لوگو تخفیف هات

کد تخفیف سون لرن

کد تخفیف سون لرن

آموزش آنلاین
14 تخفیف
533

کد تخفیف سون لرن برای آموزش برنامه نویسی سون لرن یکی از وب سایت هایی است که برای آموزش برنامه نویسی و جذب افراد متخصص به بازار کار فعالیت می کند. جدید ترین کد تخفیف سون لرن از تخفیف هات به صورت رایگان دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 5 از 6 رای)
کوپن و کد تخفیف
كد تخفيف آكادمي سون لرن 750 هزارتومانی

كد تخفيف آكادمي سون لرن 750 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 750 هزارتومانی سون لرن میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود. لازم به توضیح است این کد برای خرید بالای 2 میلیون تومان و فقط برای 10 نفر اول است.

2 میلیون تومان حداقل خرید
750,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
تخفيف آكادمي سون لرن 30% ویژه دوره الفبای برنامه نویسی

تخفيف آكادمي سون لرن 30% ویژه دوره الفبای برنامه نویسی

برای دریافت کد تخفیف 30% دوره الفبای برنامه نویسی سون لرن میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید. این کد فقط برای 20 نفر اول فعال است.

30% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
كدتخفيف سون لرن 400 هزارتومانی

كدتخفيف سون لرن 400 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 400 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید آموزش بالای 2 میلیون تومان بهره مند شوید. این کد تخفیف بدون محدودیت و چند بار مصرف و فقط برای 10 نفر و برای دوره‌های طراحی وب، ui، نودجی‌اس، ری‌اکت، ماشین لرنینگ قابل استفاده است. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید.

2 میلیون تومان حداقل خرید
400,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفيف سون لرن 1 میلیون تومانی

کد تخفيف سون لرن 1 میلیون تومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 1 میلیون تومان تخفیف برای خرید آموزش بالای 5 میلیون تومان بهره مند شوید. این کد بدون محدویت و چند بار مصرف و فقط برای ۱۰ نفر و برای دوره‌های فلاتر، علم داده، بیگ دیتا قابل استفاده است. جهت استفاده از این کد تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

5 میلیون تومان حداقل خرید
1,000,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 800 هزارتومانی از سايت سون لرن

کد تخفیف 800 هزارتومانی از سايت سون لرن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 800 هزارتومان تخفیف ویژه برای خرید آموزش بالای 4 میلیون تومان بهره مند شوید. این کد تخفیف برای خریدهای بالای ۴ میلیون تومان و بدون محدودیت و چندبار مصرف و فقط برای ۱۰ نفر و برای دوره‌های اندروید، پایتون وب،ASP.NET،PHP، وردپرس ۱۴۰۱، لینوکس، لاراول، جاوا قابل استفاده است. برای استفاده از این تخفیف کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید.

4 میلیون تومان حداقل خرید
800,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کدتخفیف سون لرن تا 40% ویژه بلک فرایدی

کدتخفیف سون لرن تا 40% ویژه بلک فرایدی

با جواب دادن به چند سوال از 40% تخفیف ویژه برای شرکت در دوره های متخصص بهره مند شوید. برای استفاده از این تخفیف میبایست بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف در سایت سون لرن برای شما اعمال شود.

40% تخفیف
منقضی
پیشنهاد تخفیف دار
کدتخفیف 99% آموزش مجازی سون لرن

کدتخفیف 99% آموزش مجازی سون لرن

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 99% تخفیف ویژه برای ثبت نام الفبای برنامه نویسی از وبسایت سون لرن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "آموزش برنامه نویسی" کلیک نمایید.

99% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
كد تخفيف سون لرن 99 هزارتومانی

كد تخفيف سون لرن 99 هزارتومانی

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 99 هزارتومان تخفیف برای خرید ویدیو آموزشی برنامه نویسی از وبسایت سون لرن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

99,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف 270 هزارتومانی آموزش مجازی سایت سون لرن

کد تخفیف 270 هزارتومانی آموزش مجازی سایت سون لرن

کاربران میتوانند با وارد کردن کد تخفیف از 270 هزارتومان تخفیف ویژه سایت سون لرن برای سفارشات بالای 300 هزارتومان بدون محدودیت سفارش اول بهره مند شوید. برای استفاده از تخفیف کافی است کدتخفیف را کپی کرده و بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید.

بدون محدودیت سفارش اول
300 هزارتومان حداقل خرید
270,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سون لرن 90% ویژه خرید انواع آموزش ها

کد تخفیف سون لرن 90% ویژه خرید انواع آموزش ها

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 90% تخفیف ویژه انواع خرید تا سقف 270 هزارتومان برای سفارش بالای 300 هزارتومان از وبسایت سون لرن بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "خرید آموزش" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

بدون محدودیت سفارش اول
300 هزارتومان حداقل خرید
270 هزارتومان حداکثر تخفیف
90% تخفیف
منقضی
کدتخفیف
الفبای برنامه نویسی سون لرن با تخفیف یک میلیون و 172 هزارتومانی

الفبای برنامه نویسی سون لرن با تخفیف یک میلیون و 172 هزارتومانی

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از یک میلیون و 172 هزار تومان برای آموزش فلاتر تخفیف دریافت نمایید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت آموزش" کلیک نمایید.

1,172,000 تومان
منقضی
کدتخفیف
کد تخفیف سون لرن تا 1 میلیون و 102 هزارتومان ویژه برنامه نویسی php

کد تخفیف سون لرن تا 1 میلیون و 102 هزارتومان ویژه برنامه نویسی php

از طریق سایت تخفیف هات و با وارد کردن کد تخفیف از 1 میلیون و 102 هزارتومان تخفیف ویژه آموزش آنلاین برنامه نویسی وبسایت آموزش آنلاین و یادگیری سون لرن برای آموزش php بهره مند می شوید. برای ورود به وبسایت سون لرن و خرید بر روی" خرید آموزش " کلیک نمایید.

1,102,000 تومان
منقضی
کدتخفیف

درمورد مجموعه سون لرن

مجموعه سون‌لرن با ۱۳ سال سابقه، دوره‌های آموزشی آنلاین برنامه‌نویسی و طراحی وب و علم داده برگزار می‌کند. هدف اصلی سون‌لرن این است که با همراهی اساتید مجرب، از شروع یادگیری تا استخدام در بازار کار فناوری در کنار دانشجو باشد. به عبارت دیگر مسیر کامل و صفر تا صد برای متخصص شدن، ورود به بازار کار و کسب در آمد را هر کسی می تواند در این بستر فراگیرد. سون لرن علاوه بر آموزش هایش در قالب ویدیو، از بخش های دیگری نیز تشکیل شده است. مقالات و پادکست هایی که به شما نشان می دهند چگونه این مسیر را برای خود هموارتر کنید. اگر در پی فراگیری برنامه نویسی و ورود به بازارکار هستید، تخفیف هات برای شما کد تخفیف سون لرن را ارائه داده است تا با قیمت های مناسب تری به خریداری آموزش ها بپردازید.

 

کدتخفیف سون لرن فقط برای آموزش برنامه نویسی است؟

متوجه شده اید که جدیدترین بیشترین و کد تخفیف سون لرن تا 99%، بصورت اختصاصی و ویژه را فقط می توانید در تخفیف هات بیابید. یکی از موقعیت های شغلی که در پی طراحی سایت و برنامه نویسی به وجود آمد، طراحی رابط کاربریUI است. این مسیر در واقع نقطه تلاقی بین کامپیوتر و هنر است. امروزه با به وجود آمدن این حجم از اپلیکیشن ها، همه ی آنها احتیاج به طراحی رابط کاربریی دارند. این حوزه ی شغلی نه تنها در ایران بلکه در همه جای جهان از بازار کار مناسبی برخوردار است و به راحتی می توانید با استفاده از آن کسب درآمد کنید. کدتخفیف سون لرن ، کد تخفیف فرادرس و… برای یادگیری این حوزه نیز برای شما در تخفیف هات قرار گرفته است و اگر به این حوزه علاقمند هستید به راحتی می توانید آن را فرابگیرید.

 سون لرن

مزایای آموزش آنلاین در سون لرن

شاید بدانید که آموزش های سون لرن بر اساس پرطرفدار ترین آموزش های حوزه برنامه نویسی تهیه و ارائه شده اند و هدف آنها تسلط هنرجویان به آموزش های لازم برای ورود به بازارکار می باشد. از مزیت های کلاس آنلاین و آموزش الکترونیک این است که شما می توانید یک درس را چندین و چندبار مرور کنید. در سون لرن امکان پرسش و پاسخ، رفع اشکال، انجام تمرین و انجام آزمون برای درک بهتر وجود دارد که شما را برای ورود به این حوزه آماده تر می کند. اگر در این آموزش ها و آزمون ها، نمرات بالایی کسب کنید، برای ورود به شرکت های معتبر از طریق مجموعه سون لرن معرفی و جذب می شوید. در ادامه سایر مزایا سون لرن را به صورت کامل بررسی و بیان می کنیم. لازم به ذکر است شما می توانید جدید ترین کد تخفیف ها برای خرید هاست لینوکس، کد تخفیف مکتبخونه و… را از تخفیف هات دریافت کنید.

 

آموزش چندوجهی و مهارت محور

تمامی مباحث آموزشی سون‌لرن به صورت چندوجهی و مهارت محور است. در طول دوره و با توجه به میزان پیچیدگی هر مبحث آموزشی، وبینار و تمرین‌ و آزمون و پروژه‌های مختلفی برای دانشجو در نظر گرفته شده است تا یادگیری خود را تکمیل کند.

 

انجمن پرسش و پاسخ

پس از ورود به دوره امكان پرسش و پاسخ و رفع اشكال اختصاصى در پلتفرم آکادمی براى دانشجو فراهم است. دانشجو می‌تواند در هر ساعتی از شبانه روز سوالات خود را مطرح کند و اساتید یا منتورهای دوره در سريع‌ترين زمان ممكن به دانشجو پاسخ خواهند داد.

 

ارزیابی فنی و رتبه‌بندی

سون‌لرن در انتهای دوره از دانشجو ارزیابی فنی به عمل می‌آورد تا دانشجو از میزان یادگیری خود مطلع شود. 

 

یکسال پشتیبانی پس از خرید

 تمامی دوره‌های آموزشی سون‌لرن از ابتدا تا یکسال پس از ثبت‌نام، پشتیبانی رایگان دارد. هم‌چنین سون‌لرن تا  ۱ ماه پس از استخدام دانشجو را همراهی خواهد کرد تا با خیال راحت و دلگرمی بر جایگاه شغلی که شایسته اوست تکیه بزند.

 

ضمانت بازگشت وجه

اگر پس از خرید دوره‌ها، به هر دلیلی از شرکت در آن منصرف شدید تا یک ماه پس از خريد امكان انصراف و بازگشت كامل وجه برای دانشجو در نظر گرفته شده است.

 

معرفی دانشجویان برتر به بازار کار

 هرساله شرکت‌های معتبری از سراسر ایران اقدام به جذب نیرو در حوزه تکنولوژی می‌کنند و بسیاری از این مجموعه‌ها از سون‌لرن درخواست معرفی نیروی متخصص دارند. در این شرایط سون‌لرن خود را موظف می‌داند تا افراد برتر هر دوره را اعتبارسنجی کرده و به شرکت‌های متقاضی جهت استخدام معرفی کند.

 

دسترسی دائمی به محتوای دوره‌ها

محتوای دوره‌ها همیشه در اختیار دانشجوست و لازم نیست نگران منقضی شدن آن و یا از بین رفتن پروفایل کاربری خود باشد چرا که بدون محدودیت زمانی و مکانی به آن دسترسی دارد.

 

دوره های آموزشی سون لرن چه ویژگی هایی دارند؟

دوره های آموزشی سون لرن کیفیت محتوایی بالایی دارند زیرا برای تدریس دوره های مختلف آن از اساتید متخصص با رزومه های موفق استفاده شده است. در ادامه به بیان چند مورد از ویژگی هایی که دوره های آموزشی سون لرن دارند، می پردازیم:

  • امکان شرکت در انجمن های پرسش و پاسخ برای رفع اشکال و… با حضور اساتید متخصص 
  • ارائه تمرین ها، آزمون ها، وبینار ها و… در طول دوره آموزش برای یادگیری بهتر 
  • قابلیت ارزیابی در پایان دوره ها
  • دسترسی تمام وقت به دوره های خریداری شده در پنل کاربری دانشجو
  • تمامی دروه های سون لرن دارای پشتیبانی هستند. پشتیبانی رایگان تا یکسال بعد از خرید دوره، پشیبانی تا یک ماه بعد از استخدام و…
  • امکان ضمانت بازگشت وجه در صورت ناراضی بودن از دوره تا یک ماه اول
  • از ویژگی های منحصر به فرد سون لرن، معرفی دانشجو های ممتاز به بازار کار است. 
  • و…

آموزش مجازی برای همه خوشایند نیست!

حتما تاکنون یا کلاس های آنلاین شرکت کرده اید و یا شاید آن را برگزار کرده باشید. تکنولوژی و اینترنت عضو لاینفک زندگی روزمره ی ما شده اند و تغییرات را در ورطه ی آموزش و تحصیل هم کشانده اند. با همه ی مزایا و معایبی که آموزش آنلاین دارد، باز هم برای بسیاری از افراد خوشایند نیست و این افراد کلاس های حضوری را ترجیح می دهند. در هر حال با گسترش روش ها و محیط های آموزش مجازی، به نظر می رسد که آینده ی تحصیل و آموزش به حوزه ی الکترونیک گره خورده است. سون لرن نیز از وب سایت ها و پلتفرم هایی است که آموزش الکترونیک را در بستر ها و مدیاهای مختلفی مانند کلاس آنلاین و پادکست با بهترین کیفیت ارائه داده است که شما به آسانی هرچه تمام تر با کد تخفیف سون لرن می توانید از آنها بهره مند شوید.

 

ارسال نظرات