لوگو تخفیف هات

تخفیف 58% خرید انواع مدل پردهای جدید پذیرایی ساده

58 درصد
0
182
5
اشتراک گذاری
تخفیف 58% خرید انواع مدل پردهای جدید پذیرایی ساده
58%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات بدون نیاز به کد تخفیف و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع پرده های جدید را تا 58% تخفیف از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
619,000
سود شما
360,000
قیمت جدید
259,000

 

پرده اتاق پذیرایی یکی از مواردی است که ضمن سادگی آن ها به علت استفاده از پارچه ی کم در این محصول میتواند به زیبایی اتاق پذیرایی و دکوراسیون منزل بسیار کمک کند. انتخاب رنگ پرده اتاق پذیرایی بسیار مهم است. اگر رنگ پرده اتاق پذیرایی صحیح انتخاب نشود باعث از دست دادن جلوه ی اتاق پذیرایی میشود. رنگ و مدل و حالت پرده اتاق پذیرایی اگر با بقیه ی وسایل اتاق ست باشد باعث زیباتر و شیک تر شدن اتاق میشود. رنگ پرده اتاق پذیرایی را میتوانید به گونه ای انتخاب کنید که یک درجه روشن تر و یا یک درجه تیره تر از مبل ها و وسایل اتاق باشد و حتی میتوانید هم رنگ وسایل انتخاب کنید. معمولا رنگ مدل پردهای جدید پذیرایی ساده موجود در بازار مشکی و کرمی است اما میتوانید با کمی جستجو پرده های رنگی نیز پیدا کنید.

 

مدل پرد های جدید پذیرایی ساده میتواند به زیبایی اتاق پذیرایی منزل شما کمک بسیاری بکند. مدل پردهای جدید پذیرایی ساده مدل هایی هستند که با بسیاری از وسایل میتوان آن ها را ست کرد و با اکثر وسایل هم خوانی دارند. البته برای خرید پرده با کدتخفیف باید دقت داشت که برای کدام قسمت منزل قرار است خریده شود. مدل پردهای جدید پذیرایی ساده که برای قسمت پذیرایی خریداری میشود باید جنس آن به گونه ای باشد که درجه و حرارت و مقدار نور عبوری از آن را کنترل کند. اگر جنس مدل پردهای جدید پذیرایی ساده ای که انتخاب میکنید از کتان باشد موارد ذکر شده راحت تر انجام میگیرد.

 

انواع مدل پرده های جدید سال:

انواع پرده

 

انواع پرده بسیار زیاد است که شما میتوانید برای منزل خود با توجه به وسایل یکی از این انواع پرده را انتخاب کنید. انواع پرده که مدل پردهای جدید پذیرایی ساده دارند نیز نوع های مختلفی دارند. یکی از سایت هایی که مدل پردهای جدید پذیرایی ساده بسیار زیادی و انواع پرده های دیگر را دارد سایت های مختلف است. انواع پرده در این سایت موجود است که پرده جدید کیفیت بسیار بالایی دارد و  جز آن مدل پردهای جدید پذیرایی ساده که باعث جلوه بخشیدن به اتاق میشود است.

 

 

این پرده جدید در چند رنگ بندی مختلف است که با توجه به وسایل منزل خود میتوانید رنگ آن را انتخاب کنید. جنس این پرده جدید از نخ پلی استر است. شاید بتوان گفت یکی از معایب این پرده پذیرایی جدید این است که قابلیت شستشو ندارد و نمیتوان این پرده پذیرایی جدید را شست. البته جنس این پذیرایی جدید به گونه ای است که سریع کثیف نمیشود. این پرده پذیرایی جدید را میتوانید با قیمت مناسب از سایت های مختلف تهیه کنید. پرده برای آشپزخانه مدرن سبک خاصی دارد که زیبایی منزل را چندبرابر می کند.

 

نظرات کاربران در مورد این پرده پذیرایی جدید: 

نظرات مثبت: زیبایی خاص. نصب راحت. قیمت مناسب. کیفیت عالی.

 

نظرات منفی: این محصول نظرات منفی ندارد.

 

جمع بندی نظرات در باره این پرده پذیرایی جدید: این محصول ارزش خرید کردن با کدتخفیف ایسام  و فروشگاه باسلام را دارد. 

 

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه