کد تخفیف آچاره برای خدمات نظافت، قالی شویی و...ویژه سه شنبه های طلایی

معتبر تا 19 ساعت بعد
کد تخفیف آچاره برای خدمات نظافت، قالی شویی و...ویژه سه شنبه های طلایی
.

 • دیگر تخفیف های : آچاره

 • *توضیحات سایت اینترنتی آچاره، ارائه دهنده خدمات تعمیرات و نظافت منزل  :

   با استفاره از اپلیکیشن و سایت آچاره میتوانید به سادگی افراد مورد اعتماد خود برای خدمات تعمیر و نظافت خانه، محل کار و زیبایی را پیدا کرده و از قیمت های ارزان و تخفیف های آن باکدتخفیف تخفیف هات شگفت زده شوید.
  *خصوصیات آچاره:
  پیدا کردن افراد مورد اطمینان و شرکت هایی که برای خدمات خود افراد زبده داشته باشند، برای خدمات قالیشویی، نظافت منزل، نظافت خانه و آرایش بسیار مشکل است.اما شما میتوانید هم‌اکنون از خدمات تعمیر،نظافت منزل، نظافت خانه و قالیشویی این اپلیکیشن با قیمتی مناسب و نیروهایی متخصص و باوجدان استفاده کنند.این اپلیکیشن که هم‌اکنون امکان استفاده از آن در کل کشور نیز میباشد، به صورت شبانه روزی درحال خدمت رسانی به افرادی است که برای نظافت خانه یا محل کار خود و دیگر کارهای خدماتی به دنبال روشی سریع برای پیدا کردن افراد ماهر و قابل اعتماد هستند. 

  افرادی برای اپلیکیشن آچاره در شهرهای ایران کار میکنند همگی دارای گواهی عدم سوء پیشینه هستند و از دیگرفیلترها نیز رد شده اند و مردم عزیز  میتوانند برای آرایش و زیاببی بانوان، تعمیر و نظافت خانه یا محل کار به آنها اعتماد کنند. آچاره قطعاً بهترین ارائه دهنده ی خدمات منزل و محل کار در شهر کرمان و دیگر شهرهای استاد عزیزماست و اطمینان داریم از قیمت و کیفیت خدمات آن شگفت زده می شوید، کدتخفیف سایت تخفیف هات استفاده از خدمات این اپلیکیشن را حتی مقرون به صرفه تر میکند. 
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهآچاره
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!
      بد           خوب

  کد تخفیف آچاره برای خدمات نظافت، قالی شویی و...ویژه سه شنبه های طلایی

  30%
  410 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : 3shblack


  نحوه استفاده :
  با وارد کردن کد تخفیف می‌توانید از %30تخفیف ویژه خدمات نظافت منزل، قالی شویی و...آچاره در سه شنبه های طلایی بهره‌مند شوید. این تخفیف ها شامل : %10 تخفیف سرویس نظافت و پذیرایی تا سقف 10 هزار تومان، %30 تخفیف سرویس خودرو و کارواش تا سقف 10 هزار تومان، 15% تخفیف شستشو تا سقف تخفیف 10 هزار تومان می باشد.برای ورود به وبسایت آچاره بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم : 3shblc شامل 5% تخفیف تعمیرات و بازسازی برای سفارش های بالای 100 هزار تومان می باشد.

  خرید کنید

  برچسب ها: خدمات اینترنتی, خانه و بهداشت, خدمات و نظافت, آچاره, 30%