لوگو تخفیف هات

خرید کتاب قصه برای کودکان تا 24% تخفیف

24 درصد
0
110
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
24%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" کتاب قصه را با تخفیف 24% از دیجی کالا تهیه کنید.

قیمت قدیم
120,000
سود شما
28,870
قیمت جدید
91,130

 

 

توضیحات فروشگاه اینترنتی دیجی کالا، فروشنده انواع کتاب قصه برای کودکان:

برای خرید اینترنتی کتاب  قصه کودکان و مجله تا 24% تخفیف، می توانیدبه وب سایت دیجی کالا،مراجعه نمائیدو ازخدمات بی نظیراین وب سایت و کد های تخفیف دیجی کالا ، بهره مند شوید. همچنین با کد تخفیف فیدیبو و کد تخفیف طاقچه نیز می توانید با تخفیف انواع کتابهای درسی و غیر درسی را خریداری نمایید.

 

خصوصیات کتاب قصه برای کودکان:

نوشتن کتاب قصه کودکان و یا قصه شب، برای نویسندگان  کارآسانی نیست. به دلیل اینکه مخاطبین این نوع کتاب از نظر سن و سال جوان هستند پس مواردی که در کتاب قصه شب برای کودکان به کار رفته است،بسیار حساس و مهم است.کتاب قصه های کودکان،ایده و مضمون ساده ای دارند.در بیشتر اوقات،کتاب قصه کودکان دارای توطئه ها و موضوعات پیچیده نمی باشدوهمچنین شخصیت ها و یا موقعیت های غیر واقعی در این نوع کتاب ها،به کار نرفته است بنابراین هر رویداد و موضوعی که درکتاب قصه برای کودکان ثبت می شود به جز مواردی که قصه خیالی یا افسانه ای نباشد،در زندگی واقعی اتفاق می افتد.شخصیت های  معروف کتاب قصه کودکان حتی در افسانه ها،واقعی به نظر می رسند.این شخصیت ها برای کودکان، جذاب است و با پیشرفت داستان می توانند یاد بگیرند،تجسم کنندو رشدجسمی وعاطفی را نیز تجربه کنند.

 


 

فوائد کتاب خوانی برای کودکان: 
یکی از مهمترین مزایای خواندن کتاب قصه کودکان و یا حتی گوش دادن به قصه صوتی کودکان این است كه درس و اصول اخلاقی بی شماری می توانند یاد بگیرند زیرا که هر داستان موجود در کتاب قصه های کودکان یا قصه شب،یک درس دارد که نه تنها به کودکان بلکه به بزرگسالانی که آنها را می خوانند نیز تعلیم می دهد.محتوای کتاب قصه کودک مفاهیم بسیار ساده و قبل فهم دارند و می توانند خوانندگان قصه برای کودکان را به فکر و تجزیه و تحلیل موقعیت های متفاوتی همچون :"دروغ نگو"،"فریب نخور" یا با خواهر و برادر خود دعوا نکن و... هدایت و راهنمایی کند و آن ها را آگاه می کند.
اهمیت تصویر سازی کتاب کودک:
کودکان از خوانندگان بصری به حساب می آیند در حقیقت آنها برای اینکه بتوانند داستان و قصه های کودکان را بخوانند و درک کنند،به تصاویر زیادی نیازمندهستندبنابراین،کتاب قصه کودکان ویا کتاب قصه شب،کتابی است که حاوی تصاویرمتنوع است و می تواند رضایت کودکان را به راحتی جلب کند این تصاویردر حقیقت عنصری از هیجان را نشان می دهد،بنابراین کودکان از این موضوع استقبال می کنندو مشتاقانه می دانند که چه اتفاقی در آینده خواهد افتاد یا تصاویر بعدی چه شکلی خواهدبود.علاوه بر این،سایز متن کتاب قصه کودکان بایدبه اندازه کافی بزرگ باشد، به نحوی که خواندن آن متن ها برایشان آسان باشد.
تاثیر کتاب در زندگی کودکان:
کودکان یادمی گیرند قبل از اینکه حتی متوجه وجود کلمات چاپ شده در متن  کتاب قصه کودکان شوند، شنیدن صدا را دوست داشته باشند.خواندن قصه کودکان با صدای بلند برای کودکان به واسطه صدای والدین و یا قصه صوتی کودکان تخیل آنها را تحریک می کند و درک آنها را از جهان هستی گسترش می دهد. قصه صوتی کودکان،کمک می کند تا زبان و مهارت گوش دادن فرزند شما توسعه بیابد و آنها را برای درک مفاهیم کلمات نوشتاری آماده می کند.وقتی ریتم و ملودی زبان به بخشی از زندگی کودک تبدیل شود،یادگیری خواندن کتاب قصه کودکان به همان اندازه یادگیری راه رفتن و صحبت کردن طبیعی خواهد بود.حتی بعد از اینکه فرزند شما یاد بگیرد که قصه های کودکان بخوانند،باز هم خواندن با صدای بلند کتاب قصه کودکان و قصه صوتی کودکان،بسیار مفید می باشد با خواندن و گوش دادن به قصه صوتی کودکان و قصه شب و همچنین داستانهایی که در سطح علاقه مندی آنها قرار دارد،می تواند مهارت های کودک را نیزافزایش دهد.
تشویق کودکان برای کتاب خواندن:
امروزه به دلیل وجود مشغله های کاری والدین،شاید خواندن قصه برای کودکان به صورت منظم،مقدور نباشد اما خوب است بدانید که خواندن کتاب قصه کودکان در یک زمان مشخص، ضروری و مهم می باشداما اگر به دلایلی فرصت خواندن قصه برای کودکان،به صورت روزانه موجود نمی باشد می توانید در این مواقع از قصه صوتی کودکان، در طول روز وحتی برای قصه شب کودکان استفاده کنید و از تاثیرات مثبت آن بهره مند شوید. ممکن است مدت زمانی را پشت سر بگذارید که کودک شما از قصه های کودکان خاص خوشش بیاید و بخواهد که هر شب همان قصه های کودکان را برایش بخوانید البته طرفداری از یک داستان خاص قصه برای کودکان غیر عادی نیست اما برای والدین خواندن قصه برای کودکان به صورت تکراری،می تواندکسل کننده باشد بنابراین در این مواقع صبور باشیدوهمچنین فرزندان خود را در معرض کتابهای زیادی قرار دهید و در نهایت آنها را برای شنیدن داستان های جدیدتر آماده کنید.


 

نقش کتاب خوانی در زندگی:
هدف از خواندن کتاب قصه کودکان و یا قصه شب،این است که به آن ها کمک کنیم عناصرمورد نیاز خود را برای موفقیت و چگونگی  یافتن برای حل مسائل را  در زندگی پیدا کنند.دسترسی به اطلاعات از طریق خواندن قصه برای کودکان و مطالعه یک امر الزامی است. دانش قدرت است و کتاب قصه های کودکان، قصه شب و هر کتاب دیگری یک منبع با ارزش برای یادگیری و مهارت است از طریق مطالعه  می توانیم ذهن را غنی سازیم و همچنین می توانیم در اوقات فراغت یا زمان استراحت از خواندن کتاب لذت ببریم. 
نظرات کاربران در مورد محصول:
نقاط قوت: بسیاری از کاربران از این محصول به لحاظ ارزش خرید ،طراحی ، زیبایی ظاهری و صفحات این نوع کتاب  قصه کودکان، راضی بوده اند. 
نقاط ضعف: نظرات برخی از کاربران در خصوص کیفیت چاپ کتاب قصه کودکان ،معمولی ثبت گردیده است.
جمع بندی نظرات کاربران: در مجموع  بسیاری از کاربران از،محتوای این کتاب قصه کودکان،خلاقانه بودن و قیمت تخفیف دار آن رضایت کافی داشته اند و خرید اینترنتی کتاب  را، به سایر کاربران پیشنهاد داده اند. 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه