لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
خرید لوازم کامیون و کامیونت با 15% تخفیف
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
63
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
15%
منقضی
فروشنده: ایسام
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید خرید انواع لوازم کامیون و کامیونت را با تخفیف هایی ویژه از سایت ایسام خریداری کنید.

قیمت قدیم
15,000,000
سود شما
2,250,000
قیمت جدید
12,750,000

خصوصیات وسایل کامیونت:
 

امروزه کامیونت یکی از وسایل نقلیه ای محسوب میشود که بسیار پر طرفدار است. کامیونت ها در مارک های مختلفی هستند که قیمت کامیونت ها در مارک های مختلف متفاوت است و اندکی با قیمت کامیون نیز تفاوت دارد. کامیونت جک یکی از مارک های کامیونت میباشد البته ماشین کامیون و ماشین کامیونت مارک های مختلفی دارد که با سرچی در اینترنت میتوانید ان ها را بشناسید. نگهداری از ماشین کامیون و کامیونت کار چندان سختی نیست تنها کمی احتیاط میخواهد اما با بی احتیاطی ممکن است قیمت کامیونت و قیمت کامیون شما بالا برود و مجبور باشید برای ان بسیار خرج های زیادی بکنید. اما اگر ماشین کامیون شما یا ماشین کامیونت شما وسیله ای نیاز داشت و در بازار قیمت بالایی داشت به راحتی میتوانید به سایت های اینترنتی مراجعه کنید و از این سایت خریداری کنید چرا که محصولات این سایت بسیار مناسب و به صرفه هستند و در عین مناسب بودن نیز کیفیت بالایی دارند که تا مدت زیادی محصول برای شما کار میکند و اینگونه هزینه ها قیمت کامیونت و قیمت کامیون خود مانند استفاده از کد تخفیف سایت یخچال برای خرید یخچال کاهش دهید.

 

یکی از محصولاتی که در سایت ها با قیمت بسیار مناسب موجود میابشد فیلتر هوا کامیونت مناسب برای ایسوزو میباشد. البته شما میتوانید برای کامیونت جک و مارک ها و برندهای دیگر نیز از سایت های محصول تهیه فرمایید. این فیلتر هوا تا 7 روز تضمین بازگشت کالا دارد و در صورت کارآمد نبودن میتوانید آن را بازگردانید. این محصول کیفیت بالایی دارد و 15% مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند از کیفیت و کارایی این محصول رضایت داشته اند. یکی از مزایای این محصول این است که برند این فیلتر هوا از بهترین و برترین برندهای فیلتر در ایران است. تمامی مشخصات این محصول را میتوانید مطالعه و بررسی کنید و سپس ان را از سایت مخصوص سفارش دهید. در سایت هایی مانند دیجی کالا با کدتخفیف دیجی کالا و کد تخفیف سایت ایسام قیلتر گازویئل و... را نیز میتوانید تهیه کنید. قیمت کامیونت و قیمت کامیون را میتوانید با کدتخفیف بررسی کرده و پس از بررسی و با قیمت هایی مناسب برای ماشین کامیون و کامیونت خود خرید کنید.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه