لوگو تخفیف هات

تخفیف 49% فروش انواع قالی دستباف

49 درصد
0
138
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
49%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات و بدون نیاز به وارد کردن کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع فرش و قالی را تا 49% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
92,250,000
سود شما
45,202,500
قیمت جدید
47,047,500

 

فرش دستبافت یکی از زیباترین محصولات ایرانی در سایت ها است که بسیار مشابه طرح قالی است. این فرش های زیبا و جذاب هنر بافنده های خوش سلیقه ی هموطنانمان است. این فرش ها که طرح قالی است با زمینه ی پر نقش و نگار و خود علاوه بر اینکه میتواند نظر علاقمندان را جلب کند به خانه جذابیتی بسیار خاص میبخشد. زمینه ی این محصول که مانند طرح قالی است و بی شباهت به گلیم در رنگبندی های مختلف و  با نقش های رنگارنگ و ظریف پوشانده شده است. خرید قالی های مناسب آشپزخانه در دکوراسیون آشپزخانه تاثیر زیادی دارد.


 

 

بافت فرش و قالیچه:

افرادی که به فرش و یا گلیم طرح قالی و فرش های دستبافت علاقه دارند این محصولات انتخاب مناسبی میتواند برای آن ها باشد. نقش های بسیار ظریف و سنتی و رنگین روی این محصول که مشابه طرح قالی و یا گلیم است به خوبی و بسیار درست اجرا شده است. در قسمت های تیره این محصولات با رنگ های روشن نیز کار شده است و به جذابیت آنها  افزوده است. این محصولات را میتوانید در مکان های مختلف استفاده کنید.  ارتفاع پرز فرش های دستبافت چیزی در حدود 1 سانتی متر است و جنس آنها از پشم است. از مزایای عالی این محصولات این است که همه ی رنگرزی این فرش ها با استفاده از رنگ های گیاهی انجام شده است که این محصولات  را به انتخابی ایده آل تبدیل کرده است.

برای انجام چله کشی و پود این محصولات بسیار جذاب هم از جنس نخ استفاده شده است. این محصولات شادابی بسیار خاصی دارند که خانه را جذاب تر میکند.قیمت قالی های دستبافت در کنار تلاش و زحمتی که برایش کشیده شده و همچنین در کنار کیفیت آن بسیار ناچیز است. با برسی قیمت قالی در سایت ها و فروشگاه های دیگر و همچنین با بررسی قیمت قالی در سایت های مختلف میتوانید به مناسب بودن قیمت قالی پی ببرید. علاوه بر محصولات ذکر شده گلیم های سنتی و مدرن بسیاری را میتوانید سایت باسلام و با کد هدیه ایسام و ... خریداری کنید. گلیم هایی که رنگبندی بسیار جذابی دارند و میتوانید با توجه به رنگ وسایل منزل خود این محصول را تهیه کنید.

 

نظرات کابران در مورد محصول:

نقاط قوت: هنر دست ایرانی، ظرافت بسیار بالا، نقش های اصیل ایرانی.
نقاط ضعف: گران بودن فرش های دستبافت.
جمع بندی نظرات کاربران: 49% از کاربران از خرید بدون کدتخفیف فرش های دستبافت رضایت کامل داشته اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه