مشتریانی است که این محصول را خریداری کرده اند. با تخفیف عالی این محصول میتوانید این بالشت را با قیمتی بسیار مناسب تر تهیه کنید. همچنین این بالش اندازه ای استاندارد دارد که باعث آسیب به گردن نمیشود. شما میتوانید این محصول را در صورت کثیف شدن بشویید زیرا پارچه آن قابل شستشو است. همچنین میتوانید با کم و زیاد کردن الیاف داخل این محصول اندازه آن را تنظیم کنید. جنس این محصول از پلی استر تترون طرح دار است که کیفیت بسیار بالایی دارد. شما مشتریان عزیز میتوانید انواع بالش طبی، بالش بارداری و... را با تخفیف های ویژه از سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف50
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  فروش ویژه بالش با تخفیف

  50% ( سود شما در این خرید : 49,000 تومان )
  1113 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 88,000 تومان
  • 39,000 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بالش طبی و بالش بارداری را تا 50% تخفیف را از سایت دیجی کالا تهیه کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %50