کد تخفیف 10 درصدی فروشگاه باسلام

معتبر تا 3 روز بعد
کد تخفیف 10 درصدی فروشگاه باسلام
.


 • کد تخفیف 10 درصدی فروشگاه باسلام

  10%
  1359 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : ns185tr


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات با وارد کردن کد تخفیف می‌ توانید از %10 تخفیف فروشگاه اینترنتی محصولات خانگی و محلی با سلام برای سفارش ‌های بالای 99 هزار تومان با سقف تخفیف 200 هزار تومان بهره‌ مند شوید. برای ورود به وب سایت با سلام بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه با سلام ، فروشنده محصولات خانگی:

  از طریق سایت تخصصی تخفیف هات و با ثبت نام در این سایت  وبا استفاده از کد تخفیف تا 20 هزار تومان هدیه برای خرید از فروشگاه باسلام بهرمند شوید. 

  خصوصیات فروشگاه با سلام:

  امروزه سایت های بسیاری در بستر اینترنت در حوزه خرید و فروش فعالیت میکنند. این سایت ها محصولات بسیاری را عرضه میکنند که مشتریان میتوانند این محصولات را به راحتی خریداری کنند. سایت باسلام یک فروشگاه اینترنتی آنلاین و شبکه اجتماعی است که محصولات خانگی، سنتی و محلی را از سراسر شهرهای ایران برای مشتریان عزیز عرضه میکند. محصولات بسیار جالب و خاصی که کمتر در فروشگاه های اینترنتی دیگر دیده شده است در این سایت موجود میباشد. با خرید از با سلام در واقع مشتریان از فروشنده اصلی و یا تولید کننده و یا حتی واسطه های آن ها خرید میکنند. بسیاری از این محصولات در فروشگاه باسلام حال و هوای خودمانی، روستایی ، محلی و غیر صنعتی دارند و این محصولات بسیار دوست داشتنی هستند. این فروشگاه آنلاین از غرفه های متنوع ساخته شده است، غرفه هایی که خود تولید کنندگان و یا فروشندگان آن ها را اداره و مدیریت میکنند.


  خود تولید کننده و یا فروشنده سفارش محصول را از مشتری میگیرد و برای مشتری ارسال میکند. خرید آنلاین از این فروشگاه آنلاین بسیار ساده و راحت است. با گشتی درسایت با سلام و دیدن محصولات و تنوع این محصولات، میتوانید آن ها را به سبد خرید خود اضافه کنید. هزینه محصول را میتوانید از طریق درگاه امن شتاب پرداخت کنید و فروشنده غرفه ای که از آن خرید کرده اید محصول شما را با پست برای شما ارسال کند. خرید آنلاین از سایت باسلام بسیار لذت بخش است چرا که این فروشگاه اینترنتی محصولات را بسیار عالی دسته بندی کرده است و در چند لحظه میتوانید محصول مورد نظر خود را بیابید. از طریق این فروشگاه اینترنتی علاوه بر خرید آنلاین میتوانید کسب و کار خود را داشته باشید. تنها کافی است محصولات ایرانی با کیفیت و منحصر به فرد خود را داشته باشید که با حال و هوای سایت باسلام سازگار باشد.با کد تخفیف باسلام ارزان تر خرید کنید.
  غرفه خود را میتوانید در این  فروشگاه باسلام ثبت کنید و در مدت زمان کوتاهی تیم با سلام غرفه شما را بررسی میکند و اگر با قوانین این سایت هم خوانی داشته باشد، غرفه شما فعال و میتوانید به فروش آنلاین مشغول شوید. خود شما که فروشنده و یا تولید کننده هستید سفارش های مشتریان را میگیرید و با پست برای آن ها ارسال میکنید. فروشگاهبا سلام، تنها برای خرید آنلاین و فروش نیست بلکه یک بازار اجتماعی است. مکانی است برای دوستی و هم دلی ایرانیان در بستر کسب و کار.در سایت باسلام میتوانید مهارت های خرید و فروش خود را افزایش دهید. برای برقرار کردن ارتباط با همکاران دیگر در این سایت میتوانید از بخش کامنت ها در زیر غرفه ها و محصولات شروع کنید. از بخش تالار گفتگوی این سایت نیز میتوانید برای ارتباط برقرار کردن با فروشندگان دیگر نیز استفاده کنید. در این سایت اتفاقات بسیار جالب و هیجان انگیزی هر چند وقت یک بار می افتد که بسیار جالب هستند. میتوانید برای اطلاع از این اتفاقات باید در سایت ثبت نام کنید. علاوه بر تمامی موارد گفته شده تخفیف های ویژه ای این سایت دارد. یکی از تخفیف های ویژه این سایت از طریق سایت تخفیف هات است که با مراجعه و ثبت نام در سایت تخفیف هات میتوانید تا 20 هزار تومان برای خرید آنلاین در سایت باسلام تخفیف بگیرید. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف10%
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهباسلام
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 10%