لوگو تخفیف هات

خرید لوازم کوه نوردی مثل اتش زن و ... با تخفیف تا 26 درصد

26 درصد
0
129
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
26%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع ژل آتش زنه را تا 35% تخفیف در سایت دیجی کالا خریداری فرمایید.

قیمت قدیم
47,000
سود شما
12,100
قیمت جدید
34,900

نوع تجهیزات سفر و کوهنوردی که خریداری کنید، کاملا به نوع سفری که می‌خواهید بروید بستگی دارد اگر قصد کمپ زدن در طبیعت بکر و بدون امکانات را دارید، چه برای اولین بار و چه به عنوان یک حرفه‌ای‌، لوازم ضروری شما عبارت است از: چادر مناسب، کیسه خواب مناسب فصل، زیرانداز برای کیسه خواب و برای استراحت روزانه، کتری، گاز پیک‌نیکی یا کپسول و سرشعله سفری،آتش‌زنه، فندک و کبریت، ظرف پخت غذا و چاقوی سفری.اگر قصد کوهنوردی دارید، لوازم کوهنوردی در زمستان شامل یخ‌شکن، بخاری جیبی،کوله کوهنوردی،کفش کوه نوردی، زیرانداز ضدآب، کتری، آتش‌زنه و فندک دائمی و در هر نوع کمپ و کوهنوردی شما به لباس بادگیر و ترجیحا ضدآب احتیاج دارید.

خرید لوازم کوهنوردی:

لوازم ضد آب در سفرهایی که امکانات در آن‌جا کم است، بسیار مهم است چرا که پوشیدن لباس خیس بسیار خطرناک است و امکان خشک شدن لباس هم در هر شرایطی وجود ندارد بنابراین فروشگاه آنلاین دیجی‌کالا انواع ژل آتش زنه،کفش کوهنوردی و کوله کوهنوردی را به صورت اینترنتی با تخفیف ویژه به فروش می‌رساند. هر نوع لوازم سبک حرفه‌ای و مبتدی را می‌‌توانید از گروه تجهیزات سفر این سایت پیدا و خرید لوازم کوهنوردی خود را به صرفه انجام دهید. اما قبل از خرید لوازم کوهنوردی امکان مقایسه برندهای مختلف با یکدیگر و انتخاب ارزان‌ترین یا گرانترین‌ وسایل را در نظر بگیرید. داشتن یک هندزفری برای گوش دادن موسیقی هنگام کوهنوردی نیز می تواند یکی از لوازم کوهنوردی به حساب بیاید.

 

لوازم کوهنوردی

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کارایی بسیار بالا، کیفیت خوب.

نقاط ضعف: برندهای متفرقه.

جمع بندی نظرات کاربران: کاربران در حدود 35% ازخرید این محصول با کد تخفیف با سلام و کدتخفیف ایسام و کد تخفیف سایت های دیگر رضایت دارند.
 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه