لوگو تخفیف هات

رژیم گیاه خواری

رژیم گیاه خواری

امتیاز دهید
(امتیاز 0 از 0 رای)
کالاهای غیر خوراکی
کالاهای غیر خوراکی
2 تخفیف
1
غذای گیاه خواران
غذای گیاه خواران
1 تخفیف
0
کیک و شیرینی
کیک و شیرینی
1 تخفیف
2
غذای حیوانات
غذای حیوانات
2 تخفیف
0
میوه و سبزیجات
میوه و سبزیجات
7 تخفیف
0
آجیل و خشکبار
آجیل و خشکبار
8 تخفیف
1
مرتب سازی:
کوپن و کد تخفیف
کد تخفیف ایران کوک ویژه سفارش غذا رژیم گیاهخواری

کد تخفیف ایران کوک ویژه سفارش غذا رژیم گیاهخواری

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید مواد غذایی رژیم گیاخواری را از سایت ایران کوک با تخفیف های ویژه انجام دهید.

منقضی
پیشنهاد تخفیف دار

رژیم گیاه خواری برای کاهش وزن:

امروزه پیروی از رژیم‌های غذایی گیاهخواری بسیار متداول شده است. افراد به ‌دلایل مختلفی رژیم گیاه خواری را انتخاب می‌کنند. حفظ محیط‌زیست،‌ مسائل مربوط به حقوق حیوانات و سلامت از دلایل گیاه خوران برای پیروی کردن از این رژیم است. برخی ها هم ممکن است برای کاهش وزن به‌ سراغ رژیم گیاه خواری بروند. گیاه‌ خواران نسبت‌ به دیگران شاخص توده‌ی بدنی کمتری دارند. رژیم خام گیاه خواری سرشار از مواد مغذی، می‌توانند کلسترول و قند خون را کاهش و احتمال بروز بسیاری از بیماری‌ها را کاهش دهند. کلم هم به صورت پخته وهم خام قابل مصرف است .

افزایش میزان مصرف فیبر در خام گیاه خواری:

رژیم گیاه خواران معمولا حاوی مقادیر زیادی میوه، سبزیجات، غلات کامل، حبوبات، دانه‌ها و مغزهاست. این غذاها نظیر کلم، سویا و... سرشار از فیبرند. به دلیل اینکه کلم از مواد مغذی بسیاری سرشار است. افزایش مصرف فیبر به شما کمک می‌کند بدون محدودکردن خودتان در دریافت کالری وزنتان را کاهش دهید. به دلیل مصرف زیاد دانه ها و سبزیجات در رژیم گیاه خواری، این رژیم نسبت‌ به سایر رژیم‌های غذایی با حجم برابر، کالری پایین‌تری دارد. در هر وعده‌ی غذایی خام گیاه خواری دانه‌های پروتئینی مانند لوبیا، عدس و سویا استفاده کنید.

خوراکی های مصرفی در رژیم گیاه خواران:

خام گیاه خواری مخصوص افرادی است که بر این باور هستند که نسبت بالای غذا های خام موجود در رژیم غذایی و مصرف مواد غذایی به صورت کامل و فرآوری‌ نشده باعث سلامت بیشتر آن‌ ها می‌ شود. در رژیم گیاه خواری از غذا‌ های غنی از کلسیم مانند کلم، دانه سویا و انجیر استفاده میشود. همچنین غذا‌های آن‌ها شامل انواع میوه و سبزیجات، سالادها، آجیل و خشکبار جوانه گندم، سویا و غیره‌ است که به صورت خام و طبیعی مصرف می‌کنند. می‌توان آن‌ها را به صورت غذا‌های ترکیبی درآورد و مورد مصرف قرار داد.

ارائه کد تخفیف خرید غذا و رژیم گیاه خواری با تخفیف واقعی و جذاب:

برای استفاده از کد تخفیف غذای رژیمی ویژه گیاه خواران می توانید به وبسایت تخیفیف هات به عنوان یکی از بهترین ارائه دهندگان در این زمینه مراجعه نمائید. با استفاده از این سامانه می توانید از بهترین و محبوب ترین انواع کد تخفیف ویژه جهت خرید آنلاین مطلع شوید. این مجموعه بهترین کد تخفیف را نیز برای مردم در نظر گرفته است تا خرید اینترنتی مطمئن و ارزان داشته باشند.

ارسال نظرات