لوگو تخفیف هات

خرید لوازم غذا کودک و نوزاد تا 71% تخفیف

71 درصد
0
134
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
71%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف امکان خرید انواع لوازم غذا کودک را با 71% تخفیف خواهید داشت. برای ورود به سایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
100,000
سود شما
71,000
قیمت جدید
29,000

غذا کودک و غذا نوزاد در دو ساله ی اول زندگی معمولا خوراکی هایی مانند سرلاک، شیر خشک و ... است. سه گروه از نوزادان هستند که برای رشد خود به شیر خشک نیاز دارند. گروه اول نوزادانی هستند که قدرت مکیدن سینه مادر را ندارند، گروه دوم نوزادانی هستند که در سه ماهه ی اول با تغدیه از شیر مادر رشد کافی ندارند و وزن نمی گیرند و گروه سوم آن دسته از نوزادانی هستند که مادر شاغل دارند و برای تغذیه  خوراکی باید از شیر خشک استفاده کنند. پزشکان برای این سه گروه شیر خشک تجویز می کنند که در رشد و تغذیه کودکان اختلال ایجاد نشود. شیر خشک که به عنوان غذا کودک و غذا نوزاد مورد استفاده قرار میگیرد باید با شیشه به نوزاد یا کودک داده شود.


 

غذای کودک 1 ماهه:

یک شیشه غذا نوزاد به شکل سینه مادر طراحی شده است و خوردن محتویات داخل شیشه را برای نوزاد آسان تر می کند و این حس را برای او به وجود می آورد که سینه مادر را در دهان دارد. شیشه غذا نوزاد ظرفیت های متفاوت و سری معمولی گرد دارد. این شیشه ها دارای درجه بندی است و عملکرد ضد نفخ نیز دارد.

این شیشه ها معمولا درپوش پلاستیکی دارد که سرشیشه را از میکروب و مواد آلوده محافظت می کند. برخی از این شیشه ها دارای جریان یک قطره است که این امکان را به وجود می آورد از این محصولات از بدو تولد نوزاد بدون نگرانی برای غذا کودک استفاده کنید. همچنین دارای سوپاپ نیز می باشد. انواع لوازم غذای کودک از صندلی غذا کودک و ... با تخفیف در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا موجود میباشد. مشاهده پیشنهادها را در سایت دیجی کالا ببینید.

نظرات کاربران در مورد این محصول: 
نقاط قوت: خریداران محصول از جنس بسیار خوب و طراحی جالب سرشیشه و همچنین عملکرد ضد نفخ و خرید با کدتخفیف ایسام رضایت کامل را دارند.
نقاط ضعف: بعضی از خریداران اشاره کرده اند که سر شیشه هنگام مکیدن نوزاد دچار فرو رفتگی می شود و کودک را اذیت می کند.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر خریداران این کالا از خرید خود و کیفیت محصول رضایت کافی داشته و بیش از 10 نفر خریداران این محصولات خرید این شیشه ها را به دیگر کاربران پیشنهاد داده اند. خرید انواع لوازم غذا خوری کودک مانند صندلی غذا کودک، ظرف خوراکی کودک، خرید لباس نوزادی و ... با کدتخفیف برای مشتریان فراهم شده است.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه