لوگو تخفیف هات

خرید انواع بخاری برقی تا 51% تخفیف

51 درصد
0
170
5
اشتراک گذاری
راهکار تخفیف کالا
51%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک برروی دکمه "خرید کنید" میتوانید انواع بخاری برقی را تا 51% تخفیف از سایت دیجی کالا خریداری کنید.

قیمت قدیم
6,000,000
سود شما
3,060,000
قیمت جدید
2,940,000

خصوصیات هیتر برقی :
 

انواع فن هیتر با کیفیت بسیار بالا در فروشگاه های اینترنتی موجود میباشد. این فن موجود در توان نسبتا بالایی دارد و برای گرم کردن اتاقی کوچک یا مغازه یا محل کار بسیار مناسب است. برق مصرفی این محصول بسیار کم است و باعث هدر رفتن انرژی نمیشود. با افزایش قیمت بخاری برقی این محصول جز دسته قیمت بخاری برقی مناسب به حساب می آید. این هیتر را میتوانید در دو رنگ بندی قرمز و نوک مدادی مشاهده کنید و طبق نظر و سلیقه خود سفارش دهید. خرید با کدتخفیف را از سایت باسلام و با کدتخفیف ایسام را امتحان کنید. این هیتر بسیار سبک است و به راحتی قابل حمل است و میتوانید از روی میز یا سطحی که روی آن قرار دارد به آسانی این محصول را جابه جا کنید. وزن خالص این محصول 2 کیلو 3 گرم است. این محصول قابلیت تنظیم دما دارد و میتوانید روی درجه های مختلف دما آن را تنظیم کنید و دمای محیط را به دمای دلخواه خود در بیاورید.

 

وسایل داخلی این محصول ساخته شده از قطعات آلمانی است و این محصول در مدت زمان بالایی کارایی میدهد. از مزیت های دیگر این هیتر که جز بخاری برقی کم مصرف حساب میشود این است که قابلیت تنظیم زاویه ی هوادهی دارد و به هر سمتی که مایل باشید این هیتر را میتوانید تنظیم کنید تا گرما به همان سمت بزند. مانند تمامی محصولات دیگر فروشگاه های اینترنتی این هیتر برقی دارای گارانتی اصالت کالا و سلامت فیزیکی میباشد. قیمت بخاری برقی را میتوانید در اینترنت و یا در بازار بررسی کنید و با قیمت بخاری های موجود در سایت های مختلف مقایسه کنید و به کم بودن و مناسب بودن قیمت بخاری های موجود در سایت های متفاوت پی میبرید. قیمت بخاری در سایت مختلف بسیار مناسب است چرا که قیمت بخاری در این سایت تخفیف هایی ویژه دارد و میتوانید بسیار مناسب و به صرفه تر خرید کنید. انواع بخاری مانند بخاری برقی پارس خزر، و برندهای دیگر و بخاری برقی کم مصرف را از سایت های مختلف تهیه کنید. این فن مناسب بخاری است و برای یخچال فیلور دیجی کالا کاربردی ندارد.

 

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه