تخفیف 54% خرید روکش صندلی انواع خودرو

معتبر تا 2 هفته بعد
54%تخفیف 54% خرید روکش صندلی انواع خودرو
.

 • دیگر تخفیف های : سایر

 • توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا ، فروشنده روکش صندلی خودرو:


  روکش صندلی انواع خودرو کد 1430مناسب برای پراید صبا با رضایتمندی 75% از مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند و تا 54% تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش میرسد.

  خصوصیات روکش صندلی ماشین:

  برای زیباتر شدن خودرو یا ماشین خود راه های زیادی است. یکی از راه هایی که میتوانید داخل خودروی خود را زیباتر کنید اسپرت کردن داخل ماشین است.اسپرت شدن فرمان داشبود یا دودی شدن و تعویض روکش های صندلی ماشین به زیباتر شدن داخل خودرو بسیار کمک میکند. اما سهم بسیار زیاد تر را روکش صندلی ماشین دارد. روکش صندلی خودرو اگر زیبا و اسپرت باشد زیبایی خاصی به ماشین میبخشد و باعث جذاب شدن داخل ماشین میشود. اما علاوه بر زیبایی روکش صندلی خودرو یا روکش صندلی ماشین باید خصوصیاتی داشته باشد تا باعث اذیت شدن راننده و سرنشینان نشود.
  اول از همه آن که باید قیمت روکش صندلی مناسب باشد و هزینه خیلی زیادی نداشته باشد.حتما قبل از خرید باید به ضد تعریق بودن، نرفتن رنگ، خراب نشدن پارچه روکش، گرم نبودن و اینجور موارد توجه کرد. اگر به هر دلیلی یکی از این موارد را روکش صندلی پراید یا ماشین های دیگر داشته باشد باعث اذیت شدن راننده و سرنشینان میشود. برای جلوگیری از این اتفاق ها میتوانید قیمت روکش صندلی را در اینترنت بررسی کنید و سپس در سایت دیجی کالا قیمت روکش صندلی را نیز بررسی کنید و سپس به تفاوت قیمت ها پی ببرید. یکی از این محصولات روکش صندلی خودرو میباشد که مناسب برای پراید صبا است و در سه رنگ بندی قرمز، سفید و آبی موجود است. کیفیت این محصول بسیار بالا است و به اسپرت و زیبا تر شدن خودروی شما بسیار کمک میکند. این روکش صندلی پراید رضایتمندی بالای مشتریان را داراست و و جنس آن از پارچه است که باعث تعریق و یا سریع خراب شدن آن نمیشود و عمری طولانی دارد. این روکش صندلی زیبا را تا 54% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا میتوانید تهیه کنید.
  تخفیف هات
  درصد تخفیف60
  نوع تخفیفپیشنهاد تخفیف دار
  ارائه دهنده / فروشندهدیجی کالا
  کشور تولید کنندهایران

  نوشتن نظر

  توجه: HTML ترجمه نمی شود!

  تخفیف 54% خرید روکش صندلی انواع خودرو

  54% ( سود شما در این خرید : 269,460 تومان )
  1091 بار از این تخفیف استفاده شده
  • 499,000 تومان
  • 229,540 تومان

  کد تخفیف : پیشنهاد تخفیف دار


  نحوه استفاده :
  شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع روکش صندلی را تا 54% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

  خرید کنید

  برچسب ها: 60%