لوگو تخفیف هات

خرید انواع مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه با 52% تخفیف

52 درصد
0
83
5
اشتراک گذاری
خرید انواع مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه با 52% تخفیف
52%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات، بدون داشتن هیچ کد تخفیفی با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید "میتوانید انواع مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه با کیفیت و زیبا را با 52% تخفیف ویژه از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
1,000,000
سود شما
524,000
قیمت جدید
476,000

با سرد شدن هوا یکی از اکسسوری هایی که لزوم آن را حس می کنیم، شال و کلاه بافتنی است. مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه تنوع زیادی دارد و بسیاری از خانم ها که بافتنی بلدند، خودشان شروع به بافتن شال و کلاه می کنند. اما به دلیل صرفه جویی در وقت، باز هم بیشتر افراد مدل های آماده را ترجیح می دهند. در ادامه شما را راهنمایی می کنیم که مدل شال و کلاه مورد نظرتان را انتخاب کنید.

شال و کلاه دخترانه

مدل های شال و کلاه دخترانه برای سنین های مختلف، متفاوت است. برای سنین پایین تر طرح ها متفاوت تر و بچگانه تر است. مثلا مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه برای سنین زیر 7 سال، ممکن است طرح های کارتونی روی آن نقش بسته باشد و یا به شکل حیوانات بافته شده باشد. 

همچنین ممکن است شال و کلاه با هم ست نباشند؛ این موضوع کاملا به سلیقه ی افراد مربوط است که شاید شخصی بخواهد شال و کلاهش را با هم ست کند و شخصی بخواهد آن ها را در رنگ و طرح متفاوت تهیه کند.

کلاه بافتنی دخترانه

کلاه بافتنی در طرح های مختلفی بافته می شود. همانطورکه گفته شد شاید شما بخواهید آن را با شال خود ست کنید، ممکن است بخواهید شال خود را متفاوت بگیرید و شاید اصلا نخواهید از شال استفاده کنید.

کلاه بافتنی دخترانه ی منگوله دار، کلاه بافت دخترانه با بافت شل و آزاد، کلاه بافتنی مجلسی که روی آن کمی کار شده است، کلاه بافتنی با طرح های گل و .. در بازار وجود دارند که شما می توانید انها را تهیه کنید.

شال دخترانه

شال دخترانه به تنهایی هم قابلیت ست شدن با لباس های شما را دارد و حتی می تواند تا حد زیادی در تیپ شما تاثیرگذار باشد. علاوه بر آن یک لایه لباس گرم نیز به حساب می آید و می تواند از شما در برابر سرما محافظت کند. 

شال گردن حلقه ای، شال گردن خز، انواع شال گردن های بلند، شال گردن های حاشیه دار همه از انواع شال های زیبا هستند که شما با توجه به استایل خودتان می توانید از آنها استفاده کنید. 

خرید اینترنتی و مدل شال و کلاه بافتنی دخترانه

تنوع زیاد شال و کلاه بافت  دخترانه، شاید باعث شود که شما نتوانید در مدت زمانی که برای خرید حضوری به مراکز خرید مراجعه کرده اید، همه ی مدل ها را ببینید و ارزیابی کنید. فروشگاه های اینترنتی مزیتی که به فروشگاه های حضوری دارند این است که شما می توانید از بین مدل های متنوعی شال و گردن خود را انتخاب کنید.

سایت تخفیف هات با کد تخفیف هایی که برای خرید شال و کلاه بافتنی در سایتش ارائه داده است، به شما کمک می کند تا شال گردن و یا کلاه مورد نظر خود را با قیمت مناسب تری با استفاده از کد تخفیف دیجی کالا تهیه کنید. همچنین انواع کد تخفیف ها مانند خرید لباس زنانه، کیف زنانه ارزان و ...  نیز در دسترس شما کاربران قرار گرفته است.

(به جای دوبار استفاده از کلمه کلاه بافتنی دخترانه، یکی از آنها با کلمه ی کلاه بافت دخترانه جایگزین شد.)

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه