کد تخفیف نماوا تا 20% برای خرید اشتراک فیلم و سریال

سایت نماوا

*توضیحات سایت اینترنتی نماوا ، ارائه دهنده فیلم و سریال آنلاین :

 فیلم و سریال مورد علاقه ی خود و انواع  انیمشن های جذاب را  تا 20 % تخفیف با استفاده از اشتراک نماوا با داشتن کد تخفیف در سایت نماوا میتوانید تماشا کنید.

*خصوصیات سایت اینترنتی نماوا:در عصر حاضر فیلم و سریال های بسیاری در حال اکران است. فیلم و سریال هایی که طرفداران بسیاری دارد. اما برای کسانی که دوستدار تماشای فیلم و سریال هستند دادن هزینه بابت تماشای تعداد زیادی فیلم های مورد نظر خود بسیار زیاد میشود. یکی از سایت هایی که میتوانید با قیمتی بسیار استثنایی هزاران فیلم و سریال و انیمیشن را تماشا کنید سایت نماوا فیلم است. تنها 25 هزار تومان ماهانه و با اشتراک نماوا و داشتن کد تخفیف نماوا میتوانید تا 20 % تخفیف بگیرید. تازه ترین فیلم هایی که در دست اکران هستند را میتوانید در نماوا دانلود کنید و ببینید.
شما میتوانید در سایت نماوا فیلم های تازه و به روز شده را تماشا کنید. همچنین با نماوا دانلود فیلم ها بسیار آسان و به صرفه است. فیلم هایی که چند زبانه هستند را میتوانید با دوبله اختصاصی آن ها دانلود کنید و حتی به صورت آنلاین تماشا کنید. علاوه بر تماشاهای هزاران فیلم ایرانی و غیر ایرانی شما میتوانید درباره هر فیلم در این سایت بخوانید و پس از مطلع شدن از سبک و مدل آن فیلم به تماشای آن بپردازید. با داشتن کد تخفیف نماوا ماهانه برای تماشای فیلم و سریال های متفاوت در سایت نماوا تا 20% تخفیف بگیرید. 

تخفیف هات
درصد تخفیف20
نوع تخفیفکد تخفیف
ارائه دهنده / فروشندهنماوا
کشور تولید کنندهایران

نوشتن نظر

توجه: HTML ترجمه نمی شود!
    بد           خوب

منقضی شد
کد تخفیف
SAFAR01
نحوه استفاده

تعداد استفاده از این تخفیف: 173 بار

20% تخفیف خرید کنید

برچسب ها: خدمات اینترنتی, هنر،فرهنگ و آموزشی, اشتراک فیلم و سریال, نماوا, 20%