لوگو تخفیف هات

فروش دوچرخه کودک با 43% تخفیف

43 درصد
0
87
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
43%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" دوچرخه کودک را از دیجی کالا تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
14,050,000
سود شما
6,041,500
قیمت جدید
8,008,500

خصوصیات دوچرخه بچه گانه:
 

دوچرخه یک نوع وسیله ی نقلیه به حساب میاید که هیچ گونه سوختی استفاده نمی کند. این وسیله ی نقلیه از نوع پدالی است و با نیروی انسانی حرکت می کند. این وسیله از پنج جز اصلی تهیه شده است که شامل موارد زیر است:

- سیستم انتقال قدرت

- سیستم برق رسانی

- سیستم هدایت و ترمز

- بدنه یا اسکلت دوچرخه

- چرخ های دوچرخه

دوچرخه کودک نیز همه ی بخش های نام برده شده را دارا است. معمولا برای دوچرخه کودک از کمکی نیز استفاده می شود. کمکی ها معمولا تا زمانی که کودک کاملا دوچرخه سواری را آموزش ببیند بر روی چرخ های دوچرخه وصل هستند. قیمت دوچرخه بچه گانه در فروشگاه های اینترنتی دارای تخفیف های ویژه است. افرادی که می خواهند خرید دوچرخه کودک را انجام می دهند می توانند قیمت دوچرخه کودک و سایر ویژگی ها را در بعضی سایت ها بررسی کنند. خرید دوچرخه از این وب سایت به صورت آنلاین امکان پذیر است و در محل مورد نظر و انتخابی به دست مشتری می رسد.

تخفیف خرید دوچرخه و انواع دوچرخه برقی و خرید دمبل قابل تنظیم را در فروشگاه باسلام و ایسام و ... دارای کدتخفیف های ویژه است و خرید دوچرخه بچه گانه به صورت آنلاین از این فروشگاه ها امکان پذیر است.

 


 

 


 

 

نظرات کاربران در مورد خرید دوچرخه:

نقاط قوت: مناسب بودن قیمت دوچرخه کودک و تخفیف های ویژه، بالا بودن کیفیت مواد به کار رفته در ساخت دوچرخه، کیفیت خوب قطعات استفاده شده، سهولت در استفاده از ویژگی های مثبت دوچرخه های موجود در فروشگاه های اینترنتی است.

نقاط ضعف: برخی از کاربران فروشگاههای  اینترنتی به بالا بودن قیمت دوچرخه بچه اشاره کرده اند و این مورد را جزو ویژگی های منفی برای این نوع محصولات ثبت کرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: کاربرانی که خرید دوچرخه را به صورت آنلاین انجام داده اند از قیمت های محصولات بسیار راضی بوده اند. کد تخفیف دیجی کالا برای خرید محصولات نیاز نیست و تنها با کلیک بر روی دکمه خرید کنید این کالا ها با تخفیف های ویژه قابل تهیه است.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه