تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

معتبر تا 1 روز بعد
کد تخفیف ویژه خرید سیم کارت ایرانسل
.


 • تعویض سیم کارت ایرانسل به 4G و دریافت 20GB رایگان اینترنت

  30%
  638 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  اگر تاکنون سیم‌کارت خود را به 4G ارتقا ندادید بامراجعه به اپلیکیشن ایرانسل من برای دریافت رایگان سیم‌کارت اقدام کنید و 20 گیگ اینترنت دریافت کنید.اینترنت به مدت 14 روز از ساعت10 شب تا2 بامدادقابل استفاده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص این تخفیف و تخفیف های بیشتر ایرانسل روی "خرید کنید" کلیک کنید.

  خرید کنید

  خصوصیات خدمات و سیم کارت ایرانسل:

  سیم‌ کارت ایرانسل به صورت اعتباری به شما امکان می‌دهد همواره هزینه‌های تلفن همراهتان را کنترل کنید. با خرید این نوع سیم‌کارت ایرانسل، اعتبار مورد نیازتان را نقدی می‌خرید و سپس بدون نیاز به پرداخت هزینه اشتراک و دریافت صورت‌حساب، می‌توانید تماس بگیرید،پیامک بفرستید و از اینترنت پرسرعت بهره مند شوید. در روش خرید سیم‌کارت اعتباری، می توانید با مراجعه به صفحه خرید سیم‌کارت به صورت آن لاین اقدام کنید. همچنین با  مراجعه حضوری و نمایندگی های مجاز برای خرید سیم کارت میتوانید اقدام نمائید. 

  معرفی اینترنت و مکالمه رایگان ایرانسل:

  با خرید سیم‌کارت اعتباری و خرید سیم کارت دائمی در طرح تعرفه پایه همان خرید سیم‌کارت قرار می‌گیرید و هزینه‌هایتان طبق تعرفه‌های آن محاسبه خواهد شد. مشترکان ایرانسلی می توانند با خرید هر یک از بسته‌های مکالمه، هزینه‌هایشان را مطابق با الگوی مصرف کاهش دهند. خدمات ایرانسل در قالب اینترنت پرسرعت، مکالمه رایگان و پیام صوتی و هدایای ویژه مثل اینترنت رایگان ایرانسل، بسته مکالمه رایگان و... برای جلب رضایت کاربران ارائه میشود. لازم به ذکر است خدمات سیم کارت ایرانسل برای استفاده بهینه مشتریان در قالب اینترنت پر سرعت در اختیار کاربران قرار دارد.


  دریافت اینترنت و مکالمه رایگان:

  کاربران می توانند بسته های اینترنت رایگان ایرانسل را برای شماره خود یا دوستانشان با سرعت بالا خریداری کنند. ایرانسل به منظور راحتی کاربران خود اپلیکیشنی را طراحی کرده  است. در آن امکانات متنوع، جهت مدیریت حساب کاربران نظیر خرید سیم کارت، اینترنت رایگان ایرانسل و فروش سیم کارت در آن ایجاد شده است. امکان هدیه دادن بسته مکالمه رایگان و همچنین درخواست تبدیل سیم کارت ایرانسل اعتباری به دائمی به کاربران کد های ایرانسل ارائه شده است. 

  روش های فروش سیم کارت: 

  استفاده از خدمات سیم کارت ایرانسل برای کاربرانی که دوستانشان را به این سامانه دعوت می کنند می توانند از اینترنت رایگان با حجم مشخص استفاده کنند. فروش سیم کارت در حراجی های جاری این سامانه امکان پذیر می باشد. قیمت و فروش سیم کارت بر اساس پیش شماره و رند بودن آن متغیر می باشد. محدوده قیمت فروش سیم کارت از 500 هزار تومان الی 10 میلیون تومان عرضه می شود. برای اطلاعات بیشتر در خصوص فروش سیم کارت ایرانسل می توانید به فروشگاه اینترنتی ایرانسل مراجعه کنید.

  کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل، کد اینترنت رایگان ایرانسل و ... در تخفیف هات:

  اینترنت ایرانسل رایگان را همه دوست دارند. کسی نیست که از خدمات رایگان سر برگرداند. تخفیف هات بستری را مهیا کرده است که کاربران بتوانند کد تخفیف ایرانسل برای اینترنت ایرانسل رایگان، کد تخفیف خرید سیم کارت ایرانسل و ... را دریافت نمایند. کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل به صورت کد رایگان اینترنت ایرانسل در تخفیف هات موجود است. کد اینترنت رایگان ایرانسل و تمامی کدهای تخفیف اینترنت ایرانسل، کد تخفیف ایرانسل برای سیم کارت، مکالمه و ... توسط کارشناسان تخفیف هات تست شده و معتبر هستند. کد تخفیف اینترنت ایرانسل که به صورت کد رایگان اینترنت ایرانسل در تخفیف هات قرار گرفته است هزینه های شما را بسیار پایین می آورد. کد تخفیف اینترنت ایرانسل را جهت بهره مندی از تخفیف اینترنت ایرانسل از تخفیف هات بخواهید.

  نظرات کاربران در مورد خرید سیم کارت ایرانسل:

  نقاط قوت: بسیاری از کاربران از بسته مکالمه رایگان، پشتیبانی وقیمت مناسب خرید سیم کارت ایرانسل راضی بوده اند.
  نقاط ضعف: برخی کاربران آنتن دهی ضعیف در بعضی نقاط  و قطع و وصلی اینترنت را از نقاط ضعف این شبکه، بیان کرده اند.
  جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع  بسیاری از کاربران از تنوع خدمات نوین ایرانسل در قالب بسته مکالمه رایگان  و ارزش خرید سیم کارت ایرانسل نسبت به کیفیت رضایت کافی داشته اند.  
  تخفیف هات
  درصد تخفیف30
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهایرانسل
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %30