کد تخفیف آچاره برای خدمات نظافت، قالی شویی و...ویژه سه شنبه های طلایی

منقضی شد
کد تخفیف آچاره ویژه سه شنبه های طلایی جهت قالی شویی و...
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف آچاره برای خدمات نظافت، قالی شویی و...ویژه سه شنبه های طلایی

  10%
  752 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : 3shstayhome


  نحوه استفاده :
  با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %10 تخفیف ویژه خدمات نظافت منزل و...آچاره در سه شنبه های طلایی بهره‌مند شوید. این تخفیف ها شامل : 5%تخفیف سرویس خدمات ضدعفونی و 10% تخفیف خدمات نظافت تا سقف 10 هزار تومان می باشد.برای ورود به وبسایت آچاره بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی آچاره، ارائه دهنده خدمات تعمیرات و نظافت منزل  :

   با استفاره از اپلیکیشن و سایت آچاره میتوانید به سادگی افراد مورد اعتماد خود برای خدمات تعمیر و نظافت خانه، محل کار و زیبایی را پیدا کرده و از قیمت های ارزان و تخفیف های آن با کدتخفیف تخفیف هات شگفت زده شوید.
  خصوصیات آچاره:
  پیدا کردن افراد مورد اطمینان و شرکت هایی که برای خدمات خود افراد زبده داشته باشند، برای خدمات قالیشویی، نظافت منزل، نظافت خانه و آرایش بسیار مشکل است.اما شما میتوانید هم‌اکنون از خدمات تعمیر،نظافت منزل، نظافت خانه و قالیشویی این اپلیکیشن با قیمتی مناسب و نیروهایی متخصص و باوجدان استفاده کنند.این اپلیکیشن که هم‌اکنون امکان استفاده از آن در کل کشور نیز میباشد، به صورت شبانه روزی درحال خدمت رسانی به افرادی است که برای نظافت خانه یا محل کار خود و دیگر کارهای خدماتی به دنبال روشی سریع برای پیدا کردن افراد ماهر و قابل اعتماد هستند. 

  افرادی برای اپلیکیشن آچاره در شهرهای ایران کار میکنند همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند و از دیگرفیلترها نیز رد شده اند و مردم عزیز  میتوانند برای آرایش و زیاببی بانوان، تعمیر و نظافت خانه یا محل کار به آنها اعتماد کنند. آچاره قطعاً بهترین ارائه دهنده ی خدمات منزل و محل کار در شهر کرمان و دیگر شهرهای استاد عزیزماست و اطمینان داریم از قیمت و کیفیت خدمات آن شگفت زده می شوید، کدتخفیف آچاره در سایت تخفیف هات استفاده از خدمات این اپلیکیشن را حتی مقرون به صرفه تر میکند. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهآچاره
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, خانه و بهداشت, خدمات و نظافت, آچاره, 10%