لوگو تخفیف هات

تا 86% تخفیف خرید کتاب الکترونیکی و چاپی

86 درصد
0
167
5
اشتراک گذاری
تا 86% تخفیف خرید کتاب الکترونیکی و چاپی
86%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید کتاب الکترونیکی را از سایت دیجی کالا با 86% تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
1,500,000
سود شما
1,290,000
قیمت جدید
210,000

خصوصیات کتاب الکترونیکی:
 

کتاب الکترونیکی یا ebook کتاب هایی هستند که به شکل پرونده های دیجیتال تولید و خوانده می شون کتاب اکترونیکی صرفا نسخه ای الکترونیکی از مطالب مکتوب نیستند بلکه می توانند علاوه بر متن و تصویر، فیلم، صوت و پویا نمایی را نیز شامل شوند. Ebook ها توسط نمایشگر رایانه یا سایر وسایل الکترونیکی خوانده می شوند. اگر چه گاها ebook را به عنوان نسخه الکترونیکی یک کتاب چاپی تعریف می کنند اما بعضی از ebook ها قبلا چاپ نشده اند. تولید و سفارش تجاری ebook ها برای کتابخوان ها است اما با این حال از ابزار های دیگری مانند گوشی موبایل هوشمند، رایانه های رو میزی، لپ تاپ ها و تبلت برای خواندن کتاب الکترونیکی استفاده می شود. قیمت پایین، راحتی بیشتر در دسترسی و انتخاب عنوان های زیاد باعث شد تا مردم بیشتری به سمت کتاب های اکترونیکی روی آورند.

 

فیدیبو به عنوان اولین سامانه تولید و پخش کتاب الکترونیک در اسفند 1392 فعالیت خود را در این حوزه آغاز نمود. در فیدیبو انواع کتاب الکترونیکی را می توانید با کدتخفیف یا بدون تخفیف خریداری کنید و بخشی از مقدمه کتاب را به عنوان دانلود رایگان کتاب انجام دهید. در بعضی سایت ها نیز می توانید خرید کتاب را انجام دهید و دانلود کتاب خریداری شده را انجام دهید. این مجموعه قصه هایی جذاب از سال های دور و نزدیک است. این مجموعه صوتی است و نرم افزار نمی باشد. کتاب های الکترونیک در برابر کتاب های چاپی قیمت ارزان تری دارد و بهتر است که برای رعایت حق ناشر و مولف و نویسنده کتاب سراغ دانلود رایگان کتاب ها نرویم و نسخه های الکترونیکی را از فروشگاه های معتبر مانند سی بوک و فیدیبو خریداری کنیم. اگرچه به مناسب های مختلف و با رعایت حق ناشر برخی از کتاب ها را در فیدیبو می توانید دانلود رایگان کتاب انجام دهید.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: بسته بندی شکیل و زیبا، ترانه های خوب، داستان های انگلیسی برای تقویت زبان از مزیت های خرید اینترنتی کتاب است که خریداران به آن اشاره کرده اند.

 

نقاط ضعف: کیفیت پایین صدا از نقاط ضعف کتاب الکترونیکی است که خریداران به آن اشاره نموده اند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع 86% از خریداران کتاب الکترونیکی از خرید خود رضایت داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه