لوگو تخفیف هات

تخفیف برای خرید خوش قیمت گیرنده دیجیتال

3 درصد
0
120
5
اشتراک گذاری
تخفیف برای خرید خوش قیمت گیرنده دیجیتال
3%
فعلا معتبر
فروشنده: دیجی کالا
برند: سایر

شما از طریق سایت تخفیف هات بدون داشتن کد تخفیف و صرفا با کلیک بر روی دکمه "خرید کنید" می توانید خرید گیرنده دیجیتال را از سایت دیجی کالا با 7%تخفیف انجام دهید.

قیمت قدیم
1,100,000
سود شما
33,000
قیمت جدید
1,067,000

خصوصیات گیرنده دیجیتال ایکس ویژن، خودرو و ...:
 

قیمت گیرنده دیجیتال تلویزیون، داشتن خروجی HDMI، دریافت و پخش تصاویر Full HD، منوی فارسی و ... ویژگی های مختلف یک گیرنده ی دیجیتال می باشد. ویژگی های نام برده شده در هنگام خرید این گیرنده ها بسیار نقش مهمی دارند. ویژگی ها و قابلیت های دستگاه ها را می توان در فروشگاه های اینترنتی به راحتی بررسی کرد. همچنین امکان مقایسه ی قابلیت های مختلف دستگاه های دیجیتال با یکدیگر وجود دارد. کاربران می توانند گیرنده دیجیتال ایکس ویژن و برندهای دیگر و همچنین انواع گیرنده دیجیتال خودرو را با تخفیف های ویژه تهیه کنند. برای بهره مندی از تخفیف ها تنها لازم است تا از طریق سایت تخفیف هات برای خرید اقدام شود.

 


 

 

بهترین گیرنده دیجیتال:

برای خرید بهترین گیرنده دیجیتال باید به مواردی توجه کنیم که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد. بیشترین اختلاف و مهم ترین نکته ای که بین گیرنده های دیجیتال متفاوت است در کیفیت پخش آن ها مانند اچ دی، اس دی و فول اچ دی می باشد. برخی از این گیرنده ها قابلیت نصب هندزفری و هدفون دارد. برای خرید این گیرنده های دیجیتال می توانیم از تخفیف سایت باسلام و کد تخفیف سایت ایسام و ... بهره مند شوید و

 

نظرات کاربران در مورد محصول:
 

 

نقاط قوت: کیفیت خوب پخش تصویر و کیفیت خوب دستگاه از ویژگی های مثبت محصول است که کابران به آن اشاره کرده اند.
نقاط ضعف: هیچ نقطه ی ضعفی توسط کاربران ثبت نشده است. 
جمع بندی نظرات کاربران: کاربران از خرید با کدتخفیف این محصول کاملا رضایت دارند. همچنین بیش از 90 نفر از کاربران خرید این محصول را به دیگر کاربران پیشنهاد کرده اند.

ارسال نظرات
کالاهای مشابه
کوپن ها و کد های تخفیف مشابه