کد تخفیف 60% سایت نماوا برای خرید اشتراک سه ماهه

معتبر تا 1 روز بعد
کد تخفیف ویژه سایت نماوا
.

 • دیگر تخفیف های :

 • کد تخفیف 60% سایت نماوا برای خرید اشتراک سه ماهه

  60%
  1357 بار از این تخفیف استفاده شده

  کد تخفیف : saman60


  نحوه استفاده :
  از طریق سایت تخفیف هات با کپی کردن کد تخفیف از 60% تخفیف برای خرید اشتراک سه ماهه نماوا بهره‌مند می‌شوید.برای ورود به سامانه‌ تماشای آنلاین فیلم، سریال و مستندهای داخلی و خارجی نماوا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.
  کد تخفیف دوم: sima60 شامل 60% تخفیف برای خرید اشتراک سه ماهه نماوا می باشد.
  کد تخفیف سوم: AZ60 شامل 60% تخفیف برای خرید اشتراک سه ماهه نماوا می باشد.
  کد تخفیف چهارم: NAMAVA60 شامل 60% تخفیف برای خرید اشتراک سه ماهه نماوا می باشد.

  خرید کنید

  توضیحات سایت اینترنتی نماوا ، ارائه دهنده فیلم و سریال آنلاین :

   فیلم و سریال مورد علاقه ی خود و انواع  انیمشن های جذاب را  تا 60% تخفیف با استفاده از اشتراک نماوا با داشتن کد تخفیف نماوا می توانید تماشا کنید.

  خصوصیات سایت اینترنتی نماوا:  در عصر حاضر فیلم و سریال های بسیاری در حال اکران است. فیلم و سریال هایی که طرفداران بسیاری دارد. اما برای کسانی که دوستدار تماشای فیلم  و سریال هستند دادن هزینه بابت تماشای تعداد زیادی فیلم های مورد نظر خود بسیار زیاد میشود. یکی از سایت هایی که میتوانید با قیمتی بسیار استثنایی هزاران فیلم و سریال و انیمیشن را تماشا کنید سایت نماوا فیلم است. تنها 10 هزار تومان ماهانه و با اشتراک نماوا و داشتن کد تخفیف نماوا میتوانید تا 60% تخفیف بگیرید. تازه ترین فیلم هایی که در دست اکران هستند را میتوانید در نماوا دانلود کنید و ببینید.
  شما میتوانید در سایت نماوا فیلم های تازه و به روز شده را تماشا کنید. همچنین با نماوا دانلود فیلم ها بسیار آسان و به صرفه است. فیلم هایی که چند زبانه هستند را میتوانید با دوبله اختصاصی آن ها دانلود کنید و حتی به صورت آنلاین تماشا کنید. علاوه بر تماشاهای هزاران فیلم ایرانی و غیر ایرانی شما میتوانید درباره هر فیلم در این سایت بخوانید و پس از مطلع شدن از سبک و مدل آن فیلم به تماشای آن بپردازید. با داشتن کد تخفیف نماوا ماهانه برای تماشای فیلم و سریال های متفاوت در سایت نماوا تا 60% تخفیف بگیرید. 

  تخفیف هات
  درصد تخفیف60
  نوع تخفیفکد تخفیف
  ارائه دهنده / فروشندهنماوا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  برچسب ها: %60