لوگو تخفیف هات

خرید انواع جاکفشی جدید تا 56% تخفیف

56 درصد
0
92
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
56%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع جاکفشی را تا 56% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
4,500,000
سود شما
2,510,000
قیمت جدید
1,990,000

خصوصیات جاکفشی جدید:

مدل جا کفشی پلاستیکی مدت هاست که دیگر در بازار طرفداری ندارد و همچنین این مدل از جاکفشی ها زیبایی و ظرافت نداشتند و در مکان هایی مثل اپارتمان و مکان عمومی امنیت برای کفش ها نبود. امروزه مدل جاکفشی جدید در بازار زیاد آمده است. مدل جاکفشی هایی که بسیار مناسب و زیبا هستند. مثل مدل جاکفشی دیواری و یا کمد جاکفشی که هم جادار و مناسب هستند و هم از زیبایی برخوردارند و شیک هستند در عین حال هم فضای زیادی را اشغال نمیکنند. این جاکفشی جدید را میتوانید هم داخل خانه بگذارید و هم پشت در خانه های اپارتمانی. کمد، جاکفشی و جالباسی، جاکفشی دیواری، و مدل جاکفشی های جدید در سایت های مختلف موجود میباشند. جا کفشی باید به گونه ای باشد که تمام کشف های ورزشی و کتونی ادیداس و ... در آن جا بگیرد.

قیمت جاکفشی ها و وسایل چوبی موجود در فروشگاه باسلام با قیمت جاکفشی موجود در بازاراندکی متفاوت است که با 56% تخفیف ویژه برای مشتریان فراهم شده است. یکی از این جاکفشی های جدید جاکفشی طبقه ای است  که علاوه بر  کد تخفیف بسیار عالی آن دارای کیفیت استثنایی نیز میباشد. این جا کفشی بسیار زیبا فضای زیادی را در محیط اشغال نمیکند ولی دارای فضای داخلی بسیاری است. رنگ این محصول قهوه ای تیره میباشد که به هر محیطی تقریبا می آید. این محصول دارای گارانتی اصلت و سلامت فیزیکی کالا است که میتوانید مطمئن شوید کالا اصل و سالم است. جاکفشی جدیدتر از این نمونه نیز در سایت های مختلف موجود میباشد که با قیمیتی بسیار مناسب میتوانید آن ها را تهیه کنید.انواع جاکفشی دیواری با کد هدیه ایسام با طرح هایی بسیار زیبا و خاص و تخفیف هایی بسیار عالی موجود میباشند این محصولات کیفیت و کارایی بالایی دارند که تا مدت ها میتوانید از ان ها استفاده کنید.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه