لوگو تخفیف هات

خرید چوب لباسی تا 73% تخفیف

73 درصد
0
119
5
اشتراک گذاری
خرید چوب لباسی تا 73% تخفیف
73%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع چوب لباسی را از سایت دیجی کالا با 73% تخفیف ویژه انجام دهید.

قیمت قدیم
250,000
سود شما
182,570
قیمت جدید
67,430

خصوصیات چوب لباسی:

انواع رخت آویز لباس ریتون مدل های مختلف در دیجی کالا با گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا با کدتخفیف ویژه به فروش می رسد. جنس بدنه چوب لباسی ها معمولا از جنس چوب است و دارای رنگ های مختلفی می باشند. این محصولات برای دکوراسیون داخلی طراحی شده است و می توان در اتاق ها به عنوان آویز لباس و در آشپزخانه و سرویس ها به عنوان آویز حوله از آن ها استفاده کرد. رخت آویز لباس دارای آویزهای کوچک فلزی است که بر روی قطعه ی چوبی قرار دارد،این آویز های کوچک فلزی زیبایی خاصی را برای چوب لباسی به وجود آورده است. ابعاد این هر جالباسی با توجه به سایز آن متفاوت است.

این محصولات از متریالی ساخته شده است که کیفیت بسیار بالایی دارد. انواع جالباسی را می توانید در فروشگاه های اینترنتی مشاهده کنید و سایر ویژگی های جالباسی را با یگدیگر مقایسه کنید. انواع جاکفشی جدید و جالباسی های مدرن با کد های تخفیف دیجی کالا و کدتخفیف ایسام فراهم شده است. خرید لباس بچگانه در اکثر مواقع با جالباسی همراه است و این باعث می شود در خرید جا لباسی صرفه جویی شود.

 

نظرات کاربران در مورد محصول: 

نقاط قوت این محصول: خریداران رخت آویز لباس اشاره کرده اند که این محصولات در عین سادگی زیبایی خاصی دارند و دارای کیفیت عالی و دوام بالایی هستند.

نقاط ضعف این محصول: هیچ یک از خریداران کالا به نقاط ضعف محصول اشاره نکرده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: تقریبا 73% خریداران این رخت آویزها از خرید خود به طور کلی رضایت داشته اند و خرید این محصولات را از دیجی کالا به دیگران پیشنهاد کرده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه