لوگو تخفیف هات

تخفیف 55% خرید دوربین مدار بسته

55 درصد
0
195
5
اشتراک گذاری
تخفیف 55% خرید دوربین مدار بسته
55%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما می توانید از طریق وب سایت تخفیف هات و با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" دوربین مدار بسته را از دیجی کالا از با 55% تخفیف تهیه کنید.

قیمت قدیم
3,500,000
سود شما
1,925,000
قیمت جدید
1,575,000

 

خصوصیات انواع دوربین های مدار بسته: 
 

خرید دوربین مدار بسته معمولا برای نظارت بر اماکن داخلی و خارجی صورت می گیرد. دوربین های مدار بسته با توجه به شرایط محیط انواع مختلفی دارند. این دوربین ها شامل دوربین های ویدئویی و دوربین های دیجیتالی هستند.

 

در هنگام خرید دوربین مدار بسته به انواع لنزهای دوربین مداربسته توجه کنید. انواع این لنز ها شامل موارد زیر است:

 

- لنزهای fix
- لنزهای fix صنعتی
- لنزهای fix mini camera
- لنزهای varifocal
- لنزهای motorize
ساختار اصلی دوربین مداربسته شامل بدنه دوربین، بخش های الکتریکی دوربین مانند (سنسور، بورد اصلی، کانکتور و بورد تغذیه) و لنز دوربین است. دوربین های مدار بسته از نظر شکل ظاهری و نوع کاربرد نام گذاری می شوند. این دسته بندی شامل موارد زیر است:
- دوربین مدار بسته دام
- دوربین مدار بسته باکس
- دوربین مدار بسته بولت
- دوربین مدار بسته اسپید دام
- دوربین مدار بسته حرارتی

 


 

نصب دوربین مدار بسته:

نصب دوربین مدار بسته توسط متخصصین و افرادی که این کار را به صورت حرفه ای انجام می دهند انجام می شود. قیمت دوربین مدار بسته در هنگام خرید دوربین مدار بسته بدون قیمت نصب محاصبه می شود. قیمت نصب دوربین مدار بسته با توجه به مشخصات و تعداد متفاوت است. بعضی از دوربین های مدار بسته قیمت بالایی دارند به حدی که با مبلغی که برای خرید لپ تاپ پرداخت می کنید برابری می کند. به همین دلیل برای خرید دوربین های مداربسته می توانید از کدتخفیف های موجود در سایت دیجی کالا و سایت باسلام و ایسام دریافت نمایید.
نظرات کاربران در مورد خرید دوربین مدار بسته:
نقاط قوت: نصب و کاربری آسان، کارایی و عملکرد بالا، امکانات و قابلیت های خوب، کیفیت ساخت خوب از ویژگی های مثبت خرید دوربین مدار بسته است که کاربران به آن اشاره کرده اند.
نقاط ضعف: قطع و وصلی زیاد، ریست شدن در هنگام حرکت دادن دوربین و سرورهای شلوغ از ویژگی های منفی خرید دوربین مدار بسته است.
جمع بندی نظرات کاربران: اکثر کاربران از قیمت دوربین مدار بسته در این فروشگاه اینترنتی رضایت داشته اند و خرید آنلاین دوربین مداربسته با تخفیف های ویژه را به دیگران پیشنهاد کرده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه