لوگو تخفیف هات

کد تخفیف دکتر کرمانی

کد تخفیف دکتر کرمانی

دکتر کرمانی، ارائه دهنده انواع رژیم های غذایی و لاغری و... است. جدید ترین تخفیف های دکتر کرمانی را از تخفیف هات به صورت رایگان و معتبر دریافت کنید.

امتیاز دهید
(امتیاز 4 از 64 رای)
کوپن و کد تخفیف
ثبت نام رژیم آنلاین دکتر کرمانی با 85 هزارتومان تخفیف

ثبت نام رژیم آنلاین دکتر کرمانی با 85 هزارتومان تخفیف

با استفاده از کد تخفیف میتوانید از 85 هزارتومان تخفیف ویژه دوره سه ماهه رژیم غذایی دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

85,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف 165 هزارتومانی سایت دکتر کرمانی ویژه انواع رژیم

کدتخفیف 165 هزارتومانی سایت دکتر کرمانی ویژه انواع رژیم

برای دریافت کد تخفیف 165 هزارتومانی رژیم 6 ماهه دکتر کرمانی میتوانید کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

165,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
كد تخفيف دكتر كرماني 20% ویژه تمامی پکیج ها

كد تخفيف دكتر كرماني 20% ویژه تمامی پکیج ها

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 20% تخفیف ویژه برای پکیج کاهش وزن سه ماهه دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت استفاده از تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

20% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 700 هزارتومانی دکتر کرمانی رژیم 6 ماهه + برنامه ورزشی

کد تخفیف 700 هزارتومانی دکتر کرمانی رژیم 6 ماهه + برنامه ورزشی

برای دریافت کد تخفیف 700 هزارتومانی رژیم غذایی کاهش و افزایش وزن 6 ماهه به همراه برنامه ورزشی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید. لازم به توضیح است 440 هزارتومان از این تخفیف توسط سایت اعمال شده است.

700,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 340 هزارتومانی برنامه دکتر کرمانی + پشتیبانی اختصاصی

کد تخفیف 340 هزارتومانی برنامه دکتر کرمانی + پشتیبانی اختصاصی

با کد تخفیف میتوانید برنامه 3 ماهه دوره رژیم غذایی افزایش و کاهش وزن به همراه پشتیبانی اختصاصی دکتر کرمانی را با 340 هزارتومان تخفیف دریافت نمایید. 200 هزارتومان تخفیف این دوره توسط سایت اعمال خواهد شد. جهت دریافت تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

340,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 410 هزارتومانی تخفیف رژیم دکتر کرمانی پکیج ویژه

کد 410 هزارتومانی تخفیف رژیم دکتر کرمانی پکیج ویژه

با استفاده از کدتخفیف می توانید از 410 هزارتومان تخفیف ویژه پکیج 6 ماهه افزایش و کاهش وزن به همراه پشتیبان اختصاصی و برنامه ورزشی و روانشناسی از وبسایت دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "استفاده از تخفیف" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما اعمال شود.

410,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 200 هزارتومانی سایت دکتر کرمانی متخصص تغذیه

کد تخفیف 200 هزارتومانی سایت دکتر کرمانی متخصص تغذیه

برای دریافت کد تخفیف 200 هزارتومانی رژیم 3 ماهه افزایش و کاهش وزن به همراه روانشناسی و برنامه ورزشی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

200,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد تخفیف 660 هزارتومانی سایت لاغری دکتر کرمانی

کد تخفیف 660 هزارتومانی سایت لاغری دکتر کرمانی

با استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی میتوانید اشتراک 6 ماهه رژیم افزایش و کاهش وزن را به همراه برنامه روانشناسی را با 660 هزارتومان تخفیف دریافت نمایید. لازم به توضیح است 200 هزارتومان تخفیف این کد توسط خود سایت اعمال می‌شود. جهت استفاده از تخفیف میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید.

660,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
کد 15% تخفیف دکتر کرمانی ویژه افزایش و کاهش وزن

کد 15% تخفیف دکتر کرمانی ویژه افزایش و کاهش وزن

با استفاده از کدتخفیف میتوانید از 15% تخفیف پکیج 6 ماهه افزایش و کاهش وزن + پشتیبانی اختصاصی تا سقف 250 هزارتومان و 440 هزارتومان تخفیف توسط سایت دکتر کرمانی بهره مند شوید. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

15% تخفیف
فعلا معتبر
کدتخفیف
کدتخفیف پکیج دکتر کرمانی 400 هزارتومانی

کدتخفیف پکیج دکتر کرمانی 400 هزارتومانی

برای دریافت کد تخفیف 400 هزارتومانی پکیج سه ماهه رژیم غذایی به همراه برنامه ورزشی و پشتیبانی اختصاصی دکتر کرمانی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید. 200 هزارتومان از این تخفیف توسط سایت اعمال میشود.

400,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
رژیم آنلاین دکتر کرمانی 750 هزارتومانی + برنامه ورزشی و روانشناسی

رژیم آنلاین دکتر کرمانی 750 هزارتومانی + برنامه ورزشی و روانشناسی

برای دریافت کد تخفیف 750 هزارتومانی پکیج 6 ماهه افزایش و کاهش وزن دکتر کرمانی به همراه برنامه روانشناسی و ورزشی میبایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید. 440 هزارتومان از تخفیف این کد توسط سایت اعمال خواهد شد.

750,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف
دریافت رژیم دکتر کرمانی با کدتخفیف 350 هزارتومانی پکیج ویژه

دریافت رژیم دکتر کرمانی با کدتخفیف 350 هزارتومانی پکیج ویژه

با وارد کردن کد تخفیف می توانید از 350 هزارتومان تخفیف رژیم غذایی 6 ماهه کاهش و افزایش وزن + برنامه ورزشی و پشتیبان اختصاصی بهره مند شوید. لازم به توضیح است با اعمال این کدتخفیف 440 هزارتومان تخفیف توسط سایت برای شما در نظر گرفته شده است. جهت دریافت تخفیف می بایست کد را کپی کرده و بر روی "دریافت رژیم" کلیک نمایید تا تخفیف برای شما در سایت دکتر کرمانی ثبت شود.

350,000 تومان
فعلا معتبر
کدتخفیف

کد تخفیف دکتر کرمانی- آفر دکتر کرمانی- Dr kermany

نتایج علمی همیشه ثابت کرده است که سلامتی انسان در هر سنی وابسته به تغذیه و رژیم غذایی او ست. با رعایت رژیم غذایی مناسب می توانید جوان و سالم بمانید. برای داشتن برنامه تغذیه سالم بهتر است با یک مشاوره تغذیه مشورت کنید و برنامه تغذیه دریافت کنید. چرا که فقط متخصص می تواند برنامه ای متناسب با نیاز های بدن شما طراحی کند. برای کاهش وزن و افزایش وزن هم می توانید با متخصصان تغذیه مشاوره کنید تا برنامه ای با کالری مناسب دریافت کنید. دکتر کرمانی یکی از معروف ترین متخصصین تغذیه در کشور است. با دریافت کد تخفیف دکتر کرمانی می توانید بهترین برنامه تغذیه را با قیمت مناسب تهیه کنید.

 

رژیم غذایی دکتر کرمانی- لاغری و کاهش وزن

دکتر کرمانی متولد ۱۳۲۶، در سال ۱۳۵۲ مدرک دکتری حرفه ای پزشکی خود را دریافت کرد. ایشان خود در ۴۷ سالگی به دلیل وزن بالا دچار مشکلاتی مثل نارسایی قلب و تنفس شدند. در همین زمان تصمیم به کاهش وزن گرفته و به بدست آوردن روش های صحیح کاهش وزن و تهیه برنامه غذایی مناسب رسیدند. تجربیات دکتر کرمانی در کاهش وزن در نهایت منجر به شکل گیری یک برنامه لاغری شد. دکتر تصمیم گرفت تا این برنامه را برای لاغری بیماران خود هم اجرا کند و نتیجه هم گرفت. تعداد برنامه ها با توجه به ویژگی های افراد ابتدا ۳ نوع بود و سر انجام به ۵۴ تا رسید. در نهایت تلاش های دکتر کرمانی باعث شکل گرفتن اولین برنامه نرم افزاری تغذیه جهان شد. با داشتن کد تخفیف لیمومی و کد تخفیف زیره نیز میتوانید از یک برنامه و رژیم غذایی خوب بهره مند شوید.

سایت دکتر کرمانی

سایت دکتر کرمانی چه خدماتی ارائه می کند؟

 • رژیم کاهش وزن
 • رژیم افزایش وزن
 • رژیم تثبیت وزن
 • رژیم دوران بارداری
 • برنامه ورزشی
 • رژیم دیابت
 • تولید و عرضه محتوای ناب در حوزه سلامت
 • مشاوره رایگان

 

نظر مشتریان رژیم غذایی دکتر کرمانی چیست؟

مشتریان دکتر کرمانی کاهش وزن خود را مدیون رژیم مناسب دکتر هستند. آن ها معتقدند این رژیم باعث اصلاح عادت های غلط غذایی آن ها شده است. میگویند حتی بعد از دوران رژیم هم دیگر عادت کرده اند تا وعده های غذایی خود را اندازه بگیرند و حواسشان به تغذیه شان باشد. افراد زیادی با برنامه دکتر کرمانی کاهش وزن هایی معادل ده ها کیلو داشته اند.


چرا باید رژیم غذایی دکتر کرمانی را استفاده کنیم؟

ویزیت رژیم رایگان است. برنامه رژیم دکتر کرمانی با توجه به شرایط هر فرد به صورت اختصاصی نوشته میشود. شما در این رژیم محدودیت غذایی ندارید و میتوانید هر غذایی را به اندازه مصرف کنید. مواد مغذی در این رژیم حذف نمیشوند و در نتیجه سلامتی شما به خطر نمی افتد. علاوه بر این نکات در طول دوره رژیم مشتریان با کارشناسان و پشتیبانی به صورت آنلاین و تلفنی در ارتباط هستند. با رژیم دکتر کرمانی شما به صورت تضمینی به وزن مناسب خواهید رسید. سابقه بیست و پنج ساله دکتر کرمانی و بیشتر از یک میلیون کیس موفق نشانه ای از انتخاب درست این رژیم به عنوان رژیم غذایی مناسب است.

چطور در سایت دکتر کرمانی درخواست رژیم بدهیم؟

برای دریافت رژیم لازم است تا ابتدا وارد سایت شوید. بعد از آن باید اطلاعات جسمانی خود، جنسیت، قد و وزن، دور مچ و سنتان را وارد کنید. بعد از وارد کردن این اطلاعات، BMI من رو محاسبه کن را کلیک کنید. در اینجا وزن ایده آل و مقدار اضافه وزن خود را مشاهده خواهید کرد.

اگر بر روی دریافت رژیم غذایی کلیک کنید، میتوانید اقدام به دریافت رژیم کنید. بعد از آن باید وارد حساب کاربریتان شوید. بعد از ورود رژیم مناسب خودتان را انتخاب میکنید. بعد از آن مجدد اطلاعات جسمانیتان را وارد میکنید و وضعیت خودتان و مدت زمان مورد نیاز برای کاهش وزن را مشاهده خواهیدکرد. بعد بیماری های خود را وارد کنید. مرحله بعدی شرایط خاص است. بعد از آن بسته مخصوص خودتان را انتخاب کنید و اقدام به پرداخت کنید. بعد از پرداخت درخواست رژیمتان نهایی خواهدشد.

 

مزایا رژیم آنلاین دکتر کرمانی به رژیم حضوری چیست؟

برای دریافت رژیم های دکتر کرمانی شما از دو طریق می توانید اقدام کنید. هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری می توانید رژیم های دکتر کرمانی را دریافت کنید. در ادامه به بیان چند مورد از مزایا استفاده از رژیم های آنلاین می پردازیم:

 • صرفه جویی در زمان
 • دسترسی 24 ساعته
 • پشتیبانی در هر ساعتی
 • صرفه جویی در هزینه ها
 • از دست ندادن انگیزه
 • و…
کد تخفیف دکتر کرمانی

چگونه از رژیم های رایگان دکتر کرمانی بهره مند شویم؟

با مراجعه به سایت دکتر کرمانی، می توانید رژیم های لاغری و… را به صورت رایگان دریافت کنید. در سایت دکتر کرمانی انواع روش ها برای رژیم های لاغری وجود دارد و ویژگی هایی که یک برنامه رژیمی خوب و مناسب باید داشته باشد را به شما معرفی می کند. در این سایت به بررسی و معرفی برنامه های رژیمی مانند رژیم های غذایی، رژیم های لاغری با ورزش و… پرداخته شده است. برای دریافت این برنامه های رژیمی رایگان حتما به سایت دکتر کرمانی مراجعه کنید و اگر قصد دریافت رژیم های پولی این سایت را دارید می توانید با استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی به قیمتی به صرفه تر از آن ها بهره مند شوید.

 

چطور رژیم را ارزان تر تهیه کنیم؟- کدتخفیف دکتر کرمانی

یکی از راه های دریافت ارزان تر رژیم دکتر کرمانی استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی است. مجموعه دکتر کرمانی در زمان های مختلف برای جلب رضایت مخاطبانش تخفیف های مختلف بر روی پکیج های خود در نظر می گیرد. شما می توانید از این تخفیف ها استفاده کرده و بهترین زمان با هزینه کم تر رژیم بگیرید.

 

كد تخفيف دكتر كرماني را از کجا تهیه کنیم؟

کد تخفیف دکتر کرمانی را می توانید از تخفیف هات بگیرید. تخفیف هات مرجع ارائه بهترین تخفیف ها مربوط به برند ها و کالا های مختلف مانند كد تخفيف داروكده ، کد تخفیف دکتر اسنپ و... است. در هر زمان با سر زدن به تخفیف هات جدید ترین تخفیف ها را مشاهده خواهید کرد. تخفیف های موجود در تخفیف هات معتبر و تست شده هستند. جدید ترین کد تخفیف دکتر کرمانی هم در این بین پیدا خواهید کرد. پس قبل از دریافت رژیم حتما به تخفیف هات سر بزنید.

چطور کدتخفیف دکتر کرمانی را استفاده کنیم؟

استفاده از کد تخفیف دکتر کرمانی بسیار آسان است. برای استفاده از آن کافی است تا مراحل درخواست رژیم را تا مرحله پرداخت پیش ببرید. در صفحه فاکتور نهایی کادری با نام کد تخفیف خودتو را وارد کن، وجود دارد. کد تخفیف دکتر کرمانی را در همان کادر وارد کنید و ثبت کد را بزنید. پس از آن جمع کل را با کسر مبلغ تخفیف خواهید دید. به راحتی اقدام به پرداخت کنید و ارزان تر به تناسب اندام برسید.

 

چرا كد تخفيف دكتر كرماني فعال نمی شود؟

برای استفاده راحت تر از كد تخفيف دكتر كرماني به نکات زیر توجه کنید:

 • کد تخفیف را صحیح وارد کنید.
 • محدودیت های زمانی کد تخفیف را در نظر بگیرید. کد تخفیف را در زمان مشخص شده آن استفاده کنید.
 • محدودیت سقف یا حداقل مبلغ فاکتور را در نظر بگیرید. بعضی از تخفیف ها با توجه به مبلغ فاکتور قابل استفاده هستند.
 • محدودیت دسته بندی خاص را در نظر بگیرید. بعضی تخفیف ها برای پکیج یا دسته ای خاص قابل استفاده هستند.
 • کد تخفیف را فقط یک بار استفاده کنید. اگر قبلا تخفیف را استفاده کرده باشید، دیگر مجاز به استفاده از آن نیستید.

 

راه ارتباطی با Dr kermany

تماس تلفنی: 025-32143

ارسال نظرات