لوگو تخفیف هات

تخفیف 69% خرید اسپیکر

69 درصد
0
599
4.2
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
69%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" انواع اسپیکر را از دیجی کالا با 69% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
1,600,000
سود شما
1,100,000
قیمت جدید
500,000

خصوصیات خرید اسپیکر:
 

افرادی به گوش دادن موسیقی علاقه ی زیادی دارند، کیفیت صدا نیز برایشان بسیار پر اهمیت می باشد. خرید اسپیکر بلوتوث و یا اسپیکر ایستاده برای داشتن کیفیت صدایی بهتر پیشنهاد می شود. با خرید اسپیکر بلوتوث این امکان برای افراد به وجود می آید تا از طریق بلوتوث گوشی موبایل و یا تبلت، لپ تاپ و دیگر وسایلی که امکان اتصال با بلوتوث را دارند به اسپیکر وصل شوند. با اتصال این دستگاه ها به اسپیکر و یا همان بلندگو صدا از طریق اسپیکر با کفیت بهتر و صدای بلندتری پخش می شود.

 

کاربرد باند و اسپیکر ایستاده:

خرید باند و یا خرید اسپیکر ایستاده برای زمانی توصیه می شود که صدای به پخش صدای بلندتری نیاز داریم. معمولا برای جشن ها، مهمانی ها، مراسم عزاداری و یا برگزاری هیئت ها به پخش صدای بلندتری نیاز است. با خرید باند این نیاز برطرف می شود و صدای بلندتری در فضا پخش می شود. قیمت اسپیکر و باند در فروشگاه های اینترنتی دارای کدتخفیف ایسام ویژه می باشد. کاربران بدون نیاز به کد تخفیف می توانند خرید باند و اسپیکر را تنها از طریق سایت تخفیف هات با تخفیف ویژه انجام دهند.

 

خرید اسپیکر


 

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: کیفیت پخش صدا، کیفیت ساخت، باتری کارآمد، وزن مناسب، جنس بدنه ی قابل قبول، قیمت اسپیکر،سایز بسیار خوب، اتصال عالی و ظاهر مناسب و تخفیف لوازم برقی سایت های اینترنتی از ویژگی های مثبت محصول است.

 

نقاط ضعف: کیفیت خشک صدا، نداشتن برند و مارک مشخص و افت کیفیت صدا در ولوم بالا از ویژگی های منفی محصول است.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بیش از 10 نفر از افرادی که این محصول را خریداری کرده اند، خرید این نوع محصولات و همچنین تلویزیون سامسونگ را به دیگر کاربران نیز پیشنهاد کرده اند. قیمت اسپیکر نیز در فروشگاه اینترنتی دارای تخفیف ویژه می باشد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه