لوگو تخفیف هات

خرید فکس با 0% تخفیف

0 درصد
0
131
0
اشتراک گذاری
خرید فکس با 0% تخفیف
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید انواع فکس را از سایت دیجی کالا با 0% تخفیف انجام دهید.

خصوصیات فکس: 

فکس یا نمابر تکنولوژی است جهت انتقال اسناد از طریق خط تلفن و یا امواج رادیویی و تولید مجدد آن در مقصد. دستگاه های فکس وظیفه اسکن اسناد و انتقال آن ها از طریق خط تلفن به دستگاه فکس دیگر را به عهده دارند. دستگاه های نمابر به خاطر هزینه ارزان، قابلیت اطمینان بالا، سرعت و سهولت کار با آن ها هنوز هم مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به اینکه فکس (دورنگار) همچنان در محیط های اداری به عنوان یک ابزار ارتباطی و تبادل اطلاعات بکار می رود، وجود سامانه ای جهت مدیریت و ساماندهی فکس ها و نگهداری از آنها بصورت الکترونیکی جهت سهولت استفاده و صرفه جویی در هزینه ، ضروری به نظر می رسد.

فکس (نمابر) تصویری:

پروتکل ارسال اطلاعات شامل 5 فاز یا مرحله می باشد که به نامهای زیر شناخته می شوند. فاز A برای آماده سازی تماس، فاز B برای مشخصات و انتخاب تنظیمات تماس، فاز C برای ارسال تصویر، فاز D برای اطلاعات صفحات بعدی و اتمام انتقال و فاز E برای قطع تماس است. دورنگار، نمابر و پست تصویری از دیگر نام های این سرویس است. دستگاه نمابر تصویری از یک مدرک را به دستگاه های دیگر نیز می فرستد. این دستگاه تصویر مدارک فرستاده شده توسط دستگاه های دورنگار دیگر را نیز چاپ می کند.

ماشینی که تصویر را می فرستد الگوی نقاط روشن و تاریک مدرک را به سیگنال الکتریکی تبدیل می کند این سیگنال از طریق شبکه ی تلفن به دستگاه گیرنده می رسد که سیگنال را به صورت اولیه اش بر می گرداند. بعضی از دستگاه های نمابر یک گوشی تلفن هم دارند که با آن می توان با شخصی که با دستگاه دیگر کار می کند صحبت کرد.

 

کلیک فکس:

دستگاه فکس موجود با کد تخفیف دیجیکالا دارای گارانتی 12 ماهه پویان در سایت کلیک فکس نیز موجود است. این دستگاه به رنگ سفید است و گوشی تلفن نیز دارد. از تکنولوژی چاپ کاربنی بهره مند است و حافظه نمابر 28 می باشد. از سایز کاغذ A4 پشتیبانی می کند و ظرفیت سینی کاغذ دستگاه 50 است. ADF دارد و ظرفیت تغذیه اتوماتیک ADF، 10 برگ است. سایر ویژگی های دستگاه قابلیت اسکن سریع، قابلیت نمایش شماره تماس گیرنده دارای بلندگوی دیجیتال و تعداد حافظه دفتر تلفن 100 است. سرعت مودم 14.4 kbps است.کیفیت ساخت مناسب و قابلیت استفاده ی بلندگوی دیجیتال از مزیت های محصول است. باید بدانیم دستگاهی که میخریم به اینترنت نیاز دارد یا خیر، که در این صورت برای دریافت بسته اینترنت ارزان نیز زمان لازم است. کلیک فکس نیز یک سایت ایرانی است که با توجه به ویژگی های خوب خود می تواند گزینه ایده آلی برای کسب درآمد از اینترنت باشد که کلیک فکس نام خود را از این دستگاه پرکاربرد گرفته است.

نظرات کاربران در مورد محصول:

نقاط قوت: ظاهر خوب و مواد مصرفی ارزان و استفاده از کدتخفیف از ویژگی های مثبت نمابر است که خریداران کالا به آن اشاره کرده اند.

نقاط ضعف: برخی دیگر از خریداران دستگاه دورنگار از کیفیت پایین کالا ناراضی بوده اند.

جمع بندی نظرات کاربران: 0% خریداران دستگاه دورنگار از خرید خود رضایت کامل داشته اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه