لوگو تخفیف هات

کد تخفیف فرادرس

کد تخفیف فرادرس

آموزش آنلاین
8 تخفیف
1605

فرادرس یک مجموعه مجازی آموزش آنلاین است که در برای تدریس در حوزه های مختلف از اساتید مختصص و مجرب استفاده کرده است. شما می توانید جدید ترین کد تخفیف فرادرس را از تخفیف هات دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 1 رای)
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف فرادرس 60% ویژه دوره های منتخب

کد تخفیف فرادرس 60% ویژه دوره های منتخب

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 60% تخفیف ویژه خرید دوره های مختلف از وبسایت فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "فیلم آموزشی" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

60% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف فرادرس تا 50 درصد

کد تخفیف فرادرس تا 50 درصد

با استفاده از کدتخفیف از 50% تخفیف ویژه انواع آموزش های برنامه نویسی وسایت فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت فرادرس برای شما اعمال شود.

50% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف فرادرس 55% ویژه دوره های توسعه مهارت های فردی

کدتخفیف فرادرس 55% ویژه دوره های توسعه مهارت های فردی

با استفاده از کد تخفیف از 55% تخفیف ویژه خرید دوره های آموزشی توسعه مهارت های فردی از وبسایت فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید.

55% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف فرادرس تا 100% ویژه فیلم آموزشی

کد تخفیف فرادرس تا 100% ویژه فیلم آموزشی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از تخفیف 100% برای خرید آموزش مدیریت تبلیغات و برند از فرادرس بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

100% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
فرادرس کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه اپلیکیشن

فرادرس کد تخفیف 50 هزارتومانی ویژه اپلیکیشن

با استفاده از کد تخفیف فرادرس از 50 هزارتومان تخفیف ویژه اپلیکیشن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

50,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
تخفیف های فرادرس 150 هزارتومانی

تخفیف های فرادرس 150 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 150 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید آموزش های بالای 400 هزارتومان بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید.

150,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
جشنواره فرادرس تا 170 هزارتومان تخفیف ویژه

جشنواره فرادرس تا 170 هزارتومان تخفیف ویژه

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف می توانید برای دریافت دوره ها تا 170 هزارتومان تخفیف دریافت نمایید. برای خرید کمتر از 70 هزارتومان 35% و برای خرید بالای 70 هزارتومان 30 هزارتومان تخفیف و برای خرید بالای 100 هزارتومان، 45 هزارتومان و برای خرید بالای 200 هزارتومان 100 هزارتومان و برای خرید بالای 300 هزارتومان 170 هزارتومان تخفیف اعمال خواهد شد. این کد را میتوانید برای سفارشات متعدد استفاده نمایید. برای مشاهده دوره های فرادرس روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

170,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درباره فرادرس:

در سال 1378، پروژه آموزش مجازی فرادرس به صورت آنلاین، به معنای فراتر از یک کلاس درس ،توسط سید مصطفی کلامی هریس و اسماعیل آتشپز گرگری ،به صورت آموزش مجازی با بهره مندی از تکنولوژی روز دنیا در ایران ، شروع به دوره آموزشی کردند . آموزشگاه مجازی فرادرس ابتدا با آموزش هایی در زمینه هوش مصنوعی و برنامه نویسی شروع به کار کرد و در ادامه آموزش مجازی دروس دانشگاهی سایر رشته ها را نیز ،به دوره آموزشی خود اضافه کرد . فرادرس به عنوان بزرگترین آموزشگاه آن لاین ایران، بهترین و کاملترین آموزش مجازی تخصصی و دانشگاهی با کدتخفیف فرادرس را در سراسر کشور ودر بعضی از کشورهای همسایه از جمله افغانستان ، تاجیکستان،عراق و کردستان عرضه می کند . 
 

خدمات فرادرس:

فرادرس به انواع آموزش های دانشگاهی ،تخصصی،دروس مهندسی ، مهارت دانشگاهی ، آموزش نرم افزار های تخصصی و عمومی پرداخته می شود . هدف فرادرس این است که هیچ کس در هیچ کجای دنیا، از آموش محروم نماید . برای استفاده از خدمات فرادرس وبهره مند شدن از آموزش مجازی ،کتاب صوتی ، دوره آموزشی می توانید از کد تخفیف فرادرس، این آموزشگاه اینترنتی ، از طریق وب سایت اینترنتی تخفیف هات ، ارزان ترخرید کنید . یکی از ویژگی های منحصر به فرد فرادرس ، اختصاص آموزش مجازی رایگان ،با عنوان نذری آموزی و افطاری آموزشی و اجرای عدالت آموزشی در مناطق محروم از آموزش می باشد . در این طرح افراد می توانند به صورت رایگان ، دروس تعیین شده را دانلود و دریافت کنند . کدتخفیف فرادرس در زمینه های مختلف آموزش توانسته است دوره آموزشی خود را در قالب کتاب صوتی، تصویری به صورت بسته های آموزشی روی پاور پوینت در اختیار دانش آموزان و دانشجویان قرار دهد . 
 

نظر مشتریان یا مخاطبان در خصوص فرادرس:

بسیاری ازکاربران از عملکردوب سایت فرادرس ، دلیل کدتخفیف فرادرس و آموزش آنلاین به عنوان بزرگترین منبع فیلم های آموزشی مهندسی به صورت کتاب صوتی ، DVD و هزینه های کلاس نسبت به کلاس های حضوری رضایت کافی داشته اند و همچنین استفاده از کدتخفیف فرادرس، کد تخفیف سون لرن، کد تخفیف تیکا و…  را به سایر کاربران به ویژه دانشجویان ،پیشنهاد داده اند . 
 

ارائه کدتخفیف فرادرس در سایت تخفیف هات :

شما میتوانید با کپی کردن کدتخفیف فرادرس ، از وب سایت تخفیف هات برای دریافت خدمات آموزشی فرادرس،با داشتن کدتخفیف فرادرس جهت خریدکتاب صوتی،DVDو... به صورت تخفیف دار و ارزان و سایر کد تخفیف ها مانند کد تخفیف سون لرن و… اقدام کنید.

ارسال نظرات
لوگوی سفید تخفیفهات

چرا تخفیف هات ؟ علاوه بر مزایایی که در پایین به آن اشاره خواهیم کرد باید عنوان کنیم ما در تخفیف هات، تخفیف و کد تخفیف را به شما نمی فروشیم بلکه آن را به شما هدیه می دهیم و همین که شما از خدمات سایت تخفیف هات استفاده می کنید بزرگترین افتخار ما به شمار می رود. همه ی خدمات تخفیف هات رایگان است. با تخفیف هات همه چیز برای شما ارزونتره. در تخفیف هات صحت همه کد ها تست شده و همواره پاسخگوی شما هستیم. هدف ما در تخفیف هات جلب رضایت شما مشتریان عزیز و فراهم کردن یک بستر مناسب برای خرید اینترنتی ارزان و مقرون به صرفه می باشد. کارشناسان ما در هر ساعت شبانه روز شنوای نظرات و پیشنهادات سازنده شما می باشند.

خدمات مشتریان
تماس با ما
logo-samandehi
enamad
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به گروه تخفیف هات می باشد