خرید لوازم تیونینگ و افزایش شتاب خودرو با تخفیف

1%  شتاب

*توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا،فروشنده تقویت کننده شتاب:

انواع لوازم تیونینگ خودرو و افزایش فشار را می توانید از دیجی کالا با تخفیف ویژه تهیه کنید.

*خصوصیات تقویت کننده شتاب: 

تیونینگ خودرو چیست؟ به طور کلی تیونینگ کردن یعنی ارتقا دادن بخش های مختلف خودرو مانند قدرت موتور، ظاهر خودرو و ایجاد تغییرات در سایر بخش های خودرو و افزایش شتاب است. تیونینگ خودرو را به طور خلاصه می توان به عنوان ارتقا دادن مشخصات فنی و ظاهری یک خودرو تعریف کرد. تیونینگ خودرو و تیونینگ تاک مزایای زیادی دارد اما به همان اندازه می تواند معایب نیز داشته باشد. پیشینه ی تیونینگ به اواسط قرن بیستم میلادی باز می گردد. با مراجعه به تیونینگ تاک می توانید درباره ی این موضوع اطلاعات بیشتری به دست آورید. تیونینگ کردن برای خودرو پراید نیز امکان پذیر است. برای تیونینگ پراید باید قدرت خروجی آن را افزایش دهید و موتور خودرو را تقویت کنید.
برای تیونینگ پراید بین 500 هزار تومان تا یک میلیون تومان بودجه نیاز است. تیونینگ پراید می تواند مانند عمل جراحی عمل کرده و قدرت موتور را تا 220 اسب بخار افزایش دهد. تقویت کننده شتاب خودرو ورتک سایکلون مدل VC-6 در دیجی کالا موجود است که این محصول مناسب برای تمام خودروها می باشد. این تقویت کننده شتاب باعث افزایش توان موتور و کاهش مصرف سوخت خودرو می شود. ورتک سایکلون قطعه ای است که درون لوله ی خرطومی هوای موتور خودرو قرار می گیرد. این قطعه باعث افزایش توان موتور 5 تا 12 اسب بخار، کاهش گازهای آلاینده خروجی اتومبیل تا 40%، افزایش عمر شمع ها تا 2 برابر، افزایش عمر روغن موتور، کاهش صدای موتور و ... می شود.
نظرات کاربران در مورد محصول: 
نقاط قوت: کاهش مصرف سوخت خودرو و افزایش شتاب و قدرت موتور از نقاط قوتی است که خریداران این قطعه به آن اشاره داشته اند.
نقاط ضعف: هیچ یک از کاربران به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 75% خریداران این محصول از خرید خود رضایت داشته اند.
تخفیف هات
درصد تخفیف 10
نوع تخفیف پیشنهاد تخفیف دار
ارائه دهنده / فروشنده دیجی کالا
کشور تولید کننده ایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

کد تخفیف
پیشنهاد تخفیف دار
نحوه استفاده شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید تقویت کننده شتاب خودرو را از سایت دیجی کالا با 1% تخفیف انجام دهید.
مهلت پایان این پیشنهاد:
  • 459,000 تومان
  • 454,000 تومان
1% تخفیف
سود شما در این خرید : 5,000 تومان

خرید کنید

برچسب ها: خودرو و لوازم جانبی, لوازم جانبی, تیونینگ, دیجی کالا, 10%