لوگو تخفیف هات

تخفیف 25% خرید هارد اکسترنال

25 درصد
0
515
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
25%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

از طریق سایت تخفیف هات تا 25% تخفیف جهت خرید هارد اکسترنال بهره‌مند شوید. برای مشاهده و خرید هارد‌های اکسترنال در وبسایت دیجی کالا بر روی "خرید کنید" کلیک نمایید.

قیمت قدیم
2,500,000
سود شما
632,000
قیمت جدید
1,868,000

خرید هارد اکسترنال:
 

هاردکامپیوتر،درکلیه کامپیوترها وجود دارند و یکی از قطعات اصلی هرکامپیوتر است و در درون کامیپوتر نصب می شود. هارد کامپیوتر بزرگترین حافظه جانبی موجود در دستگاه محسوب می شود که وظیفه اصلی آن حفظ ونگهداری دائمی اطلاعات می باشد.هارد اکسترنال همان هارد کامپیوتر ولب تاپ است که درخارج از دستگاه مورد استفاده قرار می گیرد و از نظر شکل ظاهری ونوع کابل متصل کننده با هارد کامپیوتر تفاوت دارند.هارد اکسترنال،شامل یک دیسک داخلی برای ذخیره‌سازی اطلاعات و یک جعبه و درگاه USB می باشد.هارد اکسترنال،قابلیت اتصال به کابل USB کامپیوتربه صورت مستقیم وبدون نیاز به آداپتور داده ها به هارد دیسک اکسترنال منتقل می شوند.خرید هارداکسترنال،به دلیل قابلیت حمل آسان و ظرفیت بالای حافظه جهت نگهداری فایل‌های حجیم محبوبیت بالایی در میان کاربران دارد؛ از این رو شما می توانید با کد تخفیف دیجی کالا جهت خرید هارد اکسترنال، از تخفیف ویژه این محصول استفاده کنید.

 


 

 

خرید هارد اکسترنال با کد تخفیف دیجی کالا: 
 

 

یکی از مشکلات احتمالی هارد کامپیوتر این است که اگر هارد،بسوزد یا کامپیوتر سرقت شود تمامی اطلاعات از دست می رود وهمیشه هم امکان بازیابی اطلاعات وجود ندارد؛ پس در این صورت با خرید هارد اکسترنال در کنارحافظه ی اصلی کامپیوتر به عنوان پشتیبان گیری از اطلاعات مهم و داشتن حجم بیشتر برای ذخیره سازی اطلاعات بسیار الزامی است.قیمت هارداکسترنال،بستگی به عواملی از جمله شرکت سازنده ،مقدار حافظه دارد. قیمت هارد اکسترنال SSD که اغلب برای لپ تاب و تبلت قابل استفاده هستند،بسیارگران تر از انواع هارد اکسترنال هستند ولی در عوض سبکتر هستند و سرعت و امنیت بسیار بالاتری دارند. همچنین فاکتورهایی مانند ضد ضربه وضد شوک بودن ومیزان مقاومت دربرابر آب بر قیمت هارد اکسترنال تاثیر دارد.شما میتوانید با کد تخفیف دیجی کالا ازطریق سایت تخفیف هات تا 25%،از تخفیف هارد اکسترنال از فروشگاه دیجی کالا موبایل بهره مند شوید.

 

قیمت هارد اکسترنال با کد تخفیف:

 

یکی از موارد استفاده هارد اکسترنال،برای پشتیبان گیری از اطلاعات حیاتی و حجیم است ولی در صورتی که حجم اطلاعات شما زیاد نیست می توانید جهت حفظ و ذخیره اطلاعاتتان از فلش مموری استفاده نمایید.هارد های اکسترنال،در مقایسه با فلش مموری حجم بالاتر و وزن بیشتری دارد. در ظرفیت‌های یکسان تقریبا قیمت خرید هارد اکسترنال با یک فلش مموری فرق چندانی ندارد بنابراین خرید هارد اکسترنال برای فایل های حجیم تر در مقایسه با فلش مموری،مقرون به صرفه ترمی باشد.جهت خرید هارد اکسترنال با استفاده از کد تخفیف،می توانید از تخفیف ویژه انواع هارد اکسترنال استفاده نمایید. علاوه بر کد تخفیف دی جی کالا، کد تخفیف رایگان ایسام را نیز می توانید برای خرید محصولات مختلف از تخفیف هات دریافت نمایید.

 

نظرات کاربران در مورد محصول:

 

نقاط قوت: بسیاری از کاربران از راحتی،حمل آسان،طرفیت بالا و قیمت هارد اکسترنال با کد تخفیف دیجیکالا،رضایت داشته اند.

 

نقاط ضعف: برخی کاربران افزایش دما در بعضی از مدل های هارد اکسترنال و ابعاد و وزن بالا نسبت به فلش مموری، را به عنوان نقطه ضعف آن مطرح کردند.

 

جمع بندی نظرات کاربران: بسیاری ازکاربران از قیمت هارد اکسترنال،با کد تخفیف، سرعت و کیفیت و تنوع محصولات رضایت کافی داشته اند و خرید هارد اکسترنال با تخفیف 25%را به سایر کاربران،به خصوص افرادی که به دنبال خرید هوشمندانه می باشند ،پیشنهاد داده اند. کاربران از تخفیف لپ تاپ نیز بسیار راضی بوده اند.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه