کد تخفیف شهر کتاب تا 29% ویژه خرید کتاب های منتخب

معتبر تا 5 روز بعد
کد تخفیف شهر کتاب تا 29% ویژه خرید کتاب های منتخب
.

 • دیگر تخفیف های :

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی شهر کتاب، فروشنده انواع کتاب:

  کد تخفیف شهر کتاب تا 29% ویژه خرید کتاب و سایر محصولات آن مثل کتاب صوتی و ... را می توانید از تخفیف هات دریافت کنید. 

  خصوصیات شهرکتاب: 

  فروشگاه شهرکتاب از سال 1374، به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کرد. در حال حاضر این فروشگاه با 45 شعبه در تهران و بیش از 15 شعبه در شهرستان ها و همچنین بیش از 250 هزار کتاب و محصول فرهنگی نظیر کتاب صوتی، یکی از بزرگترین مجموعه های فروش کتاب های عمومی و تخصصی برای دانش آموزان، دانشجویان وعلاقه مندان به خرید کتاب می باشد. در شهرکتاب علاوه بر امکان خرید اینترنتی کتاب و خرید کتاب به صورت حضوری، کارگاه های عمومی و تخصصی با حضور نویسندگان و فرهیخگان داخلی و بین المللی برگزارمی شود. خبر خوب این است که امکان خرید اینترنتی کتاب از سایت شهرکتاب نیز به راحتی وجود دارد و این مجموعه همه سفارش ها را به تمام نقاط جهان، به وسیله پست ارسال می کند . مهمترین هدف و رسالت  شهرکتاب، گسترش کتاب خوانی و دسترسی راحت به خرید کتاب است.                                                                  

  مزایای استفاده از شهر کتاب : 

  دسترسی آسان، خدمات عالی به مشتریان، ارائه کتاب های سفارشی مثل محصولات فرهنگی وهنری ،از جمله مزایای این فروشگاه محسوب می شوند البته در این قسمت بهتر است بدانیم که با استفاده از کد تخفیف شهرکتاب تا 29% ویژه خرید کتاب ، می توانید به وب سایت اینترنتی تخفیف هات مراجعه کنید و از خدمات بی نظیر این وب سایت بهره مند شوید .  این فروشگاه اینترنتی ،امکان دانلود کتاب صوتی وخرید اینترنتی کتاب، برای دسترسی آسان و راحت علاقه مندان به کتاب، با بیش از 90 هزار عنوان کتاب ،در داخل و خارج از کشور راه اندازی شده است. 

  نظرات کاربران در مورد محصول:

  نقاط قوت: بسیاری از افراد این فروشگاه کتاب را از نظر تنوع کتاب ها، لوازم تحریر در انواع وا قسام مختلف،به روز بودن محصولات و خدمات برای هر نوع سلیقه ای، راضی بوده اند .
  نقاط ضعف: برخی از کاربران از ترجمه کتاب ها ناراضی بوده اند. . 
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع  بسیاری از کاربران این فروشگاه فرهنگی کتاب ، به عنوان مجموعه ای که توانسته است بازار کتاب را احیا کند و در کنار کتاب، محصولاتی دیگر نظیر خریدکتاب های صوتی، موسیقی، گیفت شاپ و ... ارائه دهد رضایت داشته اند .و استفاده از کد تخفیف شهر کتاب تا 20% ویژه خرید کتاب ، موجود در وب سایت اینترنتی تخفیف هات ،را به افرادی که اهل کتاب و کتا بخوانی با قیمت ارزان هستند، معرفی کرده اند. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهشهر کتاب
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  کد تخفیف شهر کتاب تا 29% ویژه خرید کتاب های منتخب

  29%
  610 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات می توانید برای خرید آنلاین کتاب های منتخب شهر کتاب تا 29% تخفیف بهره مند شوید. برای مشاهده و خرید کتاب‌های منتخب در وبسایت شهر کتاب آنلاین بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

  خرید کنید

  برچسب ها: %30