تخفیف 12% خرید سینما خانگی

معتبر تا 4 روز بعد
تخفیف 12% خرید سینما خانگی
.

 •    سایر

 • تخفیف 12% خرید سینما خانگی

  12%
  1178 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید سینمای خانگی را از سایت دیجی کالا با 12% تخفیف انجام دهید.

  خرید کنید

  توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده سینمای خاگی:

  امکان خرید سینما خانگی  و سیستم صوتی خانگی با تخفیف های ویژه و قیمت های مناسب از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا امکان پذیر است. کاربران برای بهره مندی از تخفیف ها می توانند از طریق وب سایت تخفیف هات برای خرید اقدام نمایند.

  خصوصیات خرید سینمای خانگی و سیستم صوتی خانگی:

  داشتن سینمای خانگی و سیستم صوتی و تصویری خانگی برای داشتن کیفیت صدا و تصویری خوب در هنگام دیدن فیلم و گوش دادن به موزیک لذت تماشا و شنیدن موزیک را بیشتر می کند. برای خرید سیستم صوتی خانگی و سینمای خانگی ویژگی های مهمی را باید مد نظر داشت. مثلا ویژگی هایی مانند ابعاد باندها و دستگاه، وزن محصولات، فرمت های صوتی، تعداد خروجی، قابلیت های اتصال، توان خروجی و ... در هنگام خرید محصول مهم هستند. دروب سایت دیجی کالا همراه با کد های تخفیف دیجی کالا  به صورت آنلاین کاربران می توانند تمامی ویژگی های سینمای خانگی را بررسی کنند و حتی دستگاه ها را با یکدیگر مقایسه کنند. سیستم های صوتی خانگی معمولا دارای اسپیکر، ساب ووفرو سانبادبار هستند. این دستگاه ها معمولا قابلیت پخش فرمت های مختلف را دارا هستند. سینمای خانگی درگاه های مختلف ورودی و خروجی مانند HDMI، USB و ... می باشد. برخی از این دستگاه ها اقلامی مانند پایه دیواری و ... را به همراه دارند.

  نظرات کاربران در مورد محصول:
  نقاط قوت: کیفیت صدا و شفافیت پخش، راحتی نصب، ظاهر زیبا، قیمت سینما خانگی ، جمع و جور بودن، کیفیت مناسب صدای خروجی و ... از ویژگی های مثبت محصول می باشد. 
  نقاط ضعف: نداشتن گارانتی، کنترل نسبتا قدیمی و بزرگی ساندبار از ویژگی های منفی محصولات است که کاربران به آن اشاره کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 12% از کاربران از خرید این نوع محصولات رضایت دارند و بیش از 10 نفر از خریداران این محصولات را برای خرید به دیگران پیشنهاد کرده اند.

  تخفیف هات
  درصد تخفیف20%
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهآمریکا

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: 20%