لوگو تخفیف هات

کالاهای تخفیف دار
تا 46% تخفیف دیجی کالا ویژه لوازم ماه محرم و اربعین
این تخفیف در حال حاضر معتبر نیست
0
126
0
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
46%
منقضی
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات با کلیک بر روی "خرید کنید" میتوانید انواع لوازم مخصوص ماه محرم و اربعین را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با 46% تخفیف خریداری کنید.

قیمت قدیم
12,000
سود شما
11,900
قیمت جدید
100

فروشگاه اینترنتی دیجی کالا:

انواع لوازم ویژه ماه محرم و لباس و مانتو مشکی برای ایام محرم را می توانید از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا و با تخفیف ویژه تهیه کنید.

 

خصوصیات لوازم ویژه ماه محرم و اربعین:

یکی از ایام مذهبی فوق العاده مهم که در ایران بسیار مورد احترام است و از اهمیت بالایی برخوردار است دو ماه محرم و صفر می باشد. این دو ماه برای شیعیان بسیار مقدس است. در ایام محرم مسلمانان شیعه برای گرامی داشت امام حسین علیه¬ السلام هیئت می گیرند و عزاداری می کنند. وسایلی که در این ماه بسیار مورد استفاده ی مسلمانان شیعه است شامل تی شرت مشکی، لباس مشکی، مانتو مشکی، بلوز سیاه، ملزومات دعا شامل زیارت عاشورا و ...، شال و روسری مشکی، لوازم برقی و باتری، ظروف و لوازم یکبار مصرف، لوازم پخت و پز، سماور و گاز تک شعله، تجهیزات صوتی هیئتی، خواروبار، انواع مواد شوینده و ... می باشند.

 

در ماه محرم و معمولا در ده شب اول این ماه هیئت هایی برگزار می شود که در این هیئت ها دعای زیارت عاشورا و دیگر دعا ها را می خوانند، سینه زنی می کنند و در نهایت پس از عزاداری معمولا از عزادارن حسینی با شام پذیرایی می شود. این ایام در میان ایرانیان دارای اهمیت بسیار بالایی است و به علت احترامی که برای این ایام قائل هستند معمولا لباس و مانتو مشکی بر تن دارند. برای خرید مانتو و لباس های مشکی برای این ایام دیجی کالا این نوع پوشاک را با تخفیف های ویژه به فروش می رساند و کاربران بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا می توانند محصولات مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف ویژه تهیه کنند. در این ایام که خواندن دعای زیارت عاشورا بسیار دارای اهمیت است کتاب های دعا بسیار در هیئت ها و مساجد و روضه های خانگی پرکاربرد است که از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به صورت آنلاین قابل تهیه است.

 

دیجی کالا


 

 

 

در ماه محرم آقایان لباس های رنگ تیره و معمولا مشکی بر تن دارند و خانم ها معمولا از مانتو های مشکی استفاده می کنند. مانتو و لباس مشکی در ایام ماه محرم بسیار پر فروش است. تی شرت، انواع لباس، مانتو، بلوز، شال، مقنعه، روسری و ... که از پوشاک پر استفاده در ماه محرم می باشد درفروشگاه اینترنتی دیجی کالا با فروش ویژه و تخفیف های ویژه به کاربران عرضه می شود. از دیگر لوازم پر فروش در ایام ماه محرم ملزومات دعا خوانی مانند زیارت عاشورا و ... است که در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا موجود است و کاربران می توانند این محصولات را به صورت آنلاین سفارش دهند و همچنین با تخفیف های ویژه ای محصولات را تهیه کنند.

 

در ماه محرم که هیئت ها و تکیه های زیادی در سراسر ایران بر پا است لوازم برقی و باتری مانند لامپ، بلندگو، میکروفون، باند و ... نیز بسیار مورد استفاده ی هیئت داران است که بیشتر برای نوحه خوانی و دسته های عزاداری کاربرد دارند. محصولات نام برده شده به صورت ویژه در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به فروش می رساند و دارای درصد های تخفیف باور نکردنی هستند که کاربران بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا این اقلام را می توانند به صورت آنلاین تهیه کنند. تجهیزات صوتی نیز جز همان لوازم برقی محسوب می شود که خریداران می توانند با تخفیف های ویژه از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا به مناسب ایام محرم و فروش ویژه این ایام تهیه کنند. برای تهیه ی نذری ماه محرم لوازم پخت و پز مانند گاز تک شعله، سماور و ... بسیار پر کاربرد است که همه ی این محصولات در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در دسترس است و کاربران با توجه به نیاز خود می توانند این محصولات را خریداری کنند و در محل مورد نظر خود تحویل بگیرند.

 

برای پخت غذای نذری علاوه بر لوازم پخت و پز مانند گاز تک شعله و سماور نیاز به مواد غذایی نیز می باشد. فروشگاه اینترنتی دیجی کالا این امکان را فراهم آورده است که انواع خوار و بار مورد نیاز با قیمت های مناسب و ارزان به صورت آنلاین از این فروشگاه خریداری شود. معمولا بیشترین غذای نذری که در ماه محرم تهیه می شود خورشت قیمه است که برای پخت این غذا لپه از دسته ی حبوبات نیاز است که در این فروشگاه اینترنتی با قیمت بسیار مناسب عرضه می شود. برای خرید با تخفیف هیچ یک از حصولات در دسته بندی فروش ویژه ماه محرم نیاز به کد تخفیف دیجی کالا نمی باشد. از دیگز لوازمی که در ایام ماه محرم بسیار خریداری می شود و مورد نیاز است ظروف یک بار مصرف است که برای چای نذری و غذای نذری کاربرد دارد و معمولا در همه ی تکیه های کشور از این ظروف استفاده می شود که این محصولات نیز در دیجی کالا قابل تهیه است.

 

امر نظافت یکی از مهمترین امور است که همیشه باید در اولویت باشد. برای نظافت در ماه محرم نیز لوازم شوینده بسیار کارایی دارد که لازم است خریداری شوند. در دیجی کالا این محصولات به صورت ویژه برای ماه محرم به فروش می رسد. پس همه ی محصولات و کالا ها اعم از لباس و مانتو، کتاب دعای زیارت عاشورا، لوازم پخت وپز، لوازم یک بار مصرف، مواد شوینده و لوازم نظافت، لوازم صوتی هیئتی و ... که برای ایام محرم مورد استفاده است از فروشگاه اینترنتی دیجی کالا با تخفیف های ویژه و بدون نیاز به کد تخفیف دیجی کالا قابل تهیه است.

 

ارسال نظرات
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه