لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
فروش ماشین بصورت فوری، شرایطی و اقساطی
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
73
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
منقضی
فروشنده: ایسام
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید ماشین را از سایت ایسام با 51% تخفیف ویژه انجام دهید.

 

خصوصیات خرید ماشین : 
 

انواع ماشین های سبک در سایت های مختلف که پرتال جامع خوردو کشور است خرید و فروش می شود. در این سایت فروش ماشین می توانید اطلاعات مربوط به خودرو ها مانند کارخانه سازنده, سبک خودرو و کشور سازنده را به دست آورید و بر اساس این ویژگی های کلی برند ماشین مورد نیاز خود را انتخاب کنید. قیمت ها برای خرید ماشین در این سامانه به روز است و انواع ویژگی برند ها و مدل های ایرانی و خارجی خودرو مانند ایران خودرو، ایسوزو، ام جی، آلفا رمئو، آکورا، آستون مارتین، ب ام و، بوگاتی، پژو، پارس خودرو، تسلا، پورشه، تویوتا، سایپا، اشکودا، اوپل، اینفینیتی، بایک، بنتلی، تسلا، جگوار، رنو، زامیاد، ریگان خودرو، زاگرس خودرو، سانگ یانگ، شورولت، سوزوکی، بنز، کرمان خودرو، هامر و ... را می توانید مورد بررسی قرار دهید. سبک خودرو ها در این سامانه شامل تجاری، بدون صندوق، استیشن واگن، دو در، سقف تاشو، شاسی بلند، صندوق دار، وانت و ون است.

 


 

 


 


 

در این سایت های اینترنتی فروش ماشین از کشور های آلمان، آمریکا، اسپانیا، انگلیس، ایتالیا، ایران، چک، چین، ژاپن، سوئد، فرانسه و کره وجود دارد. فروش ماشین شامل ماشین های صفر و کارکرده است. همچنین شما می توانید ماشین مورد نیازخود را بر اساس سبک خودرو، رنگ ماشین، نوع سوخت و ... انتخاب کنید  و تمامی نتایج را در سایت ببینید. سایت های مختلف فروش ماشین برای شما این امکان را فراهم می کند که ماشین صفر یا کار کرده خود را قیمت گذاری کنید و خرید و فروش ماشین خود را انجام دهید.

 

همچنین قیمت ماشین در این سامانه می تواند بین طرفین معامله یعنی فروشنده و خریدار ماشین به صورت توافقی باشد و نسبت به قیمت تعیین شده برای خریدار تخفیف در نظر گرفته شده باشد. فروش ماشین اقساطی، فروش فوری و شرایطی نیز در این سامانه با توافق طرفین معامله امکان پذیر است. خرید دوچرخه آنلاین با این شرایط از سایت های معتبری مانند فروشگاه با سلام و ...بسیار مفید خواهد بود.

 

نظرات کاربران: 
 

نقاط قوت: امکان مقایسه ی قیمت ماشین ها و ویژگی های آن ها.

نقاط ضعف: بالا بودن قیمت خودرو.
 

جمع بندی نظرات کاربران: حدودا 51% از کاربران از این وب سایت با کدتخفیف های ویژه رضایت دارند.

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه