خرید لوازم غذا کودک و نوزاد تا 65% تخفیف

معتبر تا 3 روز بعد
65%خرید لوازم غذا کودک و نوزاد تا 65% تخفیف
.

 •    سایر

 • خرید لوازم غذا کودک و نوزاد تا 65% تخفیف

  65% ( سود شما در این خرید : 29,100 تومان )
  1338 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 45,000 تومان
  • 15,900 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف امکان خرید انواع لوازم غذا کودک را با 65% تخفیف خواهید داشت. برای ورود به سایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده لوازم غذا کودک:

  خرید انواع لوازم غذا خوری کودک مانند صندلی غذا کودک، ظرف خوراکی کودک، خرید سیسمونی نوزاد و ... تا 65% تخفیف از جشنواره دیجی کالا برای مشتریان فراهم شده است.

  خصوصیات لوازم غذا کودک:

  غذا کودک و غذا نوزاد در دو ساله ی اول زندگی معمولا خوراکی هایی مانند سرلاک، شیر خشک و ... است. سه گروه از نوزادان هستند که برای رشد خود به شیر خشک نیاز دارند. گروه اول نوزادانی هستند که قدرت مکیدن سینه مادر را ندارند، گروه دوم نوزادانی هستند که در سه ماهه ی اول با تغدیه از شیر مادر رشد کافی ندارند و وزن نمی گیرند و گروه سوم آن دسته از نوزادانی هستند که مادر شاغل دارند و برای تغذیه  خوراکی باید از شیر خشک استفاده کنند. پزشکان برای این سه گروه شیر خشک تجویز می کنند که در رشد و تغذیه کودکان اختلال ایجاد نشود. شیر خشک که به عنوان غذا کودک و غذا نوزاد مورد استفاده قرار میگیرد باید با شیشه به نوزاد یا کودک داده شود.


  یک شیشه غذا نوزاد به شکل سینه مادر طراحی شده است و خوردن محتویات داخل شیشه را برای نوزاد آسان تر می کند و این حس را برای او به وجود می آورد که سینه مادر را در دهان دارد. شیشه غذا نوزاد ظرفیت های متفاوت و سری معمولی گرد دارد. این شیشه ها دارای درجه بندی است و عملکرد ضد نفخ نیز دارد.

  این شیشه ها معمولا درپوش پلاستیکی دارد که سرشیشه را از میکروب و مواد آلوده محافظت می کند. برخی از این شیشه ها دارای جریان یک قطره است که این امکان را به وجود می آورد از این محصولات از بدو تولد نوزاد بدون نگرانی برای غذا کودک استفاده کنید. همچنین دارای سوپاپ نیز می باشد. انواع لوازم غذای کودک از صندلی غذا کودک و ... با تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا موجود میباشد. مشاهده پیشنهادها را در سایت دیجی کالا ببینید.

  نظرات کاربران در مورد این محصول: 
  نقاط قوت: خریداران محصول از جنس بسیار خوب و طراحی جالب سرشیشه و همچنین عملکرد ضد نفخ رضایت کامل را دارند.
  نقاط ضعف: بعضی از خریداران اشاره کرده اند که سر شیشه هنگام مکیدن نوزاد دچار فرو رفتگی می شود و کودک را اذیت می کند.
  جمع بندی نظرات کاربران: اکثر خریداران این کالا از خرید خود و کیفیت محصول رضایت کافی داشته و بیش از 10 نفر خریداران این محصولات خرید این شیشه ها را به دیگر کاربران دیجی کالا پیشنهاد داده اند.


  تخفیف هات
  درصد تخفیفبالای 60%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایتالیا

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: بالای 60%