لوگو تخفیف هات

تخفیف 51% خرید لوازم ماهیگیری

51 درصد
0
299
0
اشتراک گذاری
تخفیف 51% خرید لوازم ماهیگیری
51%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

با کلیک بر روی "خرید لوازم ماهیگیری" میتوانید از 51% تخفیف ویژه برای خرید انواع لوازم ماهیگیری از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا بهره مند شوید.

قیمت قدیم
200,000
سود شما
102,000
قیمت جدید
98,000

خصوصیات قلاب ماهیگیری:

انواع قلاب ماهیگیری در بسته های چند عددی را تا 51% ارزان تر می توانید از فروشگاه های اینترنتی تهیه کنید. از نقاط قوت این محصولات می توان به پایه بلند بودن، پشت خاردار بودن و سایزهای مختلف آنها اشاره کرد. گونه های زیادی ماهی در آب های شور و آب های شیرین وجود دارند که با قلاب قابل صید می باشند. قلاب های پایه بلند برای ماهی های مهاجم مثل قزل آلا، اردک ماهی و... مناسب می باشد و قلاب های پایه کوتاه برای ماهی هایی مانند کپور بسیار مناسب است. صید ماهی با قلاب شیوه ی رایج در ورزش می باشد و در بحث تجاری عمدتا صید با تور صورت میگیرد. قلاب اسکار پایه بلند ابعاد 10*7 سانتی متر دارد. برای شروع ماهیگیری بهتر است به خرید قلاب ارزان و همینطور برای خرید دوچرخه در ابتدا به خرید دوچرخه ارزان ترجیحا با استفاده از کد تخفیف بپردازید.

ماهیگیری

خصوصیات لنسر:

یکی دیگر از لوازم ماهیگیری مورد نیاز لنسر ماهی گیری است. قلاب معمولا به نخ متصل است و نخ هم به چوب یا همان لنسر ماهیگیری متصل است. لنسر ماهیگیری به راحتی قدرت پرتاب قلاب تا مسافت های طولانی را به ماهیگیر می دهد و باعث تسهیل در انجام این کار می شود. برای صید بهتر باید به رنگ قلاب هایی که از آنها استفاده میکنید توجه کنید، قلاب های براق ممکن است باعث فراری دادن ماهی شوند. قلاب ماهیگیری هایی وجود دارد که دارای رنگ مشکی است و باعث می شود که شما نتیجه مطلوب را به دست آورید. قلاب پایه بلند در 8 سایز مختلف موجود می باشد که شما می بایست با توجه به نوع طعمه ای که استفاده می کنید سایز آن را انتخاب کنید. از طعمه های طبیعی می توان به کرم ها، حشرات، زالو و حتی میگو اشاره کرد. شما می توانید لوازم ماهی گیری را با استفاده از کد تخفیف دیجیکالا و کد تخفیف ایسام  به صورت ارزان تر تهیه کنید.

 

نظرات کاربران برای این محصول:

نقاط قوت: خریداران این محصول به خاردار بودن، رنگ مشکی و برجستگی روی قلاب اشاره کرده اند.

نقاط ضعف: برخی از کاربران به این مورد اشاره داشته اند که نوک قلاب نسبت به پایه آن مقداری کج است.

جمع بندی نظرات کاربران: با توجه به خاردار بودن و رنگ مشکی این قلاب ها انتخاب مناسبی برای ماهی گیری با نتیجه ی بهتر می باشد.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه