لوگو تخفیف هات

خرید انواع کولر گازی با 26% تخفیف

26 درصد
0
143
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
26%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید"میتوانید انواع کولر آبی و گازی را با تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
49,263,870
سود شما
12,827,870
قیمت جدید
36,436,000

خصوصیات کولرگازی:
 

کولر گازی جنرال با کیفیت بسیار بالا تا 26% تخفیف در فروشگاه های اینترنتی موجود میباشد. این کولر گازی محصولی بسیار عالی و با قیمتی مناسب است. این محصول را میتوان در بهار نیز برای شهرهایی که آب و هوایی گرم دارند استفاده کرد. این کولر گازی محیط را در کمتر از یک ساعت خنک میکند. تا 268 متر توان پرتاپ باد دارد یعنی میتواند خانه یا محل کار شما را کامل خنک کند. نوع برق مصرفی این محصول تک فاز است و برق زیادی نیز مصرف نمیکند. کولر چه از نوع آبی و چه از نوع گازی در فصول گرم برای خانه و محل کار از واجبات است که اگر نباشد زندگی بسیار سخت میشود. قیمت کولر های آبی و گازی را در سایت مختلف میتوانید بررسی کنید قیمت کولر آّبی و کولر گازی قیمت بسیار بسیار مناسب تر است و می توانید با کد تخفیف هم خریداری نمایید. در سایت باسلام و با کد تخفیف سایت ایسام می توانید با تخفیف های ویژه خرید خود را ثبت کنید. حتی برای سخچال با کد تخفیف سایت یخچال می توانید با تخفیف خرید کنید.
 

 

همچنین این محصولی قیمتی بسیار پایین تر دارد.البته این محصول دوجانبه است یعنی هم به میتواند به عنوان بخاری عمل کند و هم به عنوان کولر و چه مزیتی بهتر از این مزیت؟ در سایت های مختلف علاوه بر پایین بودن قیمت کولر میتوانید انواع مختلف کولر گازی و آبی را از قبیل کولر ال جی و کولر گازی جنرال را از سایت متفاوت ببینید و خریداری کنید. کولر ال جی و کولر گازی جنرال و مارک ها و برندهای دیگر دارای تخفیف های ویژه تا 26% هستند که میتوانید کولر گازی قیمت بسیار پایین تهیه کنید. این محصولات کارایی و دوام بالایی دارند و سالیان سال برای شما کارایی میدهند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه